תשעה מטבעות

Nine of Pentacles

"כעת, תהנו מכל פירות עבודתכם הקשה"
תשעה מטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

9

המספר הנומרולוגי מייצג כח, חמלה, השלמה, אופטימיות, סבל

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
מאמצים מתוגמלים, הצלחה, הישגים, עצמאות, פנאי, ביטחון חומרי, עצמאותשמירה, חיים מעבר לאמצעים, חוסר יציבות חומרית, הוצאות פזיזות, שטחיות

תיאור קלף טארוט תשעה מטבעות

תשעת המטבעות מתארים אישה באמצע כרם. האישה לובשת מה שנראה כשמלה ארוכה ויוקרתית המעוטרת בחמניות. נראה שהיא חלק מבית עשיר, שכן ברקע הרחוק אנו רואים טירה. בז יושב בשלווה ובשובבות על ידה השמאלית. הגפנים מאחוריה עשירים ומלאי ענבים ומטבעות זהב, מה שמסמן שהיא הצליחה מאוד במיזמים שלה, המניבים יבול גדול ורב.

משמעות טארוט תשעה מטבעות ישר

קלף תשעה מטבעות זה מצביע על כך שהמבקש הגיע לשלב בחייו שבו הוא בטוח, עצמאי ומסוגל להתקיים בעצמו. באמצעות עבודה קשה, אדם זה מוכן כעת ליהנות מכסף, פנאי ונוחות חומרית.

נראה כי הקשיים שניצבו בפניכם במסע המוקדם של המטבעות הסתיימו. תשעת המטבעות משדרים לא רק שמחה, אלא גם את תחושת הביטחון והחופש שעושר חומרי יכול להביא. במבט לאחור, השואל\ת יכול\ה לחגוג כעת את הקשיים, ההתמודדויות והעבודה הקשה שניצבו בדרך. האתגרים הקודמים שלכם העניקו לכם פרספקטיבה רחבה יותר שאתם צריכים כדי להבין את הערך הרוחני של הצלחתכם. כשאתם יודעים כמה קשה היה להגיע לכאן, אתם מתכוונים ליהנות מכל יום שניתן לכם.

כמו התשעים האחרים בטארוט, לפעמים קלף זה מצביע על כך שהשואל עדיין לא הגיע לסיום מסעו. יש כאן משהו שחסר – אלמנט הקהילה והיחסים של השואל. המתנות של סדרת המטבעות נועדו לחלוקה, ובכל זאת האישה שבקלף הזה כל כך רחוקה מהבית.

תשעת המטבעות יכולים להיות גם על פרק זמן מסוים בחייו של אדם זה. הזמן הזה עוסק באיפוק וחן. דיפלומטיה וחסד יובילו לתוצאה הרצויה.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
סטנדרטים גבוהים לבני זוג, איזון של אהבה ועצמאותהישג בקריירה, עבודה קשה השתלמה, הצלחהשפע פיננסי, רכישות נכסים

 

תשעה מטבעות ישר: אהבה

החיים היו אדיבים אליכם; ויכול להיות שאתם חווים כרגע זמן של מותרות, או לפחות, שיש לכם את כל מה שאתם צריכים. גם אם אתם לא בזוגיות כרגע, הרומנטיקה לא נראית לכם לוחצת במיוחד. יכול להיות שאתם רק מחפשים להעריך את מה שיש לכם. תכונה זו יכולה להפוך אותכם אפילו ליותר אטרקטיביים עבור אחרים; האוהבים שיימצאו כעת יצטרכו לוודא שהם תורמים לאושר הזה, ולא לקחת ממנו. מי שכבר נמצא בזוגיות עשוי לגלות שלכל אדם יש הישגים משלו, קריירה, תחביבים, תחומי עניין וחיי חברה משלו; יש שילוב בריא של עצמאות ואהבה ביניכם. לפעמים, קלף זה יכול להצביע גם כלפיכם וכלפי בן\בת הזוג שלכם, עובדים יחד על הבית שלכם ויוצרים חלל שהוא באמת שלכם.

תשעה מטבעות ישר: קריירה

קלף זה מצביע על כך שהשגתם הרבה בקריירה שלכם, ואתם מתוגמלים בהתאם; שפע, הצלחה ותגמולים כספיים כולם הורווחו ובצדק. כל העבודה הקשה והגישה המקצועית שלכם השתלמה, וכעת אתם יכולים לקחת את הזמן לשבת וליהנות מההצלחה שלכם. העסק שלכם עשוי לפרוח, והרווחים עשויים לאפשר לכם לחיות בנוחות. לפעמים, קלף זה יכול לסמל גם פרישה, או חופשה לאחר זמן של עבודה עקבית.

תשעה מטבעות ישר: פיננסים

תשעת המטבעות מרמזים על שגשוג, יציבות וביטחון חומרי. אם השקעתם את הזמן או המשאבים שלכם במשהו, אולי הגיע הזמן שתהנו מהתגמולים. המצב החברתי שלכם עשוי להשתפר בגלל הנוחות החדשה הזו. מכיוון שהקלף הזה קשור גם לקרקע, ייתכן שגם אתם נמצאים בתהליך של רכישת נכס כלשהו.

משמעות טארוט תשעה מטבעות הפוך

תשעת המטבעות ההפוכים יכולים להעיד על סבל מבעיות פיננסיות. זה יכול אולי להעיד על הצגה כוזבת של ביטחון ויציבות. אולי יש כאן רצון לשמור על המראה החיצוני – לקבל את כל הדברים היותר טובים בחיים גם כשאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לעשות זאת. מאיפה זה נובע?

קחו זאת כהזדמנות בשבילכם להבין מה הכי חשוב. תשעת מטבעות הפוכים מציינים רגע שבו רואים באמת – אולי בפעם הראשונה, שאנחנו לא יכולים לסמוך לחלוטין על עושר חומרי כדי להביא אושר.

משמעויות אחרות של קלף זה נבדלות מההקשר – אתם עלולים במקום זאת למצוא את עצמכם בתקופה בחיים שבה אתם אמורים להיות מסוגלים לנוח ולהירגע לאחר שנים של עבודה קשה, אבל אתם מוצאים את עצמכם לא מסוגלים להירגע. במקרה זה, התחדשות היא העצה האולטימטיבית של תשעת מטבעות הפוכים. אתם צריכים לקחת כמה צעדים אחורה ולאפשר לעצמכם לנוח ולהחזיר את הכוח שלכם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
פחד לוותר על עצמאות, לעמוד על המשמר באהבהרצון להצליח בלי עבודה, אין איזון בין עבודה לחייםהוצאות יתר, רכישות דחף, רצון לכסף קל

תשעה מטבעות הפוך: אהבה

למרות שזה עשוי להיראות כאילו יש לכם הכל עכשיו, ייתכן שהמציאות אינה המקרה. משמעות הקלף יכולה לאותת על תחושה שלמרות שיש לכם הכל, החיים שלכם עדיין חסרים משהו. הרווקים עשויים להיות מודעים לכך היטב; אולי יש לכם קריירה טובה, כספים יציבים, חברות ויחסים טובים עם המשפחה, אבל האהבה עדיין חומקת ממכם. לפעמים, זה יכול להיות לא מודע; אתם עלולים לדאוג מוויתור על העצמאות שלכם, או אולי מפחד לחלוק את חייכם עם מישהו שלא יאהב אותכם בגלל מי שאתם, אלא מה שיש לכם. אולי אתם אפילו לא מבינים שאתם מרתיעים אחרים. אם אתם במערכת יחסים, אתם עדיין עשויים להרגיש עומדים על המשמר, למרות המאמצים והרצונות שלכם לבלות את חייכם עם האדם השני.הקלף הזה מבקש ממכם להיפתח; ותתייחסו למה שאתה מפחדים, כדי שתוכלו לחוות אהבה ללא פחד.

תשעה מטבעות הפוך: קריירה

אם התמודדתם עם כשלים כלשהם לאחרונה, ייתכן שזה בגלל שלא התאמצתם יותר מדי. קלף זה יכול להצביע על כך שאתם חושקים נואשות בהצלחה, אבל אולי לא מוכנים לעבוד עבורה בפועל. מצד שני, הקלף הזה יכול להצביע על כך שאולי עבדתם כל כך קשה שכל השאר נדחק הצידה. הזמן עובר מהר, ולפני שאתם יודעים את זה הכל יכול להשתנות. קחו קצת זמן לבחון את הכספים שלכם, אם יש לך עסק. אתם צריכים לוודא שהאנשים שאתם עובדים איתם הם מהימנים. קחו זמן לבדוק את המסמכים המשפטיים שלכם כדי להיות בטוחים גם כן.

תשעה מטבעות הפוך: פיננסים

יכול להיות שאתם מוציאים יותר מדי כרגע, ואולי תצטרכו להתמודד עם פזיזות כלכלית רצינית. קניות אימפולסיביות והוצאה מעבר ליכולות שלכם יכולות להוביל לחרטות. אתם יכולים גם להיות תלויים כלכלית באדם אחר. קלף זה הוא גם אזהרה להימנע מעיסוק בעסקאות מפוקפקות, או להצטרף לתוכניות להתעשרות מהירה. אלה עלולים לעתים קרובות להוביל אותכם להרס כלכלי.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תשעה מטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!