תשע חרבות

Nine of Swords

"דאגה יכולה לצאת משליטה, אך היא לא יכולה לשנות דבר"
תשע חרבות

בפריסת כן או לא, התשובה היא לא

9

המספר הנומרולוגי מייצג כח, חמלה, השלמה, אופטימיות, סבל

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
פחד, חרדה, שליליות, נקודת שבירה, ייאוש, סיוטים, בידודהתאוששות, לימוד התמודדות, התמודדות עם החיים, מציאת עזרה, בושה, אשמה, בעיות נפשיות

 

תיאור קלף טארוט תשע חרבות

תשע החרבות מתאר אישה שיושבת על מיטתה בזמן שהיא מחזיקה את ראשה בידיה. נראה כאילו האישה התעוררה זה עתה מסיוט רע מאוד. נראה שהיא מוטרדת, מודאגת ומפוחדת. תשע חרבות תלויות על הקיר שלה, ובמיטתה ניתן למצוא גילוף המתאר אדם שהובס על ידי אחר. השמיכה עוטרה בסמלים אסטרולוגיים ושושנים שונים. כאן אנו רואים את אותה אישה כפי שראינו קודם לכן בשמונת החרבות – ואולי, היא שוחררה לבסוף, אך רדופה על ידי סיוטי הסבל שספגה בזמן שנותרה ועזובה.

משמעות טארוט תשע חרבות ישר

תשע החרבות מזוהה לעתים קרובות עם פחד וחרדה, על כל הדברים שמדאיגים אותכם ושומרים אותכם ערים בלילה. לפעמים קלף זה יכול להיות קשור לטראומה – כזו שעלולה להיות מבישה עבורכם לשתף ולספר עליה לאחרים עליה, ולכל התגובות הפסיכולוגיות הנובעות מחווית הטראומה הזו.

כאשר אנו אף פעם לא משתחררים מהמלכוד המתואר בשמונת החרבות, אנו מסלימים אל תשע החרבות, שם אנו נגועים בסיוטים. סדרת החרבות היא כזו שעוסקת בשכל, בהיגיון, באינטליגנציה ובתקשורת, אבל איכשהו תשע החרבות נתפסו בקצה ההרסני של המוח, זה שפונה פנימה אל עצמו, מתרבה ומעצים את עצמו בלופ אין סופי. שאלות מטרידות אותכם, ואתם מוצאים את עצמכם מדקלמים את כל האפשרויות – כל הדברים שיכולים לקרות לכם. אתם רדופים ממה שיכול להיות.

יש תחושה של חזרה בתוך הקלף הזה, שאירוע כלשהו שהטריד אותכם בעבר, ואחד שהצלחתם להדחיק או לברוח ממנו, חוזר שוב. שיתוף הצער שלכם מספק לפחות פורקן לכאב, ועשוי לשחרר אותכם מלשאת את הנטל הזה לבד. יש מישהו שאתם יכולים להרגיש בנוח לדבר איתו?

במקרים בהם מדובר פחות בטראומה ויותר בחרדה כללית, נתחו את עצמכם וחשבו האם זו תחושה שנמצאת בשליטתכם או שישנם גורמים נוספים שתורמים לחרדה שלכם. התרכזו בעניינים שבהם אתם יכולים לשלוט ולמדו לבקש עזרה.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
לא סומכים על בן/בת זוג, חושדים בפרטנר, חרטה מהעברחרדה, פרנויה, מתח מהעבודה, ללא מנגנוני התמודדותפאניקה לגבי כספים, דאגות גוזלות הכל, תחושת קיפוח

 

תשע חרבות ישר: אהבה

חרדות ופחדים יכולים להסלים. מצב מסויט מסוים עשוי להוביל אותכם להיות ערים בלילה. לעתים קרובות, קלף זה מצביע על כך שהפחדים אינם נוראים כמו שהם בראש שלכם. ייתכן שאתם נאבקים עם אשמה, חרטה, חוסר ביטחון, אמון בשותפ\ה שלכם או בעיות נפשיות. תצטרכו להבין בעצמכם אם הרגשות האלה הם באמת רציונליים. ייתכן שהחרדה גורמת לכם להימנע מלהסתכל על הבעיה ולהתמודד איתה בראש, אבל אם התאמצתם לפקוח את עיניכם, ייתכן שתגלו שאתם יכולים להתמודד עם הבעיות הללו. אם אתם רווקים, מערכות יחסים מהעבר עלולות להוות מקור לחרטה, עצב וחרטה, ויש לעבוד על הרגשות הללו לפני שנכנסים למערכת יחסים אחרת.

תשע חרבות ישר: קריירה

מתח וחרדה הם המאפיינים הגדולים ביותר של מצב העבודה הנוכחי שלך כרגע. לפעמים הקלף הזה יכול גם להצביע על פרנויה, ושדברים באמת לא גרועים כמו שאתם מאמינים שהם, מה שיכול להיות חדשות טובות. ללא קשר לנסיבות, העבודה עשויה להרגיש קשה ועמוסה להפליא כרגע, ואתם עלולים להגיע לשחיקה אם תמשיכו מבלי לשנות דבר. אם הלחץ שלכם נובע מגורמים חיצוניים, ייתכן שתצטרכו לנקוט בפעולה קונקרטית, כגון חיפוש מקום אחר לעבוד בו, או שינוי מסלול הקריירה שלכם. אם הלחצים שלכם נובעים בעיקר מחרדה ובעיות נפשיות, ייתכן שתצטרכו ללמוד כיצד לחשוב בצורה חיובית יותר. ייתכן שיהיה צורך בעבודה פנימית, וייתכן שתפיקו תועלת מעזרה של איש מקצוע או חבר מהימן כדי לתת לכם מבט אובייקטיבי יותר על הכל.

תשע חרבות ישר: פיננסים

מבחינה כלכלית, אתם עלולים להיות תחת הרבה לחץ כרגע. הסבל שאתם מרגישים הוא אמיתי, אבל 9 החרבות מצביעות לעתים קרובות על חרדה ודאגות הנובעות מהפרזת המצב במקום להסתכל עליו בצורה מציאותית. אם זה המקרה, ייתכן שהבהלה שלכם נובעת מהחשיבה השלילית שלכם. אולי יהיה מועיל לגייס נקודת מבט מבחוץ כדי לתת לכם עצות מה אתם יכולים לעשות.

משמעות טארוט תשע חרבות הפוך

להיתקל בתשע החרבות הפוכות עדיין מסמן משהו דומה לגרסה הזקופה – שאתם עלולים למצוא את עצמכם מוטרדים מסיוטים, חרדה ולחץ. טראומה כלשהית מהעבר שלכם חוזרת, ואתם מוצאים את הצער והיגון שמגיעים מבעיות לא פתורות מכריע.

אבל כאן רואים גם תקווה, לפחות יש את הרצון לעזוב את הסיוט הזה. עליכם להבין שהסבל הזה לא ייפסק עד שתשקיעו בעצמכם מאמץ לעזוב אותו. יש הרבה עבודה שאתם חייבים לעשות כדי לגרור את עצמכם לקראת שחרור. אבל בדיוק כמו שיש לכם דרכים לצאת, אתם חייבים להבין שאתם עדיין יכול ליפול עמוק יותר לתוך ייאוש. התפקיד שלכם הוא להימנע מהתוצאה הזו, אם תדחפו קדימה אתם יכולים למצוא את עצמכם מחוץ לסיוט, אבל אם לא, אתם עלולים למצוא את עצמכם שוקעים עמוק יותר.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
קבלת עזרה מבן\בת זוג, הפגת מתח על ידי שיתוףבהירות לגבי העבודה, מציאת שלווה, מתחים שהופכים לאמיתייםבהירות לגבי כספים, שלום, עוני, מחסור במשאבים

תשע חרבות הפוך: אהבה

אולי אתם מוכנים עכשיו להיות כנים ולהתמודד עם האמת. אם סבלתם בשקט, להיות כנים עם בן\בת הזוג יכול לתת לכם את השחרור שאתם צריכים. לא קל לשאת את משקל החרדות שלכם לבד, ואם בן\בת הזוג תומכים, הם יכולים להיות שם כדי לתת לכם את הביטחון שאתם כל כך צריכים. באמצעות דיון, אתם עשויים ללמוד שהדברים שמשאירים אותכם ערים בלילה אינם גרועים כפי שחשבתם שהם. אם אתם רווקים, אולי אתם עובדים על עצמכם, כדי שתוכלו להיכנס שוב למערכת יחסים בריאה ואוהבת. הזמן כמעט הגיע, ואולי אתם מרגישים מוכנים למצוא שוב אהבה.

תשע חרבות הפוך: קריירה

הבעיות שאתם מתמודדים עמן במקום העבודה שלכם יכולות להתחיל ללמד אותכם שיעור או לחילופין, להחמיר. באופן אידיאלי, הבנתם שמצב העבודה שלכם לא כל כך גרוע כפי שהוא נראה, ואתם רק צריכים לפתח כמה שינויים בגישה, בפרספקטיבה או בהתנהגות שלכם כדי לפתור את הבעיות איתן התמודדתם. השליליות שהייתה לכם לגבי העבודה שלכם מתפוגגת לקראת ימים בהירים יותר. לחלופין, ייתכן שהמצב שלכם באמת קרס והחמיר בהרבה. ייתכן שאתם באמת שרופים, לא מסוגלים ללכת לעבודה בגלל הלחץ. כדי להבין את כל התמונה, הסתכלו על קלפים אחרים בפריסת הטארוט שלכם.

תשע חרבות הפוך: פיננסים

לפעמים, תשע חרבות הפוכות יכולות להצביע על הלחץ סביב המצב הכלכלי שלכם שמשתפר – או להפך, גרוע יותר. קלפים אחרים בפריסת הטארוט שלכם יתנו לך אינדיקציה לגבי אילו. או שלמדתם איך לקבל ראייה מציאותית יותר של הכסף שלכם, או שזה החמיר, וייתכן שהפחדים שלכם מתממשים כעת. מצאו עזרה, אחרים יכולים להיות שימושיים לתמיכה כבר עכשיו.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תשע חרבות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!