העולם

The World

"כל מה שעבדתם עבורו, מבשיל כעת"
העולם

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

21

המספר הנומרולוגי מייצג קהילה, אופטימיות, הנאה. העולם הוא מספר שמצטמצם ל 3 – קלפים נוספים הם הקיסרית (3) והתלוי (12).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
השלמה, הישג, הגשמה, תחושת שייכות, שלמות, הרמוניהחוסר הישגים, תחושת חוסר שלמות, ריקנות

תיאור קלף טארוט העולם

קלף העולם בחפיסת הטארוט מכיל דמות רוקדת במרכז. לדמות הרוקדת על הקלף רגל אחת מוצלבת מעל השנייה והיא מחזיקה שרביט בשתי הידיים. היא מסמלת איזון והתפתחות בתנועה. ההגשמה והאחדות שהיא מייצגת אינם סטטיים, אלא משתנים ללא הרף, דינאמיים ונצחיים. זר הפרחים הירוק המקיף את הדמות המרכזית הוא סמל להצלחה, בעוד שהסרטים האדומים העוטפים אותו מזכירים אינסוף. יש ארבע דמויות בכל פינה של הקלף – והן אותן דמויות שנמצאות בגלגל המזל. ארבע הדמויות מייצגות את מזל עקרב, אריה, מזל דלי ומזל שור – מייצגים את ארבע פינות היקום, ארבעת היסודות וארבעת השליחים במסורת הנוצרית. יחד, הם מסמלים את ההרמוניה בין כל האנרגיות שלהם.  

משמעות טארוט העולם ישר

לפגוש את העולם בקלפים שלך זה לפגוש אחדות ושלמות גדולה. היא מסמלת את הרגע שבו העולם הפנימי והחיצוני – העצמי והאחר – הופכים לישות אחת. במסורות מסוימות, מצב זה מתואר כהארה, או נירוונה. ישנה הכרה בכך שהעצמי האינדיבידואלי קשור באופן עמוק עם כל הדברים האחרים, ושכולנו רוקדים ומתנדנדים לאורך זרימת החיים בקצב אחד. לא רק שומעים את הקצב הזה, אלא גם משתתפים בו – בעקבות הטבילות והעליות, השמחות והצער. המשמעות של קלף העולם היא הגשמה, הישג והשלמה. זה מראה שכל המאמצים שהשקעתם מתחילים להרוויח. זה משקף שהשלמתם אבן דרך חשובה בחייכם ובניתם את החוסן לעמוד באתגרים. העולם עשוי להצביע על השלמת פרויקט ארוך טווח, לימודים או כל אירוע חשוב אחר בחייכם. זה עשוי להיות גם לידת ילד, נישואים, סיום לימודים או כל דבר אחר שהשגתם. קלף העולם מראה שיש לכם רצון להחזיר לקהילה בדרכים שונות. יש לכם מחויבות להפוך את העולם למקום טוב יותר כי אתם מבינים שהכל קשור.
משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מרגיש אהוב ואסיר תודה, חיים רומנטיים מספקיםהשלמת יעד קריירה, הגשמת מסלול קריירההשלמת יעד פיננסי

העולם ישר: אהבה

מערכת היחסים שלכם נותנת לכם תחושה של הגשמה עמוקה והכרת תודה ברגע זה. משמעות הטארוט העולם מסמנת תחושה של השלמה ואושר. לפעמים, קלף זה יכול אפילו להציע לעבור לשלב הבא במערכת היחסים שלכם, כגון נישואים או הקמת משפחה. כאשר אתם משלימים מחזור אחד בחייכם, אתם גם מסתכלים לעבר העתיד אל הצעדים הבאים. אתם והבןבת זוג עשויים לתכנן תוכניות, אולי אפילו לקבל החלטות גדולות. גם לרווקים, יש כאן תחושת סיפוק ואושר. לפני שנכנסים למערכת יחסים, צריך להרגיש כמו אדם שלם. למרות שמערכת יחסים עשויה להיות נהדרת, אתם בטוחים בעצמכם ובלבד שלכם. יש לכם את התחושה הזו של שלמות והבנה עצמית כרגע, מה שנותן לכם הזדמנויות נהדרות להכיר אנשים חדשים ומרגשים, כמו גם קסם ומגנטיות נמצאים בשפע אצלכם.

העולם ישר: קריירה

היו גאים בעצמכם, שכן עשיתם את מה שהתכוונתם לעשות בכל הנוגע לקריירה שלכם. בין אם זה אומר למצוא עבודה שגורמת לכם להרגיש סיפוק מבחינה רוחנית וחומרית, לסיים פרויקט מאתגר במיוחד, או לפתוח עסק משלכם, יש הרבה מה לחגוג עכשיו. קחו את הזמן עכשיו כדי ליהנות ממה שהרווחתם. סביר להניח שאתם כבר חושבים על מה שיבוא אחר כך, מכיוון שזהו המחזור הרגיל של הדברים. לעת עתה, תהנו מהרגע.

העולם ישר: פיננסים

אולי עבדתם קשה כדי להגיע ליעדים הפיננסיים שלכם, ועכשיו אולי הזמן ליהנות מפירות העמל. אולי שילמתם חלק מהחובות או המשכנתה, מצאתם ביטחון לאחר חסכון, או ביצעתם רכישה גדולה שחסכתם עבורה. תנו לעצמכם טפיחה על השכם ותהיו גאים במה שהשגתם. עכשיו יכול להיות הזמן לחשוב על יעדים ארוכי טווח אחרים. מכיוון שהעולם מייצג גם הרגשה של שלמות, הקדישו קצת זמן להבין כיצד הכספים שלכם משתלבים בתמונה הגדולה יותר של חייכם.
 

משמעות טארוט העולם הפוך

אתם מתקרבים למשהו שמסמן את סיומו של מסע או עידן. אולי יש לכם הישגים רבים שסידרו את דרככם, אבל יש ריקנות מוזרה שממלאת אותכם כשאתם מסתכלים עליה לאחור, כאילו יש לכם את כל החלקים אבל הם לא מתאחדים. מה חסר? האם אתם מרגישים מחוברים למה שאתם עושים? האם אתם מרגישים מחוברים לאחרים? מה מרחיק אותכם מהרגשה שלמה?
משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
געגוע למשהו בחיי האהבה, לוקחים את בןבת הזוג כמובן מאליומדד שגוי להצלחה, חלק חסר בקריירהקרוב להשלמת היעד הפיננסי, אי מימוש למרות הנוחות הכלכלית

העולם הפוך: אהבה

בעוד שהיבטים אחרים בחייכם עשויים להתקדם בצורה טובה, נראה שכאשר מדובר באהבה, משהו חסר. משמעות הטארוט מסמנת תחושה של חוסר השלמה; מתקרבים לסוף מחזור אחד, אבל לא ממש שם. אתם כל כך קרובים לתחושת סיפוק ואושר, אבל משהו מונע ממכם לראות את זה. האם אתם לא רואים את בןבת הזוג שלכם בגלל כל הדברים הנפלאים שיש בהם? או שמערכת יחסים מהעבר צובעת את החוויה שלכם בקשר הזה? אין לכם הרגשה של סגירת מעגל עם בןבת זוג מהעבר? משהו מחייב אותכם לקשור קצוות רופפים עכשיו, כדי שתוכלו להיות מאושרים היום.

העולם הפוך: קריירה

האם סוף סוף השגתם יעד גדול בקריירה שרציתם במשך זמן רב, רק כדי לגלות שהתגמולים לא ממש טובים כמו שחשבתם שהם? או שהתביישתם במה שרציתם להשיג? העולם ההפוך מסמן לקראת סיום, אבל אולי החמצתם את החלקים האחרונים שיגרמו לכם להרגיש באמת סיפוק. אולי המטרות שלכם הוגדרו על ידי מה שאחרים תופסים כהצלחה, או אולי הגדרתם את הרף שלכם נמוך מדי, כך שהשגתם יעד זה, הוא הרגיש בלתי מאתגר. עכשיו זה הזמן להעריך מחדש את המטרות שלכם ולבצע את ההתאמות לפי הצורך.

העולם הפוך: פיננסים

גם אם אתם במצב נוח מבחינה כלכלית, אתם עלולים להרגיש קיפאון ולא מרוצים ממה שיש לכם. סביר להניח שתהיה הערכה מחדש של היחס שלכם לדברים החומריים. אם גיליתם שנפלתם מהיעדים הפיננסיים שלכם, זה לא הזמן להתמכר לתחושות של אכזבה; אתם קרובים למה שאתם רוצים להשיג; הישארו עקביים ותמצאו נחמה.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

העולם

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!