ארבעה מטבעות

Four of Pentacles

"להחזיק חזק מדי יכול להשאיר אתכם במקום, ולעצור אתכם מלהתקדם"
ארבעה מטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא לא

4

המספר הנומרולוגי מייצג יצירה, השלמה, יסודות, התקדמות, כח, יציבות.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
רכושנות, חוסר ביטחון, אגירה, קמצנות, יציבות, ביטחון, חיסכון, חומרנות, עושר, חסכנות, גבולות, שמירהנדיבות, נתינה, הוצאה, פתיחות, חוסר ביטחון כלכלי, הוצאה פזיזה

תיאור קלף טארוט ארבעה מטבעות

קלף זה מתאר אדם היושב על שרפרף, אשר אוחז בשני מטבעות בתנוחה מאוד הגנתית והדוקה. זה כמעט כאילו הוא אוגר אותם מתוך פחד מאובדן. מטבע אחד מאוזן בצורה מסוכנת על ראשו, בעוד שאחד אחר נצמד בחוזקה בין ידיו שלו, ויש שניים מהם הממוקמים היטב מתחת לרגליו. הוא מוודא שאף אחד לא נוגע במטבעות שלו. יחד עם זאת, הוא גם לא מסוגל לזוז כי הוא אוחז במטבעות כל כך חזק. במילים אחרות, הוא נמנע מלפעול כי הוא אוחז חזק מדי ברכושו. לחלקם, כסף לא תמיד מביא חופש.

משמעות טארוט ארבעה מטבעות ישר

קלף ארבעת המטבעות מסוגל לייצר תפיסות שליליות וחיוביות כאחד. מצד אחד, הקלף מסמל שהצלחתם להגשים הרבה מהמטרות שלכם והצלחתם להשיג עושר מהותי משמעותי בתהליך. עם זאת, מצד שני, יש סיכוי משמעותי שתתחילו להעריך דברים רק לפי ערכם החומרי. עבדתם קשה כדי להגיע לנקודה שבה אתם נמצאים עכשיו, וזה לגמרי טבעי שתרצו לוודא שאתם נשארים יציבים. אך יש לזה גם סיכוי להפוך אותכם לאדם רכושני או תאב בצע שרוצה להבטיח שאף אחד לא מסוגל לקחת ממכם את העושר שלכם.

ארבעת המטבעות הוא גם קלף שמראה שאתם נמצאים כרגע במצב שבו יש לכם השקעות סולידיות ושאתם יציבים כלכלית. בגלל העושר החדש שלכם, אתם שמרניים במיוחד לגבי כסף, ובוודאי שאתם לא נוטים להמר בכל הקשור לעניינים פיננסיים. אתם מגנים על מה שהצלחתם לצבור לאורך זמן, ואתם רוצים להגדיל בהתמדה את השווי הנקי הכולל שלכם.

שימו לב שללא סיכון, אין תגמול – אם אתם מבלים יותר מדי מזמנכם בניסיון לשמר, אתם עלולים להפוך לשבויים ברכושכם החומרי. עושר הוא גם סוג של אנרגיה, ואנחנו יוצרים את מה שאנחנו מבטאים.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
בן\בת זוג נצמדים, קנאה, מרגישים חוסר ביטחון, נאחזים בעברתסמונת המתחזה, פרנויה, הימנעות משיתוף פעולהכלכלה יציבה, חסכנות, חיסכון לעתיד

ארבעה מטבעות ישר: אהבה

מערכת היחסים שלכם יכולה להיות דביקה ואפילו חונקת. מערכות היחסים עם קלף זה יכולות להיות מלאות בקנאה ורכושנות, שעלולות להידרדר לאט לאט אפילו את האהבות המאושרות ביותר. סביר להניח שיש בעיות עם חוסר ביטחון או פחד מעורבים, וייתכן שאוהבים יצטרכו לקחת קצת זמן כדי להתיר את הבעיות הללו לפני שהם מבריחים את בן\בת הזוג שלהם. אם אתם רווקים, סביר להניח שאתם עדיין נאחזים ברומנים מהעבר שלכם; בין אם זו טינה, או החלום של אקס\ית שיחזור לחייכם. הדברים האלה צריכים להיפתר לפני שתוכלו באמת להיות פתוחים לאהבה שוב.

ארבעה מטבעות ישר: קריירה

סוף סוף מצאתם קצת יציבות בקריירה שלכם עכשיו. אם נאבקתם בעבר למצוא את היציבות הזו, או אם התפקיד חדש לכם, יכול להיות שאתם עדיין קצת חסרי ביטחון לגבי תפקידכם. זה יכול לגרום לכם להיות קפוצים, לא נוחים ואולי אפילו פרנואידים. זה גם יכול לגרום לכם יותר נזק מתועלת אם אתם נותנים לתחושות אלו ללכת רחוק מדי. ייתכן שיהיה לכם קשה לשתף פעולה ולעבוד כצוות, להרגיש בטוחים ברעיונות שלכם, ולדאוג שאחרים עשויים לקבל את הקרדיט השייך לכם בצדק. הדברים האלה אכן קורים, התייחסו אליהם, אבל אל תתנו לעצמכם לשקוע בהם.

לפעמים קלף זה יכול גם אומר שאתם נשארים בעבודה לא מספקת רק כדי לאסוף את המשכורת שלכם. העבודה הזו אולי יציבה, אבל אולי אתם באמת שונאים אותה.

ארבעה מטבעות ישר: פיננסים

יכול להיות שרק לאחרונה מצאתם יציבות חומרית, וככזו הצלחתם לצבור מעט הון. אם אתם רגילים להיאבק, אתם עשויים לחשוב על הכספים שלכם הרבה, מנסים לעשות כל מה שאתם יכולים רק כדי להגן על ההון הקטן הזה. אתם יכולים להיות די חסכניים ושמרניים עם הכסף שלכם, גם אם זה גורם לכם הרבה עבודה נוספת או מצוקה. לחלופין, 4 מטבעות יכולים פשוט להציע שאתם חוסכים למשהו גדול, כמו מכונית או בית חדש, עתיד של ילד או קרן פנסיה משלכם.

משמעות טארוט ארבעה מטבעות הפוך

כשהם הפוכים, ארבעת המטבעות סוטים בחדות למשמעויות השליליות של הקלף. במקום להיות מגוננים אתם הופכים לחמדנים, ואתם נכנעים לקמצנות. אתם רדופים על ידי פחדים מסוימים של עוני אשר מאלצים אותכם להיות רק חומרניים. אתם מגנים על עצמכם ומתגוננים בצורה מוגזמת מבחינת דברים חומרניים, ואתם לא נפתחים לסמוך על אנשים אחרים מתוך פחד שהם עלולים לקחת אותם.

מצד שני, ייתכן שבעצם אתם מוציאים יותר מדי כסף, ואתם צריכים להתחיל להחזיק כראוי במשאבים הכספיים שלכם בפועל. בכל מקרה, הקלף מסוגל לעורר אסוציאציות חיוביות ושליליות, ואתם צריכים להיות מאוד אחראיים ומתחשבים אם אתם מקבלים את ארבעת המטבעות ההפוכים בקריאה.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
התגברות על קנאה, שחרור מאוהבי העברנדיבות עם עמיתים, החלטות עבודה מסוכנותהוצאה, תרומה, שיתוף משאבים

ארבעה מטבעות הפוך: אהבה

ייתכן שחוסר הביטחון בעבר מתרפא כעת, ומאפשר לכם או לבן\בת הזוג שלכם להיות פחות קנאים ורכושניים. קלף זה יכול אפוא לאותת שמערכת היחסים יכולה להתקדם מבלי להפריע לפצעי העבר. אם אתם רווקים, יכול להיות שאתם מוכנים סוף סוף לפתוח את הלב שלכם לאהבה חדשה, והשתחררתם ממשהו שמנע ממכם לתת לחיים הרומנטיים שלכם לפרוח.

ארבעה מטבעות הפוך: קריירה

ארבעה מטבעות הפוכים עשויים להיות קצת מסובכים לפרש. אסוציאציות חיוביות מצביעות על כך שהטבע החם והנדיב שלכם בעבודה יכול להיות נכס רב עוצמה עבורכם. אתם זמינים לעזור לאחרים ולתת קרדיט היכן שצריך קרדיט. לחלופין, ייתכן שבמקום זאת אתם מקבלים החלטות מסוכנות ולא זהירות מההשלכות. הימנעו מלנסות לעשות את הפרויקט הכי נוצץ, או לירות למטרה הכי שאפתנית וחסרת היגיון כרגע, מכיוון שהיא יכולה להכניס אותכם לצרות במקום לעזור לכם.

ארבעה מטבעות הפוך: פיננסים

לפעמים, הקלף הזה יכול לאותת שאתם לומדים לאט לאט איך לפתוח את הכיס שלכם. אתם בדרך כלל יכולים להיות חסכניים, ואתם לומדים שזה יכול להרגיש טוב לתת קצת לאחרים, או להשתמש בכסף שלכם בדרכים מועילות. ייתכן שאתם תורמים או חולקים את המשאבים שלכם עם משפחה או חברים, או רוכשים דברים על סמך איכות במקום מחיר. עם זאת, במקרים אחרים אתה יכול להיות די רשלניים לגבי הכסף שלכם; דבר שיכול להפוך אותכם למטרה קלה עבור גנבים, או תוכניות פיננסיות מפוקפקות. עמדו על המשמר.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבעה מטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!