השוטה

The Fool

"פרוס את כנפייך, ועוף."
השוטה

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

0

המספר הנומרולוגי מייצג אפשרויות בלתי מוגבלות.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
התחלות, חופש, תמימות, מקוריות, הרפתקאות, אידיאליזם, ספונטניותפזיזות, רשלנות, מוסח דעת, נאיביות, טיפשיות, פתיות, מהוסס, רדוד

תיאור קלף הטארוט השוטה

השוטה מתאר צעיר שהולך בשמחה אל העולם. הוא עושה את צעדיו הראשונים, והוא שופע, שמח, נרגש. הוא אינו נושא עמו דבר מלבד שק קטן, לא אכפת לו משום דבר, אף לא מהסכנות האפשריות הטמונות בדרכו. ואכן, בקרוב הוא יתקל בסכנה הראשונה מבין הסכנות האפשריות הללו, שכן אם יעשה רק עוד צעד, הוא יפול מעל הצוק שאליו הוא מגיע. אבל נראה שזה לא מעסיק אותו – אנחנו לא בטוחים אם הוא סתם תמים או פשוט לא מודע. הכלב שעקביו נובח לעברו באזהרה, ואם הוא לא יהפוך מודע יותר לסביבתו בקרוב, ייתכן שלעולם לא יראה את כל ההרפתקאות שהוא חולם להיתקל בהן.


משמעות שוטה ישר

קלף השוטה מספר 0, שנחשב למספר בעל פוטנציאל אינסופי. ראו אותו כדף ריק, שכן השוטה עדיין לא פיתח אישיות ברורה. הוא סמל התמימות – המסע שלו יעצב את דמותו.

לראות את השוטה בפריסה פירושה בדרך כלל התחלה של מסע חדש, כזה שבו תתמלאו באופטימיות וחופש מהאילוצים הרגילים בחיים. כשאנחנו פוגשים אותו, הוא ניגש לכל יום כהרפתקה, בצורה כמעט ילדותית. הוא מאמין שהכל יכול לקרות בחיים ויש הרבה הזדמנויות ששוכנות שם בחוץ, בעולם, מחכות לחקור ולפתח. הוא מנהל חיים פשוטים, ללא דאגות, ולא נראה מוטרד מהעובדה שהוא לא יכול לדעת במה ייתקל קדימה.

לפגוש אותו בקריאה אפשר לפרש גם כקריאה לחלק שלוקח סיכונים בנפש שלכם. הוא מעורר אומץ, כי הוא מבין שכל יום הוא הזדמנות לפתוח תחומים חדשים בחייך, ועם זה מגיעה תערובת של ציפייה, פליאה, יראה וסקרנות. השוטה נמצא שם כדי להראות שלעולם אינכם יכולים באמת לדעת מה עומד לפניכם, ונותר רק לברך כל תרחיש בשמחה.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מערכת יחסים חדשה, רומנטיקה קלה ומהנהעבודה חדשה, עסק חדש, משב רוח רענן בעבודההוצאות ספונטניות, הזדמנויות פיננסיות

שוטה ישר: אהבה

כאשר קלף זה מופיע בקריאת טארוט אהבה, התכוננו לצאת להרפתקה חדשה. באהבה מסמן השוטה שתצטרכו לחוות דברים חדשים כדי למצוא את הרומנטיקה הרצויה לכם. היו מוכנים לקחת סיכונים, היו נועזים והרחיבו את חזון העולם שלכם, ואולי תמצאו אהבה במקומות הכי לא סבירים. הפתעות מחכות לכם.

כמו בכל מערכת יחסים חדשה, עלולים לפחד מדחייה, אבל הקלף הזה מציין שזה לא אמור לעכב אותכם. כשאתם פותחים את עצמכם לעולם, אפילו מול מבוכה או דחייה, אתם עלולים עוד בטעות למצוא את מה שאתה מחפשים!

באהבה ובמערכות יחסים, השוטה אומר לנו שעלינו להיות בטוחים ולהאמין שכל הדברים יסתדרו היטב. זה אומר לנו שבמקום לוותר, אנחנו ממשיכים לנסות ולהסתכל על העולם בתמימות ובפליאה. הוא מעודד תמימות וחיוביות בעיניים פקוחות.

שוטה ישר: קריירה

התחלות חדשות בדרך, כאשר השוטה מופיע בקריאת הטארוט שלך בקריירה. אם חיפשתם להתחיל מסלול קריירה חדש, להחליף עבודה, לקבל קידום או אפילו להקים מיזם משלכם, השוטה יכול להיות קלף מבורך להתחיל את המסע החדש שלכם. גם אם לא צפויים או מתוכננים שינויים דרסטיים חדשים, הכרטיס הזה יכול להרגיש כמו משב רוח רענן לתוך פרויקטים ישנים. אתם יכולים להתמלא באנרגיה חדשה, ורעיונות חדשניים חדשים יכולים לצאת לפועל עכשיו. מה שחשוב עכשיו זה להיות מאוד מודעים להזדמנויות שיש, ולהיות עם האומץ לקחת אותן כשהן מופיעות.

שוטה ישר: פיננסים

בכל הנוגע לכספים, אתם עלולים להיות בתקופה שבה אתם מרגישים ספונטניים ואידיאליסטים. רוצים לצאת לטיול? או ללמוד מיומנות חדשה? זה יכול להיות קל לממן את הרכישות האלה עכשיו. יכולה להיות הרגשה שתהיה לכם כל מה שאתם צריכים, אין צורך לדאוג לגבי החשבונות, ויותר דגש על הרגשה מרחיבה וסקרנית.


משמעות שוטה הפוך

כאשר אתם נוחתים על השוטה ההפוך בקריאה שלכם, אתה יכולים בדרך כלל למצוא את המאפיינים השליליים יותר שלו מוצגים לראווה. זה עשוי להעיד שאתם ממש מתנהגים כמו שוטים בכך שאתם מתעלמים מההשלכות של מעשיכם. כמו הנער המתואר בקלף, אתם לא רואים עד כמה מסוכנת הנקודה שאתם נמצאים בה כרגע – ממש לפני התהום.

קלף שוטה הפוך יכול להראות שאתם חיים את הרגע ולא מתכננים את העתיד. המשמעות ההפוכה של שוטה משמשת אזהרה שעליכם להיות מודעים יותר כדי שלא ינצלו אותכם. כמו הכלב בציור, הקלף הזה כאן כדי לנבוח ולהתריע על כל דבר שאולי נשמע טוב מכדי להיות אמיתי.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
חוסר מחויבות, מערכת יחסים מסוכנתעבודה מעכבת ומשעממת, פעולות פזיזות בעבודהזהירות לגבי הזדמנויות פיננסיות, רכישות מטופשות

שוטה הפוך: אהבה

כאשר השוטה מתהפך בקריאת טארוט אהבה, קלף זה יכול לאותת שייתכן שיהיה צורך למתן את ההתלהבות שלכם במנה של זהירות. במיוחד עם מושאי רומנטיקה חדשים, ודאו שהכל מה שהוא נראה. ייתכן שכעת אתם מסתכלים על אהבה עם משקפיים בגוון ורדרד, ולא מסוגלים לראות תמונה ברורה של מערכת היחסים.

השוטה ההפוך יכול גם להצביע על כך שאתם או מושא הרומנטיקה שלכם עשויים להיות קצת בוסרים מדי כרגע כדי להתמודד עם מערכת יחסים אוהבת באמת.

שוטה הפוך: קריירה

יכול להיות שיש לכם את כל האנרגיה שבעולם, ולהיטות להשתמש באנרגיה הזו, אך אולי אין לכם את הידע לעשות זאת ללא כל השלכות. נסו להיות מודעים יותר לאופן שבו הפעולות שלכם משפיעות על הקולגות שלכם, וחשבו היטב לפני שאתם נוקטים בפעולה. בפעמים אחרות, השוטה ההפוך יכול לאותת שהעבודה הנוכחית שלכם מרגישה מעכבת, מכבה ומשעממת, ואולי אתם מרגישים שהגיע הזמן לשינוי. לפעמים, זה מצביע על כך שאתם עלולים להרגיש חסומים מלעשות זאת בפועל, או שאתם צריכים לשקול את התוכניות האלה בזהירות רבה לפני שתלכו על זה. יכול להיות שיש יותר סכנות ממה שאתם רואים כרגע.

שוטה הפוך: פיננסים

כשזה מגיע לכספים שלכם, השוטה ההפוך יכול להציע הזדמנויות פיננסיות, אבל היזהרו מפזיזות. זה אומר שתצטרכו לעשות את המחקר שלכם לפני שאתם מניחים את הכספים שלכם על השולחן, ויכולות להיות השלכות שאינכם מודעים להן עדיין. תקופה זו יכולה גם להצביע על חוסר זהירות לגבי ההחלטות הפיננסיות שלכם; כל רכישות הדחף שלכם מסתכמות ליותר ממה שאתם באמת יכולים להרשות לעצמכם, ותצטרכו להסתכל מקרוב ובאופן מציאותי יותר על חשבון הבנק שלכם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוטה

תוכן עניינים