הנזיר

The Hermit

"כל התשובות שהינכם מחפשים, בתוככם"
הנזיר

בפריסת כן או לא, התשובה היא אולי

9

המספר הנומרולוגי מייצג חוסר אנכיות והשתלבות. קלפים נוספים הם הירח (18)

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
הרהור עצמי, התבוננות פנימה, התבוננות, נסיגה, התייחדות, חיפוש עצמיבדידות, התבודדות, אנטי-חברתי, דחייה, חזרה לחברה

תיאור קלף הטארוט הנזיר

הנזיר מתאר אדם זקן העומד לבדו בפסגת ההר כשהוא מחזיק פנס באחת מידיו ומטה בצד השני. ההר מציין הישג, התפתחות והצלחה. קלף הנזיר מתייחס לרמת הידע הרוחני שהוא השיג, ושהוא מוכן להקנות את הידע הזה לכולם. יש גם מחויבות עמוקה שיש לו למטרה שלו ומודעות מוצקה לדרך שהוא הולך בו. בתוך הפנס, תבחינו בכוכב בעל 6 נקודות המכונה גם חותם שלמה. סמל זה מייצג חוכמה. המטה שהוא מחזיק מתאר סמכות וכוח.


משמעות טארוט הנזיר ישר

הנזיר מחפש אחר הידע שמגיע מבפנים. נודד בודד בנתיב הלילה, הוא מחפש את מה שניתן להשיג רק בתקופות ארוכות של בדידות – הקול הפנימי. כדי לשמוע אותו, עליו להתנתק מההמונים שקולם ורצונותיו מאיימים להתגבר על שלו. הוא הולך בלילה האפל של תת המודע שלו, מונחה רק על ידי האור הנמוך של כוכב הצפון, כשהיעד שלו הוא הבית שלו, העצמי שלו.

אתם שוקלים כרגע שאתם צריכים להיות לבד. לעולם אל תפחדו לקחת את ההזדמנות הזו לשקף, זה יכול לעזור לכם לנקות את דעתכם מכל העומס שמגיע עם חיי היומיום. הנזיר עשוי להתייחס גם למאמץ שלכם לנקוט בפעולה אותנטית ומתואמת לאני האמיתי שלכם. אולי אתם מחפשים את הנשמה הפנימית שלכם בשביל הדרכה לגבי מה נכון, והיכן יהיו הצעדים הבאים שלכם.

הופעת הנזיר בקריאה יכולה להצביע גם על הופעתו של מישהו שיגיע לחייכם, שיהיה המנטור שלכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
הפסקה בחיי האהבה להתבוננות פנימית, הבנה עצמית באהבהשוקלים את הצעדים הבאים בקריירה, מחפשים מטרה בקריירהשקילת תפקיד הכספים באושר, פחות התמקדות בדברים חומריים

הנזיר ישר: אהבה

אהבה, בהיותה אחת התעלומות הגדולות ביותר בחיים, יכולה להיות מורה נהדרת. זה מחייב את כולנו להכיר באמת את עצמנו, את הצרכים שלנו, את הפחדים שלנו ואת חוסר הביטחון שלנו. משמעות טארוט הנזיר יכולה לאותת שאולי נצטרך קצת זמן לבד על מנת לפתח תובנה כלשהי לגבי האני שלנו לפני יצירת קשר רומנטי חזק עם אדם אחר. התקופה הזו אולי תרגיש מעט בודדה, אבל היא תציב אותכם בדרך הנכונה למציאת אהבה שנועדת לכם. אם אתם כבר במערכת יחסים, חשבון הנפש הזה הוא משהו ששניכם אולי תרצו לעשות ביחד. אולי שניכם רוצים לחשוב למה אתם מצפים ממערכת יחסים, ומה עשוי לגרום לכם להיות מאושרים יותר. השיחות הראשוניות עשויות להיות לא נוחות, אבל יכינו בסיס חזק להתמודדות עם העתיד שלפנינו.

הנזיר ישר: קריירה

יכול להיות שאתם מבלים קצת זמן נחוץ במחשבה על מה אתם רוצים מהקריירה שלכם עכשיו. אתם עלולים להרגיש כאילו הדרך בה אתם צועדים כרגע לא באמת עובדת בשבילכם, ויכולה להיות תחושה של אי מימוש. כרגע, אתם מנסים להבין איזו עבודה תיתן לכם שמחה בכל הרמות. אם עשיתם קריירה רק בשביל כסף, או יציבות פיננסית, הכישורים האלה כבר לא מספיקים לכם. אולי אתם מחפשים מטרה, או לפחות משהו שמקרב אותכם למי שאתם רוצים להיות.

נזיר ישר: פיננסים

אולי אתם מגיעים להבנה שכסף לא מביא לכם אושר עכשיו. זה עשוי להיות זמן עם פחות התמקדות בדברים חומריים, ויותר התמקדות בניסיון להבין היכן אתם באמת יכולים למצוא הגשמה.


משמעות  טארוט הנזיר הפוך

כאשר הפוך, אתם אולי במצב שבו אתם רוצים להיות לבד; אין בזה שום דבר רע. עם זאת, ישנה אפשרות שההסתגרות שלכם עלולה להזיק גם לעצמכם וגם לאחרים. למרות שהנזיר יוצא קדימה מתוך כוונות נעלות לחפש את האמת הפנימית שלו, דרכו פנימה עשויה להיות מלאה בסכנה גדולה. כניסה פנימה עלולה להוביל לטירוף ולתהום, שכן התת מודע מתמלא בדימויים שאולי עדיין לא הבנתם, אורב ומחכה לפתות אותכם פנימה. כמו אדם שהולך לאיבוד בחלומות שלו, הנזיר עלול למצוא את עצמו תקוע בעולם משלו, לבד, לכוד, לא אמיתי. עליכם ללמוד לאזן בין הצורך שלכם לאמת לבין חיבור לחבריכם.

כשזה מגיע לעבודה, המשמעות של נזיר הפוך מתייחסת למוכנות שלכם לרדת לעומקו של משהו שמטריד אותכם כבר די הרבה זמן. יש חיפוש לעשות, ובאחריותכם לשאול את השאלה שתאפשר לאנשים האחרים להבין את הנסיבות.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
דחייה רומנטית, בדידות, תחושת ריחוק מבן/בת הזוגהתאמת הקריירה ליעדים פנימיים, מנודה בעבודה, עבודה לבדהבנה טובה יותר של המצב החומרי

נזיר הפוך: אהבה

משמעות נזיר הפוך יכולה להצביע על תקופה של בדידות, כזו שנכפית עליכם במקום כזו שאתם יוזמים בעצמכם. אמנם הזמן הזה עשוי להיות מתיש, אבל ניצול המקסימום ממנו יכול לעזור לכם להתרכז ביעדים שלכם ולהבהיר מה אתם רוצים מבן\בת הזוג ומהחיים. אלו יהיו אבני הבניין ליצירת מערכת יחסים עתידית חזקה. אם אתם כבר במערכת יחסים, אתם עלול לגלות שאחד מכם מרגיש מרוחק ומתרחק. מישהו עלול להרגיש לבד בשותפות, למרות מאמציו של האחר. עכשיו זה הזמן לבחון את הדינמיקה הזו ולראות אם אתם יכולים להושיט יד. ייתכן שיהיה צורך בתשומת לב, טיפול ומינון חזק של מודעות עצמית כדי להרגיש מחוברים שוב.

נזיר הפוך: קריירה

לפעמים, הנזיר ההפוך יכול לאותת על יציאה מתקופת הרהורים. אולי אתם מוכנים להצטרף מחדש לכולם, הפעם עם הבנה ברורה יותר של מה אתם רוצה מבחינת הקריירה שלכם. ייתכן שכעת תצטרכו לעשות קצת סדר, בין אם זה בחיפוש עבודה חדשה, יצירת קשרים כדי למצוא מנטורים וחברים לצוות, או היבטים אחרים הקשורים יותר מבחינה חברתית של פיתוח הקריירה שלכם. מצד שני, יכול להיות שתקופת הבדידות שלכם יכולה להתארך עוד יותר; ייתכן שתבחרו להימנע לחלוטין מעבודה עם אחרים. להיות לבד עשוי להרגיש הרבה פחות מגביל בהתחלה; אך ודאו שאתם ממשיכים לקבל תמיכה חברתית. לפעמים, קלף זה יכול גם להעיד על כפייתכם לעבוד לבד, מה שמוביל לתחושות של בדידות, או נידוי בין עמיתיך לעבודה.

נזיר הפוך: פיננסים

בכל הנוגע להחלטות פיננסיות, ייתכן שתהיו מוכנים לחפש ייעוץ ממקורות חיצוניים. באופן אידיאלי יצאתם מתקופה של הרהורים על המשמעות של ביטחון חומרי וכסף עבורכם, וייתכן שאתם משתמשים בתובנות הללו. בתקווה שזה יוביל למערכת יחסים טובה יותר עם המצב החומרי שלכם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנזיר

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!