הנאהבים

The Lovers

"כיצד ניתן לחגוג את האהבה בחיינו כרגע?"
הנאהבים

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

6

המספר הנומרולוגי מייצג איזון, בית ואחריות. קלפים נוספים הם השטן (15).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
אהבה, איגודים, שותפויות, מערכות יחסים, בחירות, רומנטיקה, איזון, אחדותחוסר הרמוניה, חוסר איזון, קונפליקט, ניתוק, בחירות רעות, חוסר החלטיות

תיאור קלף הטארוט הנאהבים

בכרטיס הנאהבים, הגבר והאישה בתמונה זוכים להגנה ומבורכת על ידי מלאך למעלה. הזוג נראה בטוח ומאושר בביתם, שנראה כגן העדן. עץ הפרי עם הנחש מאחורי האשה הוא התייחסות לסיפור ההוא, המספר על נפילתה של האנושות לפיתוי ולתוך הבשר והחושניות. המלאך המתואר כאן הוא רפאל, מלאך האוויר – שהוא מאותו אלמנט של מזלות השולט בקלף זה: מזל תאומים. אוויר קשור לפעילות מנטלית, ותקשורת בפרט, שהיא הבסיס למערכות יחסים בריאות. נראה כי ברכתו מעניקה לקלף זה תחושה של איזון והרמוניה, סמל לאיחוד במובן גדול וקוסמי בין שני כוחות מנוגדים.

משמעות נאהבים ישר

המשמעות העיקרית בתוך הנאהבים היא הרמוניה, אטרקטיביות ושלמות בזוגיות. האמון והאחדות שיש לאוהבים נותנים לכל אחד מהם ביטחון וכוח, ומעצימים את השני. הקשר שהם יצרו חזק מאוד, וזה יכול להעיד על כך שהשניים מחוברים בנישואים ובמערכות יחסים קרובות ואינטימיות אחרות.

משמעות נוספת מאחורי קלף הנאהבים היא מושג הבחירה – בחירה בין דברים מנוגדים ומוציאים זה את זה. זו יכולה להיות דילמה שעליכם לחשוב עליה היטב ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור המצב שלכם.

משמעות נאהבים אישית יותר שיכולה לחול על יחידים היא פיתוח מערכות האמונה האישיות שלכם, ללא קשר לנורמות החברתיות. אנו רואים בכך התפתחות מהכהן הגדול, שגזר גזירות והעביר את הידע שלו באמצעות מערכת סטנדרטית. זו אחת הפעמים שבהן אתם מבינים בשביל מה אתה עומדים, ומה באמת תהיה הפילוסופיה שלכם בחיים. אתם חייבים להתחיל להחליט על מה שאתם מוצאים חשוב ומה חסר חשיבות בחייכם. צריכים להיות נאמנים לעצמכם ככל שאתם יכולים להיות, כדי שתהין אמיתיים ואותנטיים לאנשים שנמצאים סביבכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מערכת יחסים מאוזנת, אוהבת, תומכת, בחירות לגבי אהבהשותפות עסקית, רומנטיקה בעבודה, בחירות לגבי קריירהבחירות פיננסיות סותרות זו את זו

נאהבים ישר: אהבה

כשזה מגיע לאהבה ומערכות יחסים, כרטיס הנאהבים יכול להיות מראה מבורך ומחמם לכל מחפש. קלף הטארוט של הנאהבים מעיד על לכידות נפלאה ואיזון כוחות, המעיד על אנרגיות משלימות. קלף זה מייצג זוג שעובד היטב יחד. מצד שני, מכיוון שהקלף הזה מסמל גם את הבחירה, ואת הבחירה במחויבות, הוא גם מעלה שאלות עד כמה אתם מחוייבים לאהוב. זה לא חייב להתייחס רק לאדם אחר, אלא יכול גם להצביע על בחירה בין אהבה או עבודה, אהבה או משפחה, אהבה או ידידות, או אפילו לפעמים אהבה ואורח החיים שלכם (חילוניות מול דתיות וכו'). הרעיון כאן הוא שאולי יש הקרבה שעליכם להקריב כדי לקבל את האהבה הזו. במובנים מסוימים, כל מחויבות היא הקרבה, אבל אחת שנעשתה עבור האדם הנכון יכולה לעזור לכם לצמוח כיחיד וכזוג. הבחירות וההקרבה שצריכים להיעשות יכולים לחול עליכם, או על שותף פוטנציאלי או קיים.

נאהבים ישר: קריירה

לפעמים, הנאהבים יכולים לאותת על שותפות עסקית, או מערכת יחסים עם עמית שהיא הרמונית ומועילה לשני הצדדים. קלף הנאהבים, בניגוד לאמונה הרווחת, יכול גם לסמל שותפויות מסוג אפלטוני, אם כי לפעמים, זה יכול גם לאותת על מערכת יחסים רומנטית שיכולה לפרוח. אם זה אכן קורה, ודאו שאתם מבין את סוגי הסיכון שאתם פותחים את עצמכם אליו, וקבל החלטה הן עם הראש והן עם הלב. קלף הטארוט של הנאהבים יכול גם להצביע על כך שיש החלטות גדולות שאתם צריכים לעשות בכל הנוגע לקריירה העתידית שלכם. יכול להיות שאתם בצומת דרכים, או לעבור מנתיב אחד למשנהו, או אולי תצטרכו לעשות בחירות בין העבודה שלכם להיבטים אחרים של חייכם.

נאהבים ישר: פיננסים

כשזה מגיע לכספים, קלף האוהבים יכול לרמוז שצריך לקבל החלטות פיננסיות גדולות. ייתכן שתצטרכו לבחור בין הוצאה גדולה אחת לעומת הוצאה אחרת; הדבר שחשוב לזכור הוא שנראה שאי אפשר לקבל את שניהם. נתיב אחד סוגר את הדלת לנתיב אחר, ולבחירות שלכם עשויות להיות השפעות גדולות יותר בעתיד.

משמעות טארוט נאהבים הפוך

נאהבים הפוכים יכולים להצביע על קונפליקטים פנימיים וחיצונים כאחד שאתם מתמודדים איתם. הדיסהרמוניה יכולה להקשות על חיי היומיום ויכולה להפעיל לחץ על מערכות היחסים שלכם. יש להקדיש זמן לחשוב על מה אתם מענישים את עצמכם, כדי שתוכלו לתקן אותם או לשחרר אותם. בשלב זה, עליכם לחשוב גם על הערכים האישיים ומערכת האמונות שלכם כדי לוודא שהם מתאימים למה שאתם רוצים מהחיים שלכם.

הפסקה בתקשורת יכולה להיות פרשנות אפשרית נוספת. הבסיס למערכות היחסים שלכם עשוי להיות מנותק, וליצור חוסר איזון בינכם לבין בן\בת הזוג או יקיריכם. האחדות הקיימת בדרך כלל בתוך הקלף הפכה לניתוק.

האוהבים הפוכים יכולים גם להצביע על כך שהתחמקתם מאחריות למעשיכם. הייתם יכולים לקבל החלטה שהתבססה על הרצון שלכם לסיפוק מיידי, אך עכשיו אתם מאשימים אחרים בהשלכות שמדביקות אותכם. צריך לתקן או להרפות מהעבר ולקבל החלטות טובות יותר בעתיד.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
בן זוג קר ומנותק, יותר מדי מחזרים, חוסר איזון בזוגיותקונפליקטים בין עמיתים, רומנטיקה בעבודה המובילה לצרותבחירות פיננסיות אימפולסיביות, לא אחראי על הכספים

נאהבים הפוך: אהבה

האוהבים ההפוכים בקריאת טארוט רומנטית יכולים לרמוז שיש קור במערכת היחסים שלכם. מה שהיה באיזון כבר לא עובד. סביר להניח שסוגיה מסויימת עומדת בדרכה של מערכת היחסים שלכם, ויש לפתור אותה כדי ליצור שוב קשר הדוק יותר.

לעיתים, עשוי להצביע גם על פחד ממחויבות. ייתכן שזו תקופה שבה יש לכם מחזרים או מחזרות רבים, או שחיי ההיכרויות שלכם עשויים להיות מאוד פעילים. אמנם זה עשוי להיות כיף בהתחלה, אבל ייתכן שאתם מרגישים שיש יותר מדי אפשרויות מכדי לפתח שותפות אמיתית. זה כנראה ידרוש קצת התבוננות פנימית מצידכם; ודאו שאתם כנים עם עצמכם לגבי הפחדים שלכם, כמו גם הרצונות שלכם.

נאהבים הפוך: קריירה

ייתכן שיש לכם התנגשויות בין עמיתיכם, או שותף עסקי, כאשר קלף הנאהבים הפוך נוחת בקריאת הקריירה. ייתכן שתצטרכו לנהל דיונים ארוכים כדי להסכים להחלטה שכולם יכולים לקבל. או שיש אדם אחד שעושה את כל העבודה, או צריך לסחוב את חברו לצוות שאיבד כל מוטיבציה. שני הקולגות עלולים להיגרר בגלל חוסר יכולתו של אדם אחד להשקיע את חלקו ההוגן בעבודה. לפעמים, קלף זה אכן מצביע על מערכת יחסים רומנטית שהתחילה במקום העבודה שלכם, אבל הפוך, זה יכול לאותת על בעיות אפשריות. סביר להניח שיהיו השלכות שלא תחזו אם תמשיכו בדרך זו.

נאהבים הפוך: פיננסים

הבחירות הפיננסיות שלכם עשויות להיות די אימפולסיביות כרגע, כלומר, הביטחון הפיננסי שלכם לטווח ארוך יכול להיות מאיים. האם אתם עושים בחירות אחראיות, או שאתם מחפשים סיפוק מיידי? ודאו שאתם מבינים מה אתם באמת יכולים להרשות לעצמכם בכל הנוגע לכספים שלכם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנאהבים

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!