תשעה גביעים

Nine of Cups

"הכל יצא כמו שצריך, תהנו מההצלחה"
תשעה גביעים

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

9

המספר הנומרולוגי מייצג כח, חמלה, השלמה, אופטימיות, סבל

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
התגשמות משאלות, שביעות רצון, סיפוק, הצלחה, הישגים, הכרה, הנאהאומללות, חוסר הגשמה, אכזבה, תת הישגיות, יהירות, סנוביות

תיאור קלף טארוט תשעה גביעים

בקלף זה, גבר בגיל העמידה יושב על ספסל עץ בעוד זרועותיו שלובות, ופניו מראים נחת. הוא לבוש באלגנטיות ויש לו מראה של סיפוק אמיתי. כיסוי הראש על ראשו אדום, והוא תיאור של מוחו הפעיל. ברקע שלו תבחינו שיש תשעה גביעי זהב, בנוים ומסודרים בצורה מרשימה. תשעת הגביעים מסמלים ייצוג של הגשמה והצלחה, הן מבחינה רוחנית והן מבחינה חומרית. האיש מראה את הביטוי הזה להצלחה לאחר שהשיג את רצונו הפנימי ביותר.

משמעות טארוט תשעה גביעים ישר

לאחר מסע ארוך, תשעת הגביעים מסמלים את מציאת הסיפוק העצמי. המסע הרגשי של הגביעים מתחיל להסתיים לאחר העליות והמורדות ההפכפכים שעמדתם בפניכם במספרים המוקדמים יותר של הסדרה הזו. נאבקתם למצוא מטרה ושמחה לאחר אובדן, טעמתם את הדברים השונים שהחיים מציעים, ועזבתם נחמה ונוחות כדי למצוא גבהים גדולים יותר. הנה, מצאתם אותם, ואתם מפנקים את עצמכם כשאתם חוגגים את השלב החדש הזה בחייכם.

כשאנחנו מסתכלים על תשעת הגביעים, זה יכול להיראות בהתחלה כמו אחד הקלפים הנעימים ביותר שעשויים להופיע במהלך קריאה. הוא מכונה גם קלף המשאלות, מה שאומר שהדברים שאתם רוצים, או החלום המושלם ביותר שלכם צפויים להתרחש. תשע הגביעים קשורים בדרך כלל לאושר וסיפוק קיצוניים.

לגבי העבודה שלכם, יש שינוי טוב, משהו נפלא יקרה במקום העבודה שלכם. הגיע הזמן שתדחפו את הפרויקט שנתקע או אם יש לכם משהו שאתם מאוד חושקים בו, ישנה אפשרות שסוף סוף תשיגו אותו. יש לזה גם משמעות חיובית כשזה מגיע לאהבה. מערכת היחסים הרומנטית שלכם עם מישהו או מישהי מיועדת להגיע לרמה חדשה. אם אתם עדיין רווקים, זה הזמן להתרועע עם אנשים חדשים.

גם מבחינה כספית, תשעת הגביעים הוא שליח חיובי. יכול להיות שהמצב הפיננסי שאתם מייחלים לו יושג בקרוב. בבריאותכם, הבדיקה שאתם צריכים לעבור תוביל לתוצאה חיובית. יש להשתמש באנרגיה הטובה שאתם מקבלים כרגע כדי לשפר את הרגלי הבריאות שלכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
להעריך את חיי האהבה הנוכחיים, חיוביות המובילה לרומנטיקה, רומנטיקה עליזהסיפוק קריירה, הכרה וכבוד בעבודה, הימנעו מביטחון עצמי יתר על המידהשפע, נוחות כלכלית, ביטחון כלכלי, תגמולים חומריים

 

תשעה גביעים ישר: אהבה

העריכו את מה שיש לכם כאשר תשעת הגביעים מופיע בקריאת הטארוט אהבה. המשאלות כאן נועדו להתגשם, ועדיף להסתכל קדימה אל העתיד בהכרת תודה. יש הרבה מה לחגוג, ואם אתם רווקים או רווקות, אפשר למצוא אהבה במסיבות ובמפגשים שמחים אחרים. לכו ותהנו; זה לא הזמן לעשות חישוב או אסטרטגיה לגבי המטרות שלכם, אלא פשוט ליהנות. קלילות יכולה למשוך אליכם אחרים. אם אתם במערכת יחסים, תגלו שחיי האהבה שלכם ירגישו עליזים ומתוקים יותר. זה יכול להיות רגע נהדר להרגיש קרוב יותר עם בן\בת הזוג שלכם.

תשעה גביעים ישר: קריירה

כשזה מגיע לקריירה שלכם, תשעת הגביעים מסמלים שאולי תוכלו למצוא כבוד והכרה בתחום שלכם. כל פרויקט שתתחילו עכשיו עשוי להיות קל לסיום, והמיומנות שתפגינו בהשלמתם יכולה גם לזכות אותכם בשבחים רבים. אם אתה מחפשים להתקדם בקריירה שלכם, זה יכול להיות זמן מצוין לבקש העלאה או קידום. סביר להניח שאנשים יהיו פתוחים יותר לבקשות אלה כעת מאשר בעבר או, פוטנציאלית, בעתיד. נצלו את הרגע הזה. ביטחון עצמי מופרז הוא אף פעם לא דבר טוב, אבל אל תתביישו או תהיו נבוכים כעת. עבדתם קשה בשביל ההכרה הזו.

תשעה גביעים ישר: פיננסים

תשעת הגביעים מסמלים משאלות שהתקבלו, וכשזה נוגע לכספים שלכם, הקלף הזה יכול לרמוז שיש לכם את כל מה שאתם צריכים. קלף זה מעיד על הון, תחושת תוכן וביטחון כלכלי. אם עבדתם קשה, תגלו שאתם יכולים לקבל תגמול נדיב. קחו את הזמן ליהנות מהרגע הזה; הרווחתם את זה.

משמעות טארוט תשעה גביעים הפוך

כאשר תשעת הגביעים מתהפכים, אתם צריכים לחשוב טוב יותר על הדברים שאתם באמת רוצים בחייכם. תשעת הגביעים הפוכים יכולים להצביע על כך שאתם מחפשים תחושה אותנטית יותר של הגשמה.

הדרך שלכם הייתה קשה, והגעתם לתקופה שבה אולי יש לכם מראה של הגשמה, אבל משהו אחר חסר. זה עשוי להופיע כלפי חוץ כזחיחות, ויכול להעיד על הרצון שלכם לקבל תשומת לב והכרה על כל מה שהשגתם. אבל אתם באופן אישי עדיין מרגישים חוסר שביעות רצון בעצמכם – נראה כאילו הרצונות שלכם אינם נגמרים, חור שחור. מאיפה זה נובע? באילו חלקים בעצמכם חסר לכם ביטחון?

היפוך תשעת הגביעים מציין שהגיע הזמן שתפסיקו לייחס ערך לכל הברכות שלכם, ובמקום זאת לשים לב לאיכות חייכם. האוצרות האמיתיים טמונים ביחסים שלכם עם המשפחה, החברים והקהילה שלכם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
חוסר חיבור עמוק יותר, מערכת יחסים שטחית, עבודה פנימית דרושהעבודת החלומות לא מה שציפיתם, ציפיות הקריירה לא מולאויעדים פיננסיים כושלים, אין החזר על השקעת המשאבים שלכם

תשעה גביעים הפוך: אהבה

עם המשמעות ההפוכה של הקלף, אתם עשויים לגלות שהזוגיות שלכם מסמנת את כל הצ'קליסט, ונראית נהדר על הנייר, אך זה עדיין מרגיש כאילו משהו חסר. אולי אתם ובן\בת זוגכם לא הייתם קרובים כפי שהייתם רוצים; אולי יש חוסר בקשר עמוק יותר. אין סיבה לדאוג, כי זה יכול להיפתר בשיחה רצינית ואינטימית. מצד שני, אולי הייתם כל כך עטופים בכניסה למערכת יחסים, עד שלא שמתם לב שאתם אלה שצריכים לגדול. לפעמים, אנחנו יכולים להיכנס לרומן כדי להסיח את דעתנו מהעבודה הפנימית שעלינו לעשות כדי להיות מאושרים. בלי לעשות את העבודה הפנימית הזו, בלי קשר לרומנים הנפלאים שמגיעים בדרכנו, חוסר הסיפוק הזה תמיד יישאר.

תשעה גביעים הפוך: קריירה

תשעת הגביעים ההפוכים יכולים להיות קלף מרגיז עבור הקריירה שלכם. מכיוון שהקלף הישר נחשב ל"קלף המשאלות" של הטארוט, הפוך, זה יכול להעיד על כך שמשהו שתמיד חלמתם עליו לא מתגשם במהירות כמו שדמיינתם. אולי קיוויתם שעל ידי פתיחת עסק או פתיחת עבודה חדשה זו, הכל יהיה טוב יותר, כשהמציאות רחוקה מכפי שאתם יכולים לדמיין. אתם עלולים לגלות שהעבודה קשה יותר, מייגעת יותר, או פשוט יותר מדי להתמודד איתה. יתכן גם חוסר בתגמולים, ייתכן שלא תזכו להכרה במאמציכם. במקום להרגיש שמחה גדולה על מסלול הקריירה החדש שלכם, אתם עלולים להרגיש מאוכזבים ומרומים. ייתכן שתצטרכו לחזור ללוח השרטוטים כדי לבצע כמה שינויים.

תשעה גביעים הפוך: פיננסים

כשזה מגיע למצב הכלכלי שלכם, תשעת הגביעים ההפוכים יכולים לאותת שהציפיות שלכם לא התקיימו. לפעמים זה יכול לאותת שמשהו ששמתם עבורו את הכסף שלכם לא יצא כפי שציפיתם. אם ביצעתם רכישות גדולות, השקעתם במשהו או השתמשתם בכסף הזה כדי לעזור לבן משפחה, התוצאות לא היו בדיוק מה שחשבתם שהן יהיו. לחלופין, תשעת הגביעים ההפוכים עשוים לאותת שהתקוות שלכם ליציבות פיננסית עדיין לא התרחשו. היו סבלניים. זכרו שתצטרכו להרוויח את החלומות האלה. התמקדו במה שיש לכם וכיצד תוכלו לעבוד טוב יותר לקראת המטרות שלכם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תשעה גביעים

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!