הצדק

Justice

"השתמשו באינטואיציות שלכם לקביעת המצפן המוסרי"
הצדק

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

11

המספר הנומרולוגי מייצג איזון רוחני, איזון של קטבים בסיטואציות שונות. הצדק הוא מספר רוחני שמצטמצם ל 2 – קלפים נוספים הם הכהנת (2) ויום הדין (20).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
צדק, קארמה, תוצאה, אחריות, חוק, אמת, יושר, יושרה, סיבה ותוצאהחוסר צדק, גמול, חוסר יושר, שחיתות, חוסר הוגנות, הימנעות מאחריות

תיאור קלף הטארוט הצדק

קלף טארוט צדק הוא סמל של אמת, הוגנות וחוק. הוא מיוצג על ידי אישה, כשהיא יושבת בכיסאה. המאזניים בידה השמאלית מייצגים כיצד האינטואיציה צריכה לאזן את ההיגיון. היא מסמלת אובייקטיביות עם החרב בידה הימנית. הבהירות במחשבה הנדרשת לעשיית צדק מסומלת על ידי הריבוע שעל הכתר שהיא עונדת. מאחוריה, יש גלימה סגולה ועמודים אפורים עומדים. מתחת לגלימה האדומה שלה, המוחזקת יחד על ידי אבזם, היא מראה קצה של נעל לבנה. זוהי תזכורת רוחנית שמה שהיא מספקת הם התוצאות של מעשיהם של הנשפטים.


משמעות טארוט הצדק ישר

להחלטות שאתם מקבלים כעת יש השפעות ארוכות טווח בכל דבר, הן על עצמכם והן על אחרים. תמיד יבוא זמן שבו ישפטו אותכם. קלף הטארוט הצדק המופיע בקריאה מסמן כי פסק דין יינתן בהגינות ובהתאם. ההחלטות שקיבלתם בעבר ישקלו בקפידה בהגינות. הרגשות שלכם סביב קלף זה עשויים להשתנות בהתאם למצב שלכם.

אם נגרם לכם עוול, הופעת קלף זה עשויה להביא לכם הקלה. מצד שני, אם הפעולות שלכם גרמו כאב לאחרים, הקלף הזה משמש כאזהרה. המראה שלו מייצג הזדמנות עבורכם לשנות את מעשיכם כעת למען עתיד טוב יותר. כאשר קריאת קלפי טארוט מראה את דמות הצדק, הגיע הזמן לתת דין וחשבון על מעשיכם.

משמעות נוספת של קלף הצדק היא אמת. האמת חייבת להתגשם, ואי אפשר למצוא זאת מפיהם ומרכילות של אחרים. במקום זאת, זה מבוסס על עובדות. למדו את האמת על אחרים ועל עצמכם, דברו ודעו את האמת לפני מתן פסק דין. במהלך קריאה, כשאתם רואים את קלף הצדק, אתם צריכים להיות הוגנים בכל מעשיכם. על ידי למידת האמת, תבינו מהן המשימות שלכם.

משמעות נוספת של קלף טארוט צדק במהלך קריאה היא שיש צורך בתשומת לב. זה יכול להיות על החיים שלכם, הקריירה או סתם החלטה חשובה שאתם צריכים לקבל. אם לא הייתם בטוחים לגבי משהו, הגיע הזמן למצוא פתרון אחת ולתמיד.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מאמצים רומנטיים מתוגמלים, פשרה, יחס הוגן לבן הזוגיושרה בעבודה מתוגמלת, אחריות והוגנותאיזון כספים, איזון נתינה ולקיחה

הצדק ישר: אהבה

צדק עוסק בקארמה, ואם השקעתם את המאמץ, אהבה ורומנטיקה יגיעו אליכם. אם הייתם אדיבים, אוהבים ותומכים, מערכות היחסים שלכם יהיו מראה של מה שנתתם לאחרים. אם אתם רווקים, הנטייה האוהבת והחיובית שלכם תהפוך אותכם לאטרקטיביים במיוחד לרומנים פוטנציאליים חדשים.

מכיוון שקלף זה עוסק כולו בחוק של סיבה ותוצאה, ודאו שהתייחסתם לבן\בת הזוג שלך בצורה הוגנת. היזהרו מטינה והתגוננות, והבטיחו שקונפליקטים במערכות היחסים שלכם יטופלו בכבוד ובאמון בחצי השני שלכם. יש צורך בפשרה והבנה כעת. לפעמים הקלף הזה עוסק גם בהתנהגות טקטית, ובביטוי התסכולים שלכם בצורה שתתחשבו ברגשותיו של בן הזוג. כל עוד נושאים מטופלים ביושר ובתום לב, מערכת היחסים שלכם תשגשג.

הצדק ישר: קריירה

אם הייתם מעורבים בסכסוכים כלשהם במקום העבודה, קלף הצדק יכול לאותת שהכל צריך להסתדר לטובתכם כל עוד הייתם אמיתיים, כנים והוגנים ביחסיכם. אם זה לא חל עליכם, קלף זה יכול פשוט להיות תזכורת לפעול תמיד ביושרה, ולהבטיח שאתם לוקחים אחריות על מעשיכם, גם כאשר אתם עושים טעות. עד כמה שזה יכול להיות מפחיד לפעמים, אחרים יבטחו ויכבדו אותכם על הכנות והמחויבות שלכם לאמת. עם התמודדות הוגנת ומאוזנת, הקריירה שלכם יכולה לפרוח.

הצדק ישר: פיננסים

קלף זה הוא תזכורת לשמור על דברים כנים, צודקים והוגנים בכל הנוגע לעסקים הפיננסיים שלכם. ודאו שאתם מאזנים את הצרכים שלכם עם אחרים, ושמה שאתם לוקחים מאוזן עם מה שאתה נותנים. המשיכו לשמור על איזון, והכספים שלכם אמורים להיות בסדר.


משמעות טארוט הצדק הפוך

קלף טארוט צדק הפוך יכול להצביע על דברים שונים. משמעות אחת של היפוך צדק היא להראות שאתם חיים בהכחשה. אתם לא מוכנים לקבל את ההשלכות של מעשיכם או אחרים. אתם בורחים מהאשמה שלכם. עם זאת, עליכם להיות מודעים לכך שמדובר בפעולות שהיו בעבר. העתיד שלכם תלוי במעשיכים היום – ובמה שתעשו כדי להטות את הכף שוב לאיזון. איך אתם יכולים לפצות על העוולות שלכם? נקיטת מעשה נותנת לכם הזדמנות לשנות ולהפסיק לשפוט את עצמך. בעניינים משפטיים, זה יכול לייצג תוצאה לא הוגנת של תיק שבו אתם מעורבים.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
ציפיות רומנטיות לא הוגנות, האשמת בן/בת הזוג בצורה לא הוגנתסביבת עבודה לא הוגנת, חוסר יושר בקריירה, אי אחריותעסקאות פיננסיות לא מהימנות, הימנעות מאחריות פיננסית

הצדק הפוך: אהבה

לפעמים, אהבה ורומנטיקה יכולים להיות לא הוגנים. אולי אתם עושים את חלקכם בהוצאת עצמכם לעולם, אבל המזל עדיין לא לצידכם. לא משנה מה המקרה, לפעמים חייבים לחרוק שיניים ולהמשיך הלאה. עכשיו יכול להיות גם זמן טוב לבדוק אם אתם הוגנים עם הציפיות שלכם לגבי אהבה. האם אתם מחפשים מישהו\מישהי מושלמים לחלוטין, אבל לא מסוגלים או לא מוכנים לעבוד על הפגמים שלכם? היו כנים עם הדרישות שלכם, כמו גם עם המטען שלכם. אם אתם במערכת יחסים, זו עשויה להיות תקופה קשה, ויש צורך בהוגנות ופשרה יותר מתמיד. אל תאשימו אחרים, או את בן/בת הזוג שלך בדברים שבאחריותכם.

הצדק הפוך: קריירה

ייתכן שאתם מתמודדים עם כמה מצבים לא הוגנים בעבודה כרגע. זה יכול להיות הטלת האשמה על מישהו אחר, או אחרים המנסים לערער את איכות העבודה שלכם. למרות שזה עשוי להיות מפתה להילחם, זה רק יכול להחמיר את הבעיה. הישארו הגיוניים וישירים עם איך אתם מתמודדים עם המצב הזה. עם צדק הפוך, אתם עשויים לגלות שעימותים סוערים יכולים לגרום לכך שהאשמה תהיה מוטלת עליכם. לפעמים, קלף זה יכול גם לאותת שלא הייתם ממש כנים בכל הנוגע לקריירה שלכם. זה יכול להוביל לצרות עבורכם בעתיד; או אפילו אם לא, יכול להוביל לחרדה מתמשכת כאשר אתם תוהים מתי הקארמה תפעל נגדכם. אם עדיין יש לכם זמן, תקנו ושנו את ההרגלים שלכם עכשיו. אם התחמקתם מאחריות על טעות וקיוויתם שהאשמה עלולה ליפול על אחרים, לא רק שאתם שוחקים את האמון בינכם לבין עמיתיכם, אלא שאתם גם זורקים הזדמנות ללמוד מהטעויות שלכם ולצמוח.

הצדק הפוך: פיננסים

חוסר יושר מסוים קיים לגבי הכספים שלכם כאשר קלף הצדק ההפוך מופיע בקריאה שלכם. היזהרו לגבי עם מי אתם משתפים את המידע הפיננסי שלכם, וודאו שניתן לסמוך עליהם לפני שתמשיכו הלאה. אם היה לכם קשה עם הכספים שלכם, קלף הצדק ההפוך יכול גם לאותת על אי לקחת אחריות על המצב שלכם. לקיחת אחריות על מצב קשה יכולה להישמע לא נעימה, אבל היא גם יכולה להעצים.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הצדק

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!