הירח

The Moon

"הזהרו שדמיונכם לא יגרום לכם לראות דברים שאינם שם"
הירח

בפריסת כן או לא, התשובה היא לא

18

המספר הנומרולוגי מייצג השלמה וחוסר אנכיות. הירח הוא מספר שמצטמצם ל 9 – קלפים נוספים הם הנזיר (9).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
אשליה, אינטואיציה, אי ודאות, בלבול, מורכבות, סודות, תת מודעפחד, הונאה, חרדה, אי הבנה, פרשנות שגויה, בהירות, הבנה

תיאור קלף טארוט הירח

כאשר אנו פוגשים את הירח, אנו רואים שביל המוביל למרחקים. משני צידי השביל עומדים זאב וכלב, המייצגים את הטבע החייתי שלנו – האחד מתורבת, והשני פראי. יש סרטן שזוחל החוצה מהבריכה ממנה נובע השביל. מרחוק נוכל לראות שני מגדלים שמאגפים את השביל המרכזי, שוב מרמזים על הכפילויות הנראות בקלף זה. נראה שהכל בקלף הזה מהדהד את השני, כאילו הוא רומז לשתי אפשרויות. כשאנחנו הולכים בשביל, אנחנו הולכים על הקו הדק שבין מודע לתת מודע, בין הצד המאולף של הציוויליזציה של הכלב, לבין כוחות הטבע המיוצגים על ידי הזאב.

המגדלים בקצוות מנוגדים מייצגים את כוחות הטוב והרע, והדמיון שלהם במראה יכול לרמוז על הקשיים העומדים בפנינו בהבחנה ביניהם.


משמעות טארוט הירח ישר

מצד אחד, קלף הירח יכול לסמל שהדמיון שלכם לוקח את המיטב ממכם. בחושך הלילה, אתם צועדים בדרך שאינה בטוח בה, כי עלולה להיות סכנה אורבת במעמקיה. אתם הסרטן שיוצא לדרך בקלף. אור הירח יכול להביא לכם בהירות והבנה ועליכם לאפשר לאינטואיציה שלכם להדריך אתכם דרך החושך הזה.

אתם צריכים להיות מודעים למצבים שגורמים לפחד וחרדה בנפשכם, בין אם זה עכשיו או בעתיד. הוא מזהיר אותכם לא לאפשר להפרעות פנימיות ולהונאה עצמית לקחת את המיטב ממכם. יש לשחרר את הזיכרונות והפחדים העמוקים הללו, ולשחרר את האנרגיות השליליות ולהפוך למשהו בונה.

קריאה נוספת של קלף הירח היא קיומה של אשליה. יש לגלות איזו אמת נסתרת, כי מה שאתם רואים כעת עשוי להיות רק פטה מורגנה. עליכם לחפש את הכוחות הנסתרים שיש לפרום ולחשוף את האמת.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
רומנטיקה מסובכת, חוסר ודאות לגבי אהבה או מערכת יחסיםאי ודאות לגבי מסלול קריירה, בלבול בעבודה, חוסר מידעחוסר בהירות לגבי החלטות פיננסיות, חוסר ידע פיננסי

הירח ישר: אהבה

עם הירח בקריאת טארוט אהבה, סביר להניח שהרגשות מסובכים בשלב זה. הסביבה יכולה להיות מלאה באי הבנות, ולא הכל כפי שהוא נראה. ייתכן שתצטרכו לעשות קצת עבודה כדי להגיע לעומקם של הדברים; הקפידו לא רק להבטיח שהבנתם את כוונותיהם של אחרים, אלא גם להבין את הרגשות, הרצונות והמניעים שלכם. ייתכנו גישות, אמונות או רעיונות ישנים המעיבים על שיקול הדעת שלכם. דברים רבים יכולים להסתתר בתת מודע שלכם ומשפיעים על היכולת שלכם לקבל אהבה. האם מערכות יחסים בעבר רודפות אותכם? איבדתם את האמון באהבה? האם אתם מאמינים שאתם לא ראויים לאהבה? לכל אלו יכולות להיות השפעות עמוקות על האופן שבו אנו ניגשים למערכות יחסים. עכשיו זהו הזמן לבחון אותם ולחשוף אותם כפי שהם באמת.

הירח ישר: קריירה

ייתכן שיש אי ודאות בכל הנוגע למסלול הקריירה שלכם כרגע. ייתכן שאין לכם הבנה ברורה מהן המטרות שלכם ולאיזה כיוון עליכם ללכת. לחלופין, מקום העבודה שלכם כרגע יכול להיות באווירה מתוחה, כזו שנובעת מערפול ובלבול לגבי מטרות הפרויקט, או מה שכולם צריכים לעשות. אי הבנות יכולות להיות נפוצות כרגע, אז ודאו שאתם מתבטאים בבהירות; אולי עדיף לחזור על עצמכם, ליתר בטחון. באותו אופן, אתם עשוים לגלות שאין לכם את כל המידע שאתם צריכים כרגע כדי לקבל החלטות עבודה נכונות. מי יכול לעזור לשפוך קצת אור על העובדות?

הירח ישר: פיננסים

כרגע אולי זה לא הזמן הטוב ביותר לקבל החלטות פיננסיות גדולות, מכיוון שהירח מאותת שהמידע הזמין עבורכם כרגע אינו שלם. אם אתם בתהליך של נקיטת צעדים פיננסיים, אל תפחדו לחפור עמוק ולשאול שאלות, כדי שתוכל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. בלבול ואי ודאות סביב כספים עשויים להיות בעיה כרגע.


משמעות טארוט הירח הפוך

היפוך ירח בקריאה יכול לפעמים להצביע על כך שההיבטים האפלים והשליליים יותר של הירח קיימים בחייכם. זה יכול לייצג בלבול ואומללות – אתם רוצים להתקדם, אבל אתם לא בטוחים מה הדבר הנכון לעשות. עליכם להתמודד עם החרדות והפחדים שלכם על ידי התגברות עליהם, כי הם כמו צללים בחושך. הגיע הזמן להאמין בעצמכם ולהתקדם.

המשמעות של היפוך הירח מצביעה על כך שאתם בתקופה אינטואיטיבית או שנאבקתם לאחרונה בבלבול, חרדה והונאה עצמית. יכול להיות שאתם מפרשים לא נכון איך אתם מרגישים, אך אתם מתחילים להשתפר בפירושים.

משמעות ירח הפוך נוספת היא שכוחות הלילה שמביאים לכם בלבול מתחילים להתפוגג. התחלתם לנהל את הפחדים והחרדות שלכם. כל האנרגיות השליליות שהתמודדתם איתם מתפוגגות לאט לאט. זה מציג חוויה משחררת כשאתם מגלים את הצד החיובי של הדברים.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
הונאה, פחד ופרנויה בנוגע לאהבהבהירות בעבודה, חבלה, הונאה ותחבולות במקום העבודהבהירות לגבי כספים, הטעיה לגבי כספים

הירח הפוך: אהבה

משמעות הטארוט ההפוך של הירח יכולה לרמוז על כך שבלבול והונאה עשויים להיות באוויר. ייתכן שאין לכם את כל המידע שאתם צריכים ברגע זה, ותצטרכו להסתמך על אינטואיציה כדי להדריך את דרככם אל האמת. האם אתם כנים עם בן\בת הזוג שלכם? האם הם כנים איתכם? לפעמים הונאה לא חייבת בהכרח להיות בעלת מניעים זדוניים, אלא יכולה להיעשות אפילו מתוך אדיבות או רצון לחסוך מרגשותיו של אדם אחר. הסתרת האמת היא אף פעם לא מצב בר קיימא.

הירח הפוך: קריירה

מצד אחד, הירח ההפוך יכול לאותת על פיזור אי הוודאות והבלבול שאפיינו את העבודה שלכם. הדברים עשויים להיות ברורים יותר, וייתכן שתבינו טוב יותר לאיזה כיוון אתם צריכים לפעול. לחלופין, הירח ההפוך יכול להעיד גם על החמרה במצב, שבו אי הבנות ותקשורת לקויה יכולים אף להפוך להונאה, שקר וחבלה. החרדות והפחד שלכם ממקום העבודה או מהקולגות שלכם יכולים להגשים את הפחדים הגרועים ביותר שלכם, מכיוון שכולם נהיים יותר מתגוננים, מגינים ופרנואידים.

הירח הפוך: פיננסים

במקרים הטובים ביותר, הירח ההפוך יכול לאותת על מציאת בהירות לגבי מצבכם הפיננסי והמטרות הפיננסיות שלכם. אתם מקבלים את כל המידע שאתם צריכים כדי להרגיש בנוח לגבי החלטה גדולה או השקעה בעתיד שלכם. עם זאת, במקרה הגרוע ביותר, הירח ההפוך יכול גם להצביע על כך שעשויה להיות הטעיה לגבי הכספים שלכם. הקשיבו לאינסטינקטים שלכם; אבל נסו להפריד בין הפחדים שלכם לאינטואיציה.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הירח

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!