המרכבה

The Chariot

"ההצלחה שלכם, למרות הקושי והאתגר"
המרכבה

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

7

המספר הנומרולוגי מייצג כח רצון ושליטה. קלפים נוספים הם המגדל (16).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
הצלחה, שאפתנות, נחישות, כוח רצון, שליטה, משמעת עצמית, מיקודכוחני, ללא כיוון, ללא שליטה, חסר אונים, תוקפנות, מכשולים

תיאור קלף המרכבה

קלף טארוט המרכבה מתאר דמות היושבת בתוך רכב המונע על ידי שני ספינקסים שחורים ולבנים. לכל הקלף יש מעט השפעה שמימית; הדמות יושבת מתחת לחופה כחולה המעוטרת בכוכבים לבנים. על כתפיו, הוא נושא את סימן הסהר, המייצג את ההשפעה הרוחנית שבה הוא מודרך. על ראשו יושב כתר, כלומר הוא מואר, ושרצונו טהור. על חזהו מתנוסס ריבוע, המציין את יסוד האדמה, של העולם החומרי, שמבסס אותו ואת מעשיו.

הספינקסים צבועים בשחור ולבן, סמל לכוחות מנוגדים שעל המרכבה ללמוד לשלוט בהם. כאן הם רגועים, אבל לעתים קרובות הם נקלעים להתכתשויות מכיוון שנראה שהם רוצים לנוע לכיוונים שונים. המשימה שלו היא להנחות את הספינקסים הללו לעבר יעד, כזה שמסומן על ידי הכוחות הקוסמיים שהוא מייצג.

המרכבה מקושרת למזל הסרטן.


משמעות מרכבה ישרה

קלף הטארוט מרכבה עוסק כולו בהתגברות על אתגרים והשגת ניצחון באמצעות שמירה על שליטה על הסביבה שלכם. השליטה והביטחון המושלם הזה מאפשרים למרכבה לצאת מנצח בכל מצב. השימוש בעוצמה ובכוח הרצון הם קריטיים כדי להבטיח שתתגברו על המכשולים העומדים בדרככם. המסר של המרכבה בא לחזק אותך כשאתה שואף להשיג את המטרות שלך.

המסר המרכזי שהוא מביא אליכם הוא שעליכם לשמור על מיקוד, ביטחון ונחישות בתהליך שיהיה מלא בסיבובים ועקיפות מפותלות. אם יש לכם תוכנית או פרויקט שנראה שאתם לא בטוחים לגביהם, המרכבה מראה שאתם צריכים להמשיך את התוכנית בגישה מובנית ומסודרת. התעוזה שלכם תבטיח שתשיגו את כל מה שאתם צריכים במטרה זו.

בחיפושיו של המרכבה אחר מטרתו, הוא עשוי להפגין התנהגות כלשהי שלא ראה בתוכו קודם לכן – תחרות ורצון להצליח הביאו אולי חלק אגרסיבי יותר באישיותו. תוקפנות היא חלק טבעי מהטבע האנושי, והמרכבה מזכירה לכם שהיא יכולה לשמש גם כדי לעזור לכם לקחת אחריות על המצב שלכם, אבל גם חייב להיות רסן בידכם כך שהיא לא תפריע לכם להתקדם בצורה אחראית.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
לפעול לגבי אהבה, להשתלט על חיי האהבהשאיפות חזקות, מוטיבציה ושליטה בעבודהנחישות להגיע ליעדים פיננסיים

מרכבה ישרה: אהבה

עכשיו זה הזמן לקחת את ההגה, ולוודא שיש לך הבנה ברורה של מה אתה מחפש באהבה וברומנטיקה. ברגע שאתה יודע את היעד שלך, אהבת הטארוט של המרכבה דוחקת אותך לנקוט בפעולה. כאשר אתה משתלט על חיי האהבה שלך, סביר מאוד שתראה תגמולים. ביטחון עצמי, אומץ ודחף יובילו להצלחה.

ככל שאתם מתקדמים לעבר המטרות שלכם, המשמעות של המרכבה יכולה גם להצביע על הצורך לאזן בין שני דחפים, המיוצגים על ידי שני הספינקסים בקלף. הם עשויים למשוך אותך לכיוונים שונים, אבל כיוון הספינקסים על ידכם לשביל ברור קדימה פירושו לרסן כל אחד מהם כך שישארו על הנתיב הנכון. קלף זה יכול לפעמים לעורר שאלות האם הבחירות שעשיתם עד כה מאוזנות; האם מערכת היחסים שלכם סובלת בגלל שעות עבודה ארוכות? האם אתם כל כך ממוקדים במערכת היחסים שלכם שהקרבתם יותר מדי מהאינדיבידואליות שלכם בשביל זה? המרכבה מבקשת מאיתנו לקחת את חיינו בחזרה לידיים שלנו, ולנווט בנחישות.

מרכבה ישרה: קריירה

השאיפה שלכם תיקח אותכם רחוק, כאשר יש לכם את המרכבה בקריאת טארוט בקריירה. עם הבנה ברורה של מה אתם רוצים עבור הקריירה שלכם, אתם יודעים את היעד שלכם, ואתם יכולים להיות מאוד ממוקדים בלהגיע לשם. סביר להניח שתרגישו מוטיבציה רבה בעבודה, שתעניק לכם את המשמעת, הדחף והשליטה העצמית הדרושים לכם כדי להצליח. אם אתם מחפשים לשנות תפקיד, או לקבל תפקיד בכיר יותר במקום העבודה הנוכחי שלכם, קלף זה מסמן שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללכת על זה. כשזה מגיע לסביבת העבודה שלכם, הישארו נקיים מהסחות דעת; זה יכול לכלול פוליטיקה משרדית או יריבות; ודאו שאתם נשארים ממוקדים במה שצריך לעשות.

מרכבה ישרה: פיננסים

אם היו מכשולים פיננסיים כלשהם שעמדו בדרכו ליציבות החומרית שלכם, עכשיו יכול להיות הזמן להתמודד איתם. המרכבה מעניקה לכם מוטיבציה, מיקוד ונחישות לנצח את האתגרים הללו. עם מספיק משמעת עצמית, תוכלו להרגיש בנוח עם המצב הכלכלי שלכם.


משמעות טארוט מרכבה הפוכה

הופעתה של המרכבה ההפוכה בקריאה יכולה לעזור לכם להיות מודעים גם לתוקפנות שלכם וגם לחוסר כוח הרצון שלכם. אולי זה אומר שאתם חסרי מיקוד, מוטיבציה או כיוון, בגלל האובססיה שלכם למטרות שלכם. במקרה הזה, תנו למרכבה להיות תזכורת לכך שאתם יכולים לצאת מנצחים כל עוד אתם יכולים לאזור אומץ לעשות זאת. הדחפים שלך עשויים להיות גורם נוסף שאתם חייבים לרסן. המרכבה ההפוכה עשויה להצביע על כך שאתם צריכים להשלים עם העובדה שאתם לא תמיד יכולים להיות בשליטה.

המשמעות של היפוך מרכבה יכולה להיות גם אינדיקציה לחוסר שליטה והכוונה על חייכם. אתם נתונים לחסדי הכוחות המנוגדים והמכשולים, ולא נראה שאתם יכולים לגייס כוחות להשתלט עליהם. אתם לוקחים הכל באופן פסיבי, והחיים נגררים לכל כיוון שבא להם. זה אמור לשמש קריאת השכמה ותזכורת שתצטרכו להדק כמה קצוות רופפים ולקחת אחריות על הגורל שלכם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
אובססיה למציאת אהבה, כוחניות באהבהחוסר אמביציה, אגרסיבי מדי במטרות הקריירהממהרים או מהססים לגבי החלטות פיננסיות

מרכבה הפוכה: אהבה

משמעות המרכבה ההפוכה יכולה לאותת על דחף מכריע למצוא אהבה, עד כדי כך שמטרות ושאיפות אחרות אולי נשכחו. לפעמים, צריך לזכור שבחיים, אנחנו לא יכולים לשלוט בכל מה שסביבנו, ולא משנה מה אנחנו עושים, אנחנו לא יכולים לגרום לאדם המושלם להופיע בפנינו. לקום מדי יום בתקווה ובהתלהבות זה חשוב, אבל גם סבלנות. תנו לאהבה למצוא אותכם.

מרכבה הפוכה יכולה גם לאותת שדברים עלולים לצאת מאיזון, וייתכן שתצטרכו לעבוד כדי לתקן אותם שוב. ודאו שהעבודה, האהבה, המשפחה והחברות שלכם לא סובלים בגלל שאתם מתאמצים יתר על המידה בזה או אחר. אגב, זה גם עשוי להיות השורש של חילוקי דעות עם בן\בת הזוג שלכם.

מרכבה הפוכה: קריירה

הפוך, המרכבה יכולה לאותת על חוסר שאפתנות, מיקוד או דחף, או לחילופין, יותר מדי ממנה. בסופו של דבר, קלף זה מעלה שאלות לגבי מידת הכוח או התוקפנות שאתם רודפים אחרי המטרות שלכם. האם אתם מישהו שמחכה בפאסיביות לדברים שאתה רוצה שיקרו, בתקווה שהם יפלו בחיקכם? או שאתם כל כך כוחניים, שאתם לא מתחשבים באחרים במרדף אחר ההצלחה? שתי הגישות יכולות להביא לכם צרות. להיות תוקפניים עד כדי עוינות יכול לפגוע בכם, בעוד להיות כל כך פסיביים לעולם לא יכול להביא לכם את סוג האושר שאתה רוצים. האם אתם בסדר עם אחת מהאפשרויות האלה? איך נראה אמצע בריא בין השניים?

מרכבה הפוכה: פיננסים

היזהרו מלרוץ לרכישות מבלי לחשוב עליהן. אולי אין לכם כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת. לחלופין, אם זה לא מתאר אותכם, אתם עלולים להיות מהוססים מדי כשזה מגיע לכסף שלכם. אולי אתם בעמדה להשקיע את כספכם במשהו, אבל מתלבטים יותר מדי.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המרכבה

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!