מלכת המטות

Queen of Wands

"הבטחון הטבעי שלכם הוא כישרון שתוכלו לזמן תמיד"
מלכת המטות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

3

המספר הנומרולוגי מייצג כריזמה, כיף, יצירתיות, הרס עצמי. כל המלכות הן מספר 3, אך הנוכחית מתמקדת יותר בצד היצירתי והכיפי.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
בטוח בעצמו, נלהב, נחוש, חברתי, כריזמטי, מלא חיים, אופטימיתובעני, נקמני, ביטחון נמוך, קנאי, אנוכי, טמפרמנטלי, בריון

תיאור קלף טארוט מלכת המטות

התמונה המתוארת במלכת המטות מציגה מלכה יושבת בגאווה על כס המלכות כשהיא פונה קדימה, המהווה סמל ברור של כוח ואש. היא אוחזת בחמנייה בידה השמאלית, וגם תמונת החמניות מגולפת על כס המלכות – כלומר אושר, סיפוק ופוריות. בידה הימנית היא מחזיקה את שרביטה שמתחיל לפרוח, ומסמל את החיים. בהיבטים החיוביים שלה, מלכת השרביטים יכולה להיות קשורה לנאמנות, פרנסה וחום. הצד החבוי שלה נרמז בהצבת החתולה השחורה לרגליה, המהווה באופן מסורתי סמל לכישוף ולנסתר, אבל יכול גם להצביע על יכולתה לתפוס באינטואיציה העמוקה שלה.


משמעות טארוט מלכת המטות ישר

באופן כללי, מלכת המטות במשמעות קריאה עשויה לתאר אדם בעל מיקוד קיצוני ותשוקה לוהטת. היא אמיצה ואינדיבידואליסטית, אם כי לפעמים היא עשויה להיראות מרוכזת בעצמה. יש להם אנרגיה חיובית ומרוממת; הם מייצגים מישהו שמוכן להיות לצידך ולעמוד בשבילך.

מבחינת עבודה, מלכת השרביטים מסמלת שאתם מתכננים להשיג כמות משמעותית של הישגים תוך פרק זמן קטן בלבד. במקרה שאתם מחפשים עבודה, הופעתו של קלף זה עשויה לומר שאישה תמלא תפקיד מרכזי במהלך הקריירה שלכם. באופן כללי, מבחינת הקריירה שלכם, הדברים נראים די טוב. מלכת המטות בשאלות של אהבה גם שולחת אנרגיה חיובית. לאנשים שמחפשים אהבה, ישנה אפשרות שימצאו אותה בקרוב.

בכל הנוגע לכספים שלכם, יש סיכוי שאתם נסחפים להוצאת סכום כסף משמעותי. מומלץ לשמור על הוצאותיכם, אחרת תתחרטו על כך בסופו של דבר. במונחים של בריאות ורוחניות, המשמעות של המלכה עשויה להתייחס לרעב רוחני, למסע חיפוש או לחיפוש אחר משמעות.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
עצמאות, בן\בת זוג חיובים ובטוחים, פתיחות ביחסיםנחישות ותשוקה בעבודה, לעורר או להוביל אחריםהחלטות פיננסיות חזקות, ביטחון בקבלת החלטות פיננסיות

מלכת המטות ישר: אהבה

קלף זה מייצג אדם עצמאי, בעל ביטחון עצמי, יוצא וידידותי, אשר ניגש לאהבה ולמערכות יחסים בביטחון עצמי מרענן. המלכה לא צפויה לשנות את מי שהיא כדי להתאים לרצונות של כל אדם אחר, ובדרך כלל לא אכפת לה מה אחרים חושבים עליהם. משמעות הטארוט מלכת המטות יכולה להיות עידוד להיות פתוחים וגאים באינדיבידואליות שלכם ולצאת לעולם ולהתערבב. אתם יכולים להפסיק לדאוג לגבי האופן שבו אתם נראים או איך אחרים תופסים אותכם ופשוט ליהנות להיות בקרבת אחרים. האומץ והטבע העצמי שלכם ימשכו אליכם אחרים ויעוררו אותם לעשות את אותו הדבר. אם אתם בזוגיות, ייתכן שתגלו שההצלחה תהיה פתוחה יותר מאי פעם עם בן\בת הזוג. הכנות יכולה לקרב אתכם זה לזו. מלכת המטות היא גם דמות מאוד חושנית; זה יכול להיות גם זמן של אינטימיות גדולה יותר בין אוהבים.

מלכת המטות ישר: קריירה

אם אתם מוצאים כאן את מלכת המטות, זה אומר שיש לכם גם את האנרגיה וגם את היכולת להוציא לפועל את הרעיונות שלכם בעבודה. לא משנה עם מה אתם מתמודדים בקריירה שלכם, אתם יכולים לגשת אליו בנחישות ותשוקה. דחף זה יכול לחול על המצב הכללי שלכם בעבודה או עשוי להיות ספציפי יותר לתפקיד שלכם. אולי אתם כבר בתפקיד מוביל בקריירה שלכם. יכול להיות שאתם חונכים אחרים או עומדים להתחיל לשמש מודל לחיקוי. ללא קשר לפרטים, אתם כוח ומוקד ידע בתחומכם. נכון לעכשיו, יש לכם את האנרגיה והתשוקה להוביל אחרים בצורה משמעותית וחיובית במיוחד. נצלו את הזמן הזה כדי להתקדם בקריירה שלכם ולתמוך בסובבים אותכם כמיטב יכולתכם.

מלכת המטות ישר: פיננסים

תוכלו לקבל החלטות פיננסיות חכמות ברגע זה. כל מה שתבחרו לעשות הוא ככל הנראה תוצאה של תכנון ושיקול דעת קפדניים. אל תסיחו את דעתכם או תלכו רחוק מדי מהמסלול (קל להיקלע למסע הוצאות), אבל אם אתם מתמקדים, אתם יכולים להוציא קצת כסף ללא השלכות רציניות. זה עשוי להיות זמן טוב להרחיב את הפרופיל הפיננסי שלכם מכיוון שאתם מסוגלים להעריך מניות וסחורות אחרות עם ראש ישר. סמכו על האינסטינקטים שלכם, עם זאת, אם משהו מרגיש לא בסדר, סביר להניח שכן, אתם צודקים. המוח שלכם נמצא במקום אידיאלי להעריך מה יש ומה אין. תוכלו להגיע לבחירה נבונה, סמכו על זה.


משמעות טארוט מלכת המטות הפוך

ללא קשר למיקומה (ישר או הפוך) מלכת המטות מסמלת את הפוריות, ואת כל הרגשות וההיבטים שהיא מביאה. זה אולי אומר שיש מישהו שצריך את עזרתכם עכשיו. מבחינת עבודה, ישנה סבירות שתתקלו במכשולים שיעכבו את ההתקדמות שלכם. אל תתייחסו למכשולים הללו והמשיכו לעשות את עבודתכם כראות עיניכם. לפתוח הקלף הזה עשוי להיות גם תזכורת לדבוק בצד הרציונלי שלכם – לאזן את האנרגיה הכאוטית שלכם לפעמים עם מחשבה ברורה, ותצליחו יותר.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
בן\בת זוג אנוכיים ותובעניים, קנאה, פרטנר שולט, ויכוחיםחוסר מוטיבציה בקריירה, עמית אנוכי או קנאיהחלטות כלכליות גרועות, חמדנות, הוצאות יתר

מלכת המטות הפוך: אהבה

יש הבדל בין להיות בטוחים בעצמכם לבין מרוכזים בעצמכם. משמעות הקלף ההפוך יכולה לייצג מישהו או מישהי שהמזג הלוהט שלהם יכול מדי פעם לצאת משליטה, ושההפכפכות והאנוכיות שלהם עלולות לגרום לכך שהם מאבדים בכם עניין במהירות. הם עשויים להתקשות לדאוג לצרכים שלכם, תוך שהם דורשים לספק את שלהם. אם זה לא יופיע כאדם שנכנס לחיי האהבה שלכם, הקלף הזה יכול להצביע על כך שאתם או בן/בת זוגכם עשויים כרגע להיות דומיננטיים למדי ואולי מזניחים את צרכיו של האחר, או שיכולים להיות ויכוחים נפיצים במערכת היחסים שלכם כרגע. תנו לעצמכם זמן להיות עדינים, להקשיב ולטפל בכל תחושת חוסר הביטחון המתמשכת.

מלכת המטות הפוך: קריירה

מלכת המטות, כשהיא הפוכה, מראה על חוסר התלהבות מקצועית. יכול להיות שאתם סחוטים או לא מוכנים לקחת על עצמכם משימות חדשות. השליליות הזו כלפי העבודה יכולה להשפיע על התפיסה שלכם על הביצועים בחיי העבודה שלכם. אמנם הקריירה שלכם היא רק חלק מהחיים שלכם, אבל חשוב להרגיש מרוצים מהעבודה שאתם עושים. ייתכן שיש חוסר הגשמה בהתנהגותכם הכללית אם אינכם רואים ערך בקריירה שלכם. לכן, עליכם לעשות מאמץ לזכור מה הניע אותכם למצוא עבודה זו, את ההיבטים בה שאתם אוהבים בכל זאת וכל תכונות חיוביות אחרות שאתם יכולים לרשום לזכותה. שקלו להכין רשימה ולקרוא אותה בקול רם כל בוקר (או מצאו דרך אחרת להכניס את החיוביות הזו לשגרה שלכם). ההשקפה שלכם כלפי העבודה יכולה להשתנות, אבל הענן האפור הזה יעבור מהר יותר אם תעשו מאמץ מודע להביס אותו.

מלכת המטות הפוך: פיננסים

אולי אתם לא מנהלים את הכסף שלכם בצורה טובה. ניהול כושל זה יכול ללבוש שתי צורות; או שאתם מחמירים מדי לגבי ההוצאות שלכם או שאתם לא מספיק קפדנים. סביר להניח שתדעו מה מתאים לכם יותר בהתבסס על הכספים שלכם (לא שאר הקלפים על השולחן). אם זה נשמע כמו העצה הראשונה, שאלו היכן אתם יכולים להיות נדיבים יותר וזכרו שכסף שהוצא למטרה טובה חוזר לעתים קרובות ברצון טוב או במזל טוב. אם זה העצה השניה, נסו לרסן את ההוצאות שלכם. היו מודעים לכל החלטה כלכלית ושאלו את עצמכם האם זה ישרת אתכם בסופו של דבר.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מלכת המטות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!