אס המטבעות

Ace of Pentcales

"עשו פעולות לגבי החלומות שלכם, הם לא יתגשמו מעצמם"
אס המטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

1

המספר הנומרולוגי מייצג חלוציות, הובלה, אלפא, דומיננטיות, שאפתניות, מקוריות.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
הזדמנויות חדשות, משאבים, שפע, שגשוג, ביטחון, יציבות, ביטוי עצמיהחמצת סיכויים, מחסור, חוסר יציבות, קמצנות, השקעות רעות

תיאור קלף טארוט אס המטבעות

בקלף הזה, יש יד מסתורית אחת שיוצאת מהעננים. ביד יש מה שנראה כמו מטבע זהב ועל פניו חרוט פנטגרם. המחומש הזה קשור ליסוד האדמה, ונראה כסימן לעושר ולכל הדברים החומריים והארציים. מתחת לכף היד יש גן שנראה כפורח בפרחים ומיני צמחייה אחרים – מפיץ הילה של פוריות, צמיחה ושגשוג. ההר מייצג את השאיפה הנדרשת כדי להניע את החיפוש אחר המטבע. נראה שהנחל הזורם מעיד על כך שרגשות זורמים לעבר השאיפה הזו.

משמעות טארוט אס המטבעות ישר

האסים בטארוט מעידים כולם על התחלות חדשות. כשאתם מוציאים אחד מהם, זה אומר שאתם בנקודה בחייכם שבה מתחיל מחזור חדש – אתם עומדים להתחיל מחדש.

מכיוון שסדרת המטבעות עוסקת בעיקר בכל מה שנוגע לחומר (לא רק כלכלי, אלא גם בחושני), האיפוס הזה יכול להתבטא כקריירה חדשה, ביצוע של מיזם חדש, או התחלה של תשומת לב רבה יותר לבריאותכם. בכל מקום שבו מתרחשת ההתחלה הזו, אס המטבעות מבטיח שמה שעתיד לבוא יביא שפע והזדמנות גדולים.

לראות את אס המטבעות מעיד על זרע שנשתל בעולם החומר, בתחושות הביטחון והיציבות שלכם. כמו זרע, גם את ההזדמנות הזו יש לטפח, ולפעמים להשקיע בה באנרגיה, זמן או כספים. השקיית זרע זה היא בעלת פוטנציאל להיות מתגמלת מאוד – שכן כל דבר שגדל על אנרגיה זו נועד להיות יציב, בטוח ולתת תשואה טובה. השגשוג מגיע אליכם.

צריך גם לוודא שאתם מוכנים פסיכולוגית להזדמנויות שמופיעות. כדי להצליח לקצור את מתנת המטבעות, עלינו להתמלא ברוגע שמביאה היציבות – זהו סוג של שגשוג רוחני, אם תרצו. צורת חשיבה כזו יכולה לגרום לנו להיות פתוחים לנסות דברים חדשים ולא להיצמד לשגרה הישנה והקבועה.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
יחסי אהבה יציבים, שפע ושגשוג באהבה, זוג מיוחסעבודה או הזדמנויות עסקיות חדשותהשקעה במסע פיננסי עתידי חדש

אס המטבעות ישר: אהבה

אהבה נאמנה, מתמשכת ומעשית מוצעת על ידי קלף זה. המטבעות קשורים ליסוד האדמה, המעניק למערכות יחסים איכות יציבה, נדיבה ואמינה. בני זוג עשויים לגלות שמערכות היחסים שלהם נותנות להם הרגשה של יציבות וביטחון, והשפעתה מעניקה להם את הביטחון לקחת סיכונים ולחקור. זה נותן לאוהבים הרגשה של עצמאות, ומאפשר לכל אחד לשגשג כאינדיבידואל, תוך החזרת יותר למערכת היחסים. מערכות יחסים עשויות להרגיש משגשגות ושופעות, ואתם ובן\בת הזוג שלכם עשויים להרגיש ברי מזל וזכות ליהנות מהחיים המשותפים. אם אתם רווקים, הקפידו לדאוג גם לחיים המעשיים שלכם, שכן זה ייתן לכם את הבסיס שאתם צריכים כדי למצוא אהבה שתוכל לפרוח.

אס המטבעות ישר: קריירה

הזדמנויות חדשות זמינות עבורכם כעת, כאלו שיכולות להבטיח לכם עבודה טובה יותר, או משרה גבוהה יותר בחברה הקיימת שלכם. אם תנצלו את הסיכויים שלכם, ותעבדו קשה, ייתכן שתתוגמלו בקידום, במיזם עסקי או בעבודה שבאמת מגשימה אותכם. מכיוון שזה אס, קלף זה מסמן התחלות, ושינויים אלה יכולים לסמן עבורכם התחלה של הרפתקה או עידן חדש. אנרגיה טובה מגיעה אליכם; אתם צריכים לקבל אותה כמו משב רוח רענן.

אס המטבעות ישר: פיננסים

אילו השקעות אתם משקיעים לקראת העתיד שלכם? אס המטבעות מסמן הזדמנויות פיננסיות או מסעות פיננסיים חדשים. ראו את הקלף הזה כזרע; ניתנת לכם ההזדמנות לקחת את הזרע הזה ולגדל אותו למשהו שיכול לקיים אותכם בטווח הארוך. נסו להפיק את המרב, על ידי למידה נוספת על הכספים שלכם, או על ידי חסכון מסוים לעתיד. אם באמת יתמזל מזלכם, הקלף הזה יכול גם להצביע על איזושהי רוח גבית או מתנות פיננסיות שמגיעות אליכם.

משמעות טארוט אס המטבעות הפוך

למרות שאס המטבעות מבשר בדרך כלל על הזדמנות כלשהי שתוביל לרווחים גדולים, לראות אותו הפוך יכול להיות השקעה גרועה, הדורשת הרבה יותר משאבים ממה ששמרתם בתחילה – או לחילופין, ייתכן שאתם מפספסים את ההזדמנות שלכם.

כשאדם מקבל אס מטבעות הפוך, זה עשוי לומר שהוא עומד להתמודד עם זמנים פיננסיים קשים כמו גם הרבה הזדמנויות חמקמקות. בשלב זה, ממליצים לכם לא לקחת סיכונים פיננסיים גדולים ולחשוב היטב על כל הבחירות שלכם כאשר אתם מקבלים עסקה או הצעה.

זה יכול להיות גם זמן טוב עבור אדם לבקש עצות מאחרים ולהימנע מלהחליט החלטות נמהרות מכיוון שהזמן אינו מתאים בדיוק. לא יהיה זמן טוב עבור אדם לקפוץ לעבודה חדשה או הזדמנות עסקית חדשה – במיוחד אם המוטיבציה העיקרית להצטרף היא לחפש סיכויים לרווח כספי גבוה יותר. אולי זו רק אשליה שיכולה להוביל לנפילת האדם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
אובדן יציבות רגשית, בעיות כסף בזוגיותהחמיצו הזדמנויות עבודה, השקיעו בקריירה שגויהמחסור, החלטות כלכליות גרועות

אס המטבעות הפוך: אהבה

המשמעות ההפוכה של אס המטבעות בטארוט יכולה לרמוז שמערכת יחסים שהעניקה לכם פעם תחושת יציבות עשויה במקום זאת לגרום לכם להרגיש חרדה ופגיעות. ייתכנו חששות לגבי הכספים במערכת היחסים, מה שעלול לגרום לשניכם להרגיש לא יציבים. לפעמים, ניתן להקל על כך עם דיון כנה ותוכנית כלכלית קדימה. במקרים אחרים, הדאגות החומריות או המעשיות איתן אתם מתמודדים כעת יכולות להיות זמניות, ונפתרות בעזרת תקצוב קפדני. אם אתם לא במערכת יחסים, היזהרו מאנשים שנראים אנוכיים, חמדנים או מוכנים לנצל אותכם. קלף זה יכול גם פשוט לסמן הזדמנויות רומנטיות שהוחמצו.

אס המטבעות הפוך: קריירה

הרגשתם שהחמצתם את ההזדמנות שלכם לקבל את הקידום שחשקתם בו? סביר להניח שתהיה איזושהי תחושה של חוסר יציבות או החמצת הזדמנויות עם אס המטבעות ההפוך. אולי אתם לא מרגישים שאתם מצליחים בעבודה שלכם, וייתכן שאתם פרנואידים לגבי פיטורים בגלל ביצועים גרועים. חלק מזה עשוי להיות תסמונת המתחזה, אבל כמה דאגות עשויות להיות אמיתיות. תצטרכו להסתכל על עצמכם מציאותית. ייתכן גם שאתם מרגישים כאילו לא השקעתם את זמנכם בחוכמה, ולקחתם כמה החלטות רעות במסלול הקריירה שלכם. לא השקעתם בקריירה שהביאה לך תגמולים חומריים ורגשיים. לא מאוחר מדי לשנות זאת; תחשבו יותר על מה שאתם רוצים לעשות.

אס המטבעות הפוך: פיננסים

אם לא התמקדתם או הסתכלתם על הכספים שלכם לאחרונה, אולי זה הזמן. תכנון לקוי אולי גרם לכך שקיבלתם כמה החלטות פיננסיות גרועות. זה יכול להיות זמן של מחסור עבורכם; תצטרכו ללמוד איך לתכנן את עצמכם פיננסית כדי לעבור את זה. במקרה הגרוע, זה יכול להעיד על מצב חירום פיננסי; יכול להיות שאתם לא מוכנים לזה.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אס המטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!