ארבעה מטות

Four of Wands

"היו מוכנים לכל הזדמנות שעבדתם עבורה"
ארבעה מטות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

4

המספר הנומרולוגי מייצג יצירה, השלמה, יסודות, התקדמות, כח, יציבות.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
קהילה, בית, חגיגות, מפגשים, מסיבות, התכנסויות, יציבות, שייכותחוסר תמיכה, חוסר יציבות, הרגשה לא רצויה, ארעיות, חוסר שורשים, סכסוך ביתי

תיאור קלף טארוט ארבעה מטות

ארבעת המטות מתארים זוג הרוקד מתחת לזר קבלת הפנים שקשור בין ארבעה מטות בעלי קצה עם קריסטל. על הכרטיס ישנה חופה של פרחים המזכירה את החופה האופיינית במיוחד לטקס היהודי המסורתי. נראה שיש מסיבה שמתקיימת, או איזושהי קבלת פנים לזוג המדובר. ניתן לראות מהתמונה שהיא מייצגת אירוע מלא תחושות של הגשמה, סיפוק שמגיעים מההשגה בפועל של מטרה כלשהית.


משמעות טארוט ארבעה מטות ישר

המשמעות הכוללת של ארבעת המטות היא שהוא מבשר חגיגה כמו גם סביבה ביתית הרמונית, שמחה ונינוחה. מבחינת נומרולוגיה, המספר ארבע מסמל יציבות וגם יסודות אמינים במיוחד. אלה קשורים לתקופה של אושר ואיזון.

הסמליות בתוך ארבעת המטות מציגה שזהו הזמן המושלם עבורכם להיפגש עם אנשים קרובים כמו חברים ובני משפחה. זה יכול להיות עם או בלי שום אירוע מיוחד. ידוע שהקלף משקף תקופה של חגים שבהם אתם יחד עם החברים והמשפחה שלכם במשך תקופה ממושכת. זה יכול גם להציע לכם להזמין את החברים הקרובים ביותר שלכם לארוחת ערב נהדרת ואינטימית ולחלוק צחוק או שניים.

יתר על כן, אם עבדתם על פרויקט מסוים, קלף זה כרוך בכך שתגיעו לאבן דרך חשובה במיוחד. זה הולך לספק לכם עילה לחגיגה שגם היא צריכה להילקח בחשבון. הצלחתם להשלים שלב ראוי ועיקרי של אותו פרויקט, ומשמעות הדבר היא שיש לכם את כל הסיבות להיות גאים ומרוצים, שהן בין התחושות הכלליות המושרות ומשתקפות בקלף ארבעת המטות.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
חתונות, אירוסין, התכנסויות וחגיגות פומביות של אהבהתחושת תמיכה מעמיתים, מסיבות משרדיות, חיזוק קשר עם עמיתיםתמיכה כלכלית באהובים, יציבות כלכלית ונוחות

ארבעה מטות ישר: אהבה

הקלף הזה הוא הקלף של המשפחה, של מפגשים ושל חגיגות. המשמעות של ארבעת מטות הטארוט יכולה להביא לאירוסים, נישואים או מפגשים אחרים המנציחים אותכם ואת אהבתכם. אם אתם במערכת יחסים יציבה הבנויה על בסיס חזק של אמון, תמיכה והבנה, ייתכן שהאיחוד שלכם יתחזק אפילו יותר עם התמיכה והעדות של המשפחה והחברים שלכם. סוג זה של אהבה אינו רק אהבה בין שני אנשים, אלא אהבה שנתמכת בהקשר של קהילה גדולה יותר. אם אתם רווקים, אתה עשוי למצוא אהבה בתוך הקהילות והמפגשים האלה, זמן טוב לבקר חברים ומשפחה – אולי האהבה שלכם תגיע דרכם.

ארבעה מטות ישר: קריירה

ארבעת המטות הזקופים הם קלף יציב וחברתי. זה, כאשר הוא ישר, הוא מסמל מערכות יחסים יציבות ותומכות. תחושת הקהילה הזו חלה על סביבת העבודה שלכם כשהיא מופיעה בתפקיד זה. ייתכן שרכשתם חברים חדשים בעבודה או שהאווירה שם הייתה חיובית במיוחד לאחרונה. יתכנו גם התכנסויות עבודה כמו מסיבות משרדיות בעתיד הקרוב שמטרתן לקרב אותכם לאנשים איתם אתם עובדים. אם יש, סביר שאירועים אלו יגרמו לקשרים הדוקים יותר בינכם לבין עמיתיכם.

ארבעה מטות ישר: פיננסים

ארבעת המטות כאן לא רק מייצגים יציבות פיננסית, אלא הם גם מצביעים על כך שאתם יכולים להוציא את הכסף הזה על יקיריכם. אולי אתם קונים מתנות או לוקחים אנשים שאכפת לכם מהם לארוחות ערב או שתיה בבר. אלו החלטות פיננסיות טובות. הן אולי לא יגדילו את העושר הפיננסי שלכם, אבל הן מועילות למערכות היחסים החברתיות שלכם ובכך אתם יכולים לשפר אותן. אל תגזימו בשום דבר, אבל כל עוד אתם מבלים עם יקיריכם, הקלפים מעודדים אותכם להמשיך ולטפל בסובבים אותכם.


משמעות טארוט ארבעה מטות הפוך

אם המיקום הישר של הקלף משקף איזון, יציבות והרמוניה, מיקום ההיפוך של ארבעת מטות מרמז שיש קושי או חוסר הרמוניה במשפחתכם או בביתכם. סביר מאוד להניח שיש מתח רב בין בני משפחתכם או אהובים אחרים. אם סיימתם משהו שחשוב לכם, אתם מצפים לחלוק אותו עם הקרובים אליכם ולחזור הביתה לחגיגה מבורכת, אבל במקום זאת, אתם מגלים חוסר תמיכה. זה עשוי להשאיר אותכם בתחושת חוסר ודאות בכל הנוגע למערכות היחסים שלכם עם יקיריכם, כמו גם לדברים שאתם יכולים או אינכם יכולים לסמוך עליהם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
קונפליקט בין משפחה, קהילה וחיי אהבה, פחד ממחויבות ציבוריתקונפליקטים במקום העבודה בין עמיתים, קונפליקטים משרדייםכלכלה לא יציבה, תמיכה במשפחה או אהובים יכולים להוות נטל

ארבעה מטות הפוך: אהבה

ייתכנו קונפליקטים מסוימים בכל הנוגע למשפחה ולחיים הרומנטיים שלכם כרגע. המשמעות של ארבעת מטות הטארוט יכולה לאותת על חוסר התאמה בין הקהילה הגדולה יותר של חברים ובני משפחה, לבין בן\בת הזוג שלכם, או הדרך שבה אתם מתייחסים לאהבה ורומנטיקה. זה יכול לנבוע מהבדלי מעמדות, עיסוקים, גישה לדת, או אפילו דת שונה. יתכן שהמשפחה תתנגד לאיחוד שלכם עם בן \ בת זוג מארץ אחרת, מדת אחרת, או פשוט בגלל שהעיסוקים והגישה שלהם לחיים שונה משל המשפחה. לפעמים, מכיוון שכרטיס זה הוא גם הקלף להעמקת ההתחייבויות שלכם ברמה ציבורית יותר, יכול להיות קצת פחד והיסוס לגבי נקיטת הצעדים הבאים. שינוי, במיוחד התקשרות עם אדם אחר, יכול להיות נפלא ומתגמל, כמו גם מפחיד. הרגשות האלה יכולים להתקיים ביחד, אבל רק אתם תוכלו לדעת אם זה מגיע ממקום עמוק יותר מסתם רגליים קרות. היו אמיצים והבינו מה יותר חשוב לכם – האמת שלכם או ריצוי הסביבה שלכם.

אבעה מטות הפוך: קריירה

כשהם הפוכים, האופי החביב של ארבעת המטות מתערער. כתוצאה מכך, יכול להיות שבעבודה, מערכות היחסים שלכם נמצאות במתח או שקשה יותר ליצור אותן. קושי זה יכול לחול באופן כללי על האווירה במשרד שלכם; לחלופין, זה עשוי להיות בהתייחסות לרגע ספציפי או נקודת מתח בעבודה. לדוגמה, ייתכן שיהיו אירועים במשרד שמתקרבים, אך סביר להניח שהם לא יתנהלו כמתוכנן. במקום להגביר את החברות, הם עשויים להשפיע בצורה הפוכה. אם אין חששות ספציפיים במסגרת העבודה שלכם, סביר להניח שהקלף מדגיש את המצב הכללי של משרדכם. אולי האווירה בעבודה קשה או לא ידידותית. בלי קשר, צפו להתנהגויות גסות יותר מהאנשים שאתם עובדים איתם והיו מודעים להן גם בעצמכם.

ארבעה מטות הפוך: פיננסים

ייתכן שאתם נאבקים במצב כלכלי גרוע אם תמצאו כאן את ארבעת המטות. סביר להניח שהצרות הפיננסיות שלכם קשורות ליחסים האישיים שלכם. יתכן שהוצאות המשפחה מכבידות עליכם כרגע. ייתכן שיהיה לכם קשה במיוחד להסתדר בשלב זה בגלל ההוצאות הבלתי צפויות הללו. היזהרו מחברים או משפחה שמבקשים כסף שאינכם יכולים להרשות לעצמכם לתת. שאלו האם הכסף נחוץ או רק רצון שאינו דחוף מצידם. אם האחרון הוא המצב, שקלו לנסות לשלוט בכספים שלכם תחילה לפני שתעזרו להם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארבעה מטות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!