אביר החרבות

Knight of Swords

"אתם חזקים, מלאי אנרגיה ומוכנים לכבוש את העולם"
אביר החרבות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

6

המספר הנומרולוגי מייצג אנרגיות החיים, תשוקה, אהבה, משפחה. כל האבירים הם מספר 6, אך הנוכחי מתמקד יותר בצד האינטלקטואלי שלו.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
אסרטיבי, ישיר, חסר סבלנות, אינטלקטואלי, נועז, ממוקד, פרפקציוניסט, שאפתןגס רוח, חסר טאקט, כוחני, בריון, תוקפני, מרושע, חסר רחמים, יהיר

 

תיאור קלף טארוט אביר החרבות

באיזה מהירות אנחנו רואים את האביר הזה! קלף אביר החרבות מתאר בחור צעיר לבוש בשריון שלו ורוכב על סוס לבן חזק בעיצומו של קרב. הצבע הלבן של הסוס שלו הוא התייחסות לטוהר הכללי ולאנרגיה האינטלקטואלית המניעים את הרוכב הצעיר הזה. השמיים מאחוריו טומנים בחובם עננים סוערים, כמו גם עצים המוטלים בפראות על ידי הרוחות החזקות. רתמת הסוס מעוטרת גם בתמונות של ציפורים ופרפרים. גם שכמיית האביר מעוטרת באותן ציפורים.

משמעות טארוט אביר החרבות ישר

כאשר אנו אובססיביים לרעיון מסוים ורוצים מאוד להפגין אותו, לעתים קרובות אנו כה מסונוורים מהרצון הממשי להגשמתו עד שאיננו מצליחים לשים לב לקשיים שאנו עלולים להיתקל בהם, או לפעולות ולהשלכות שהוא יכול להביא. אביר החרבות הוא דמות עוצמתית מאוד, מלאת חיים וגם אנרגיה. יש לאזן זאת עם מימוש נכון וממשי של חמלה ואחריות.

ברגע שהאביר יוצא לעבר מטרותיו, אין שום מה שיעצור בעדו. הוא לא רואה בעיניים – ולא אכפת לו – מכל האתגרים הקרובים. הוא מלא בשאפתנות צרופה, בכוח ובנחישות להצליח במסע שלו לא משנה מה. עם זאת, קביעה זו עלולה גם לעוור אותו לראות את ההשלכות הפוטנציאליות של מעשיו על אחרים בזמן שהוא עושה את דרכו להצלחה. הוא עלול להסתער לשטח מסוכן מאוד ללא הכנה או הסתכלות קדימה, וזה עלול להוביל אותו לסכנה גדולה.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
פחדים מאינטימיות, בני זוג משועממים בקלות, פעולה החלטיתלעשות דברים, להתמקד בקריירה, יעילות, לעשות מהלכים גדוליםהתמקדות ביעדים פיננסיים, נקיטת פעולה ביעדים פיננסיים

 

אביר החרבות ישר: אהבה

אביר החרבות מתקשה במיוחד להתחייב לשותפות. אדם זה דורש הרבה גירוי אינטלקטואלי, ובלעדיו, יכול להשתעמם במהירות. אדם זה יכול להיות גם מישהו שמתקשה להיות אינטימי מדי רגשית עם אדם אחר. אם זה לא מייצג אדם בחיי האהבה שלכם, משמעות אביר החרבות יכולה להצביע על מצב שבו תצטרכו לאזור אומץ, ולקבל במהירות החלטות ולנקוט פעולה. זה יכול לבוא בצורה של התחייבות או הצעה רומנטית למחזר, או אפילו זכייה במאהב בחזרה אם הם בדרך לצאת מהקשר.

אביר החרבות ישר: קריירה

כשאתם משלבים את השאיפות הגבוהות שלכם עם הנחישות שלכם, והמיקוד הכמעט יחיד, אתם בטוח תקבלו את מה שאתם רוצים. שום דבר לא ממש מפחיד אותכם כשזה מגיע לעבודה שלכם. סביר להניח שתהיו מצויינים במה שתעשו, מתמידים בפרויקטים שלכם ותסיימו אותם ביעילות כמעט חסרת רחמים. זה עשוי להפחיד אחרים לפעמים, אך זה לא יכול להיות דאגה גדולה מדי עבורכם. אם זה לא מייצג אותכם עכשיו, ייתכן שתקראו להשתמש באנרגיה של האביר הזה כדי ללכת אחרי משהו שאתם רוצים בקריירה שלכם. אם חשבתם על קידום, עבודה חדשה או פרויקט מרגש במיוחד, לכו על זה! עשו מהלך גדול וקבלו את תשומת הלב של מישהו. היו נחושים ונועזים כמו אביר החרבות, ותוכלו למצוא הצלחה.

אביר החרבות ישר: פיננסים

יכול להיות שאתם מאוד מרוכזים בכספים שלכם עכשיו. אולי אתם דואגים לחסוך למשהו גדול, או שאתם פשוט רוצים לייעל את מה שאתם חוסכים. סביר להניח שאתם משקיעים הרבה אנרגיה בלעשות זאת. עם מספיק מיקוד ונחישות, תוכלו לעמוד ביעדים שלכם.

משמעות טארוט אביר החרבות הפוך

אביר החרבות ההפוך מרמז על חוסר סבלנות מדהים, אימפולסיביות לצד התפוצצות האנרגיה שלו. לאביר החרבות הזה יש הרבה אנרגיה אבל חסר כל סוג של כיוון, ולעיתים זה מביא לכך שהם מקבלים החלטות די פזיזות וגם מושכים אנשים אחרים איתם.

המחשבות שלהם מפוזרות לעתים קרובות ללא כל ארגון או היגיון ממשי. סביר להניח שהם לא מאורגנים ולא מוכנים לדברים שהם בעצם רוצים להשיג. משמעות ההיפוך של אביר החרבות מעידה על כך שעדיין יש לכם הרבה קילומטרים ללכת על מנת לקבל את ניסיון החיים היקר שאתם צריכים כדי להתגבר על מצוקות בדרך. זה משהו שצריך לקחת בחשבון.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
בן זוג תוקפני, בריונות, התעללות, ויכוחים עזיםאכזריות או מרושעים בעבודה, יהירות, הפחדההונאה, הונאות, כפייה, עסקאות פיננסיות מפוקפקות

אביר החרבות הפוך: אהבה

היזהרו מאביר החרבות ההפוך בקריאת טארוט, מכיוון שאדם זה עשוי להיות תוקפני, שולט ואולי אפילו בריון. משוכנעים שהם צודקים, הם מחזיקים אחרים בזרוע חזקה לעשות דברים בדרכם ללא קשר לכמה זה פוגע באדם האחר. יש להם מעט מאוד אהדה או הבנה, והם יכולים להתענג על כניסתם לוויכוחים, לפעמים לא רק כדי לנהל ויכוח, אלא כדי להפחיד וללחוץ על אחרים. אם זה לא מייצג אדם, משמעות הטארוט אביר החרבות יכולה פשוט להציע ויכוחים עזים, קונפליקט ואי הסכמה. אם המריבות האלה יהפכו לדבר שבשגרה, אולי עדיף לשניכם להיפרד.

אביר החרבות הפוך: קריירה

בעודו זקוף, השאפתנות והדחף של אביר החרבות הותירו אנשים ביראת כבוד, הפוך, האביר עלול להיראות חסר רחמים או מרושע. היזהרו מפגיעה באחרים כשאתם משלימים את יעדי הקריירה שלכם; אתם יכולים במקום זאת לקבל מוניטין של חתרנים, שלא אכפת לכם מי עוד ייפגע כל עוד אתם משיגים את מה שאתם רוצים. לפעמים, אחרים עשויים גם למצוא אותכם שחצנים, ודוחפים בכל הנוגע לרעיונות שלכם. האם אתם תמיד צריכים שדברים יתנהלו בדרך שלכם? האם אתם מתעלמים או פוסלים רעיונות של אחרים מבלי לנמק? השיטות שלכם עשויות להניב את התוצאות שאתם רוצים, אבל בטווח הארוך, שקלו מה קורה כשאף אחד לא שם כדי לתמוך בכם. נסו להיות קצת יותר זהירים עם השפה שלכם ואיך אתם מתקשרים עם אחרים.

אביר החרבות הפוך: פיננסים

האם אתם כל כך מרוכזים בכסף שלפעמים אתם חוצים את הגבול בכל הנוגע להתנהגות מקובלת? אביר החרבות הפוך הוא מישהו שהנחישות שלו כל כך חזקה, שהם לא עוצרים בכלום כדי להרוויח כסף. זה יכול לפעמים להצביע על התנהגות שיכולה להיות בלתי חוקית. אם זה לא מייצג אותכם, ייתכן שמישהו בחייכם משחק את התפקיד של אביר החרבות ההפוך הזה, אז היזהרו עם מי שאתם מאפשרים לו להכנס למעגל שלכם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אביר החרבות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!