אס החרבות

Ace of Swords

"דברו על מה שבראשכם ופתרו את בעיותכם"
אס החרבות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

1

המספר הנומרולוגי מייצג חלוציות, הובלה, אלפא, דומיננטיות, שאפתניות, מקוריות.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
בהירות, פריצת דרך, רעיון חדש, ריכוז, חזון, כוח, מיקוד, אמתבלבול, חוסר תקשורת, עוינות, ויכוחים, הרס, אכזריות

תיאור קלף טארוט אס החרבות

אס החרבות מראה יד מגיחה מהעננים אוחזת בחרב. חרב זו נושאת כתר זהב כשהיא מוקפת בזר. הזר נקשר מזה זמן רב עם ניצחון, הצלחה והישג גדול.

הכתר משמש כסמל גם למלוכה וגם לכוח השלטון שמגיע עם המלוכה.

מאחורי החזית, החרב ניצבת מרחפת על פני תפאורה מגוונת – שמחזיקה גם הרים וגם ים, המשמשים כסמלים לטווח הרחב ולארצות הרחוקות שהחרבות יכולות לשמש לכבוש, כמו גם לשאיפות.

משמעות טארוט אס החרבות ישר

כמו בכל האסים, אס החרבות מציין שעומדים לחוות רגע של פריצת דרך. החרב עם הלהב החד שלה ומייצג את כוחו של האינטלקט, לחרב זו יש את היכולת לחתוך דרך הונאה ולמצוא אמת. במונחים פשוטים, קלף זה מייצג את הרגע שבו אפשר לראות את העולם מנקודת מבט חדשה, כמקום מלא באפשרויות חדשות בלבד. לכן, זה הזמן הטוב ביותר לעבוד על המטרות שלכם – מכיוון שהאסים כולם נותנים אור ירוק, ומהווים אותות להזדמנויות והתחלות חדשות.

זה יכול להיות גם זמן טוב עבורכם לחפש צדק ואמת בכל העניינים, שכן מצפונכם נקי ומחשבותיכם מהירות. אם תתרוממו, החדות והבהירות במחשבתכם יתוגמלו.

כאשר אנו מסתכלים על החרבות מקרוב, ורואים את הצדדים הכפולים שלה, אנו גם נזכרים שבחרב זו עשויה לשמש למעשים נאצלים או להתמודדות עם הרס. הכל תלוי במפעיל, וזה גם אזהרה שכוח מופרז טומן בחובו סכנה להשחית. אם תתמידו בעקרונות, החרב תשרת אותכם היטב.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
נמשכים לדיון, מתמודדים עם בעיות ביושר, תקשורתסביבת עבודה מעוררת, תקשורת ברורה, מיקודלחשוב בצורה רציונלית, להימנע מהחלטות רגשיות עם כסף

 

אס החרבות ישר: אהבה

אתם תמצאו דיון אינטלקטואלי אטרקטיבי במיוחד עכשיו עם אס החרבות. תקשורת עם בן\בת זוגכם ודיון בנושאים חשובים כרגע יכולים להיות מתגמלים עבורכם. עליכם לשים לב במיוחד להתמודדות עם בעיות או מכשולים במערכת היחסים שלכם בבהירות וביושר. אולי תוכלו לגלות שהתמודדות עם נושאים אלה יכולה להוביל להרמוניה והבנה רבה יותר ביניכם. למרות שלפעמים דיונים יכולים להיות סוערים, חשוב יותר לדבר עליהם במקום לטאטא אותם מתחת לשטיח. בטווח הארוך, על ידי לימוד מיומנויות תקשורת אלו מערכת היחסים שלכם מתחזקת.

אם אתם במערכת יחסים שכבר הייתה בסערה, או שאתם מתאוששים מהפרידה, משמעות אס החרבות יכולה גם להיות עידוד עבורכם לחתוך אנשים רעילים או גישות רעילות בחיי האהבה שלכם.

אס החרבות ישר: קריירה

מכיוון שהאסים תמיד מייצגים התחלות חדשות, אס החרבות יכול לייצג עבודה, תפקיד או קריירה חדשים שיכולים להביא לכם הרבה גירוי אינטלקטואלי. אתם עשויים לגלות שהסביבה החדשה שלכם מאתגרת להפליא ומציעה לכם הרבה עידוד להצמיח את דעתכם וכישוריכם. סביר להניח שתהיו בסביבה של עמיתים שנהנים לדון ברעיונות חדשים, והתקשורת יכולה להתנהל בצורה חלקה מאוד. חזון ברור של מה שאתם רוצים לעשות, כמו גם היכולת להביע את החזון הזה יכול להיות מועיל עבורכם כעת.

אס החרבות ישר: פיננסים

תצטרכו לחשוב בצורה מאוד רציונלית עם אס החרבות בקריאת טארוט פיננסי. כשזה מגיע לכסף, הלב והראש שלכם יכולים להגיד דברים שונים מאוד. במקרים אלה, הקלף הזה אומר לכם לסמוך על המוח שלכם ולהימנע מקבלת החלטות רגשיות. אם חבר או בן משפחה יבקש מכם כסף, או יחפש הלוואה, גשו תחילה למצב בראש. יש לכם מספיק לעצמכם? האם ישלמו לכם בחזרה? איך כסף ישפיע על מערכת היחסים שלכם עם אותו אדם? דחיית גישה רציונלית עשויה לגרום לכם להרגיש טוב יותר, אבל עלולה לעלות לכם הרבה בטווח הארוך.

 

משמעות טארוט אס החרבות הפוך

קבלת אס החרבות הפוך עשויה להיות משמעה שהמחשבות של האדם מבולבלות, לא בטוחות וכאוטיות מאוד. זה לא זמן טוב לאדם לקבל החלטות כלשהן מכיוון שאין לו בהירות לגבי מה צריך לעשות, כלומר הסיכויים לכישלון יכולים להיות די גבוהים.

בשלב זה, עדיף יהיה להכין את עצמכם ולעשות צעדים קטנים – עבדו בצורה שיטתית תוך כדי שאתם מתקדמים באיטיות לקראת השגת המטרות שלכם. זה יהיה זמן טוב להישען לאחור ולחשוב בצורה רציונלית על דרככם בכל שלב במקום לפעול על פי דחף, מכיוון שהכל נראה מטושטש ואינו ברור במיוחד כרגע. זה יכול להיות גם זמן טוב לבקש עצות, שכן ייתכן שהדברים אינם כפי שהם נראים.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
כישלון בתקשורת, פרספקטיבות מתנגשות, מילים כואבותכשל בתקשורת, חוסר יכולת לבטא מחשבות בבהירות, שעמוםבדקו שוב כספים, הצהרות או מסמכים משפטיים

אס החרבות הפוך: אהבה

בלבול ובהירות יכולים להשפיע על מערכת היחסים שלכם כרגע. עם משמעות אס החרבות ההפוך, יכולות להיות אי הבנות והנחות, ולפעמים לבן\בת הזוג שלכם יכולה להיות נקודת מבט שונה לחלוטין משלכם. תצטרכו לעבוד קשה כדי להיכנס שוב לאותו עמוד. קלף זה יכול גם להציע לפעמים מילים כואבות; ודאו שהתקשורת שלכם עם בן/בת זוגכם אינה קשוחה מדי. רגשות עשויים להיות פגיעים וחשופים במיוחד כרגע, וללא איזושהי אדיבות, ויכוחים יכולים להפוך במהירות למריבות גדולות.

אס החרבות הפוך: קריירה

בעבודה, אס החרבות ההפוך מאותת שיכולה להיות תקלה מסוימת בעבודה כרגע, שעלולה ליצור צרות בינכם ובין עמיתיכם. זה עשוי גם להצביע על כך שרעיונות שאתם מייצרים כעת יכולים להיות מעט מופרכים, ועלולים לגרום לכישלון. ודאו שאתם מאוד מציאותיים עם מה שאתם יכולים להשיג, ואל תהיו עם הראש בעננים. היזהרו בבחירת המילים שלכם, וודאו שאתם יכולים לבטא את עצמכם בצורה ברורה. לפעמים, קלף זה יכול גם לאותת על שעמום בעבודה. העבודה שלכם עשויה להיות מייגעת ומעייפת, וכבר לא מספקת אתגר כדי לשמור אותכם קשובים.

אס החרבות הפוך: פיננסים

טפלו בכספים שלכם בזהירות! אס הפוך של חרבות יכול להציע טעויות וחוסר בהירות סביב הכספים שלכם. עברו על דפי הבנק שלכם, חוזים, הסכמי הלוואות או כל דבר חוקי כדי לוודא שהכל כשורה. אם אתם לא מבינים משהו, הקפידו לשאול ולא להניח הנחות שהכל בסדר. אין שום נזק בלשאול, ועדיף להיות בטוחים מאשר להצטער.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אס החרבות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!