אביר המטבעות

Knight of Pentacles

"קחו גישה מתודית וסולידית ותצליחו להגשים את חלומותיכם"
אביר המטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

6

המספר הנומרולוגי מייצג אנרגיות החיים, תשוקה, אהבה, משפחה. כל האבירים הם מספר 6, אך הנוכחי מתמקד יותר בצד החומרי שלו.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
מעשיים, אמינים, יעילים, סטואיים, איטיים ויציבים, עובדים קשה, מחויבים, סבלניים, שמרנייםמכורים לעבודה, עצלות, משועממים, ללא יוזמה, קמצנים, חסרי אחריות, מהמרים, השקעות מסוכנות

תיאור קלף טארוט אביר המטבעות

בדומה לקלפי החצר בסדרה זו, אביר המטבעות סובב סביב עבודה, מאמץ ואחריות כללית. אביר המטבעות יושב על סוס שחור בשדה. בניגוד לשאר האבירים, שתמיד יוצאים להרפתקה כזו או אחרת, האביר הזה מחליט להישאר בבית, ובמקום זאת, להתמקד בעיבוד השדות. הוא מתכונן לבציר הבא – על האדמה הזו הוא מאמין שהוא יכול לעשות הכי הרבה. בידיו, יש לו מטבע זהב יחיד. הוא מתבונן בו, ובעיניו אנו רואים שיקול זהיר. אולי הוא חולם על מה זה יכול להביא לו. האבירים האחרים אולי חושבים שהוא קצת משעמם, אבל האביר הזה מודאג יותר מהעתיד לטווח הארוך של הממלכה שלו.

משמעות טארוט אביר המטבעות ישר

אביר המטבעות עוסק במשימות היומיומיות ובאחריות שאדם צריך לקבל באמצעות פרויקט ספציפי. לאביר הזה יש סבלנות למלא את כל חובותיו הנתונות והוא נחשב בעיני אחרים אמין ומחויב לעבודתו. לקבל את הקלף הזה הוא אינדיקציה שיש צורך להיות אמין וישר.

אתם מחויבים לחלוטין למשימות שלכם ואתם מוודאים שאתם מסיימים את עבודתכם ביעילות. אתם נאמנים לחלוטין ועושים כמיטב יכולתכם על מנת לוודא שהעבודה תבוצע כהלכה. למרות שתחושת החובה שלכם ראויה להערצה, היזהרו שהיא לא הופכת לפרפקציוניזם – שיכול להתבטא בכל היבט של חייכם.

אביר המטבעות יכול גם לייצג שגרה, או סוג של עבודה קשה כללית שאתם עוברים כל יום. המשמעות של אביר זה גם מייעצת שהמבקש ימשיך לעשות בדיוק מה שהוא עושה. כשהוא דבק בשיטות המנוסות והאמיתיות, הוא ישיג את כל מה שהוא התכוון לעשות. לפעמים, ללכת עם מה שכבר ידוע זה לא בהכרח רע.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מאהב נאמן אך עקשן, מערכת יחסים יציבה ובטוחהמיקוד והנעה, עבודה איטית ויציבה, עבודה קשהצמיחה פיננסית איטית ויציבה, שימור, חסכנות

אביר המטבעות ישר: אהבה

אביר המטבעות הוא חרוץ וישר. הוא סבלני, אמין ויציב, אם כי לפעמים שקוע עמוק בעבודתו. הם מעדיפים לא לקחת סיכונים באהבה, כמו גם במקומות אחרים בחייהם. קשה לגרום לאדם הזה לשנות את דעתו; מה שאומר שהם יכולים להיות עקשנים, אבל גם שותפים מאוד אמינים ומסורים. משמעות האביר הזה יכולה גם להציע מערכת יחסים עמוקה ואמינה, אך לא מרגשת במיוחד. אם אתם בנקודה שבה אתם רוצים מחויבות, יציבות וביטחון בחיי האהבה שלכם, קלף זה יכול להיות מחזה מבורך. זה מצביע על שותפות שבה שניכם תעבדו יחד למען המטרות ארוכות הטווח שלכם.

אביר המטבעות ישר: קריירה

כשזה מגיע לעבודה, אביר המטבעות מציע שאפתנות, דחף ומיקוד. אתם מאוד מחויבים למטרות שלכם, ככל שיהיו רחוקות בעתיד. סביר להניח שתעשו כל מה שאתם יכולים לעשות כדי להשיג אותם, אז אתם מוכנים להשקיע את העבודה הקשה ואת הדם, היזע והדמעות. יש לכם גישה איטית ויציבה, ומאמינים שעבודה קשה מתוגמלת. אם אתם מחפשים עבודה, תצטרכו להוכיח את מהימנותכם ומסירותכם למעסיק פוטנציאלי.

אביר המטבעות ישר: פיננסים

אביר המטבעות בונה את עתידו הכלכלי לאט, אך בהתמדה. הוא נמנע מלקיחת סיכונים גדולים, ומעדיף דברים בטוחים ואמינים כמוהו. ייתכן שאתם מתקצבים ולאט לאט חוסך למטרה לטווח ארוך. קצת חסכנות עשויה להועיל כעת.

משמעות טארוט אביר המטבעות הפוך

כאשר אביר המטבעות ההפוך מופיע בקריאה, התכונות שהיו פעם חיוביות במצב זקוף נלקחות כעת לקיצוניות. אתם עלולים להרגיש תקועים בשגרה שלכם, ומשועממים מכל מה שמקיף אותכם. אולי תרצו לשנות את הנוף כדי להימנע מהחזרה המעייפת הזו. אביר המטבעות ההפוך יכול גם להצביע על כך שהתעלמתם לחלוטין מהיבטים רציניים של חייכם. בעיות פיננסיות או אישיות מוזנחות לעתים קרובות לטובת ענייני עבודה כאשר קלף זה נראה הפוך.

ייתכן שאתם אדם מונע ושאפתן שנאבק לשאת את כובד האחריות שלו – עד כדי כך שאתם מקריבים את חיי החברה שלכם. אולי אתם יכולים לנסות לקחת יותר סיכונים, או לבלות יותר זמן עם חברים ואהובים. אביר המטבעות הפוך הוא אינדיקציה חזקה לכך שאתם צריכים לשנות את אורח החיים הזה, שמא תסתכנו בשחיקה ותשישות.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
מערכת יחסים משעממת, הזנחת מערכת יחסיםמעט שאפתנות, יותר מדי שאפתנות, מכורים לעבודה, אובססיביים לעבודהבזבוז כסף, רכישות אימפולסיביות, רכישות מסוכנות

אביר המטבעות הפוך: אהבה

יכול להיות שחיי האהבה שלכם הופכים די משעממים ומעופשים לאחרונה. אתם עשויים להרגיש כמו מסתגרים בבית שמעדיפים ליהנות מהזמן שלהם לבד במקום לקחת סיכונים רגשיים, ולהתמודד עם דחייה אפשרית בין היתר. אם אתם במערכת יחסים, אתם עלולים להרגיש קצת נואשים לשינוי. יכול להיות שאחד מכם מבלה כל כך הרבה זמן בעבודה, או את כל האנרגיה שלו בעניינים מעשיים, כלכליים או קריירה שהוא לא נותן עדיפות למערכת היחסים. ודאו ששניכם תקדישו זמן בחייכם העמוסים כדי להיות אחד עם השני, או נסו משהו ספונטני כדי להכניס משב נחוץ של אוויר צח לתוך הזוגיות שלכם.

אביר המטבעות הפוך: קריירה

חסר לך אמביציה? האם אתם מגלים שיש לכם מוטיבציה מועטה בכל הנוגע לעבודה? אחת המשמעויות האפשריות של אביר המטבעות ההפוך היא שאתם לא עובדים מספיק קשה כדי להגשים את חלומות הקריירה שלכם. לחלופין, אתם עלולים להיות כל כך אובססיביים לגבי יעדי הקריירה שלכם, שאתם מקריבים את כל השאר כדי להשיג אותם. חיי האהבה שלכם עלולים להיות מבולבלים, ייתכן שבקושי תפגשו חברים, וכמעט שכחתם בני משפחה קרובים. אתם עדיין זוכרים איך לעשות כיף? אולי עדיף בטווח הארוך לפתח איזון טוב יותר בין עבודה לחיים. אל תשרפו את עצמכם.

אביר המטבעות הפוך: פיננסים

בזבוז משאבים נצפה עם אביר מטבעות הפוך. במקום להיות זהירים, אתם עלולים להיות מאוד אימפולסיביים עם הרכישות שלכם, ולגלות מאוחר יותר שמה שקניתם לא היה מה שקיוויתם לו או שהייתם צריכים. נסו ולהיות זהירים יותר. לפני שאתם קונים את הפריט הגדול הזה, עשו את כל המחקר שלכם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אביר המטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!