הקיסרית

The Empress

"אתם יכולים לעשות כל מה שרק תרצו, ולהיות שמחים מהתוצאה"
הקיסרית

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

3

המספר הנומרולוגי מייצג תקשורת מצוינת, יצירתיות, אופטימיות. קלפים נוספים הם התלוי (12) והעולם (21).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
נשית אלוהית, חושניות, פוריות, טיפוח, יצירתיות, יופי, שפע, טבעחוסר ביטחון, שתלטנות, רשלנות, חניקה, חוסר צמיחה, חוסר התקדמות

תיאור קלף הקיסרית

הקיסרית מתארת אישה יושבת על כס המלכות. מהטבע השופע שמקיף אותה, אנו יכולים להניח שאישה זו מייצגת את ארכיטיפ אמא אדמה, אלת הפריון. עולמה נשלט בסימן ונוס, מה שאומר שיש אהבה שלמה, הרמוניה, פוריות ויוקרה בחסדי האלה. לאישה עצמה יש שיער בלונדיני עטור כוכבים, המאותת על הקשר האלוהי שלה עם הממלכה המיסטית. היא לבושה בגלימה בדוגמת רימון המייצגת פוריות, והיא יושבת על כריות רקומות עם סימן ונוס. היא מוקפת ביער ירוק וקסום שדרכו זורם נהר. הקיסרית מביאה שפע וברכות בקריאה של אלה שהיא פוגשת.


משמעות קיסרית ישרה

הקיסרית מראה לנו עד כמה אנו שקועים עמוק בנשיות שלנו. נשיות יכולה להיות קשורה לפוריות, הבעה, יצירתיות וטיפוח בין היבטים רבים אחרים. לכן הוא קורא לכם להתחבר ליופי ולהביא אושר לחייכם. הבינו את עצמכם וצרו קשר עם החושניות שלכם כדי שתוכל למשוך נסיבות חיים שבתורן יביאו אושר ושמחה. היא אות להיות אדיבים לעצמכם, לדאוג לעצמכם.

הקיסרית היא גם אינדיקציה חזקה להריון ולאמהות. את יכולה לחפש כרטיסים אחרים כדי לאשר אם זה באמת הריון, או רק אינדיקציה לגישה אימהית, מטפחת ואכפתית. קלף הקיסרית יכול להיות גם לידתו של רעיון, עסק או פרויקט חדש בחייכם. בזכות המזל שאופף את הכרטיס הזה, ואת המספר הנומרולוגי 3, אתם יכולים להיות בטוחים שמצבים ופרויקטים כאלה יסתיימו בהצלחה בחייכם. גלו והעלו את הרעיונות שדבקו בכם וודאו שאתם מתמסרים להגשמתם. הכרטיס הזה הוא סימן שהם הולכים להצליח, ומטופלים היטב. הקיסרית, כארכיטיפ של אמא אדמה, גם מעודדת אותכם לבלות זמן באינטראקציה עם הטבע, האם של כולנו.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
בן\בת זוג תומכים, טיפוח והזנה, מערכת יחסים מחוייבת וחושניתטיפוח עמיתים, רענון משרד, תקופה יצירתית בעבודהנוחות חומרית, נתינה, שיתוף עושר חומרי, נדיבות

קיסרית ישרה: אהבה

משמעות הטארוט של הקיסרית נובעת מיסוד האדמה. האדם המיוצג על ידי כרטיס זה יכול להיות אוהב, מטפח ודואג, כמו גם בעל ביטחון כלכלי או מעריך דברים יפים ויחודיים. לפעמים, הקיסרית יכולה להצביע על אהבה ועבודה שמגיעים יחד, או עם עמית לעבודה, או אולי מיזם עסקי חדש.

בכל הנוגע למערכות יחסים, קלף זה מבשר גם על מערכת יחסים יציבה, רצינית ומחויבת. מכיוון שהכרטיס מייצג גם אמהות, לפעמים הוא יכול גם לסמן נישואין או הריון, או לפחות משפחה חדשה, בכל צורה שזה אומר עבורכם.

קיסרית ישרה: קריירה

הקריירה שלכם עשויה להנות מדחיפה כרגע. ייתכן שאתם יצירתיים ונלהבים מהרגיל, תפעילו את כל הרעיונות שלכם בפרויקטים שלכם. מכיוון שהקיסרית קשורה להזנה וטיפוח, זה עשוי גם להצביע על כך שאתם מרגישים פוריים ונדיבים במיוחד גם כשזה מגיע למקום העבודה שלכם. ייתכן שאתם עובדים על יצירת משרד הרמוני ומסביר פנים יותר, בין אם זה אומר לתמוך בעמיתים לעבודה, או לשים שכבת צבע חדשה במשרד הביתי שלכם. הסביבה שתעשה את המיטב עבוכם יכולה בהחלט לתת לכם אפילו עוד יותר מומנטום. לפעמים, קלף זה יכול להצביע גם על אדם אחר במקום העבודה שלך שיש לו את התכונות הללו.

קיסרית ישרה: פיננסים

הקיסרית מצויה בשפע הן מבחינה יצירתית והן מבחינה חומרית, כך שקלף זה יכול להצביע על מצב פיננסי נוח. יכול להיות שאתם גם מרגישים נדיבים מאוד עם הכסף שלכם עכשיו, להזין את החברים והמשפחה שלכם עם השפע שלכם והמזל הטוב. זה בהחלט זמן טוב לחלוק את מה שיש לכם.


משמעות קיסרית הפוכה

הקיסרית ההפוכה מעידה שאיבדתם יותר מדי מכוח הרצון והכוח שלכם, כי התחלתם להתאמץ יותר מדי ולדאוג לענייניהם של אנשים אחרים. בעוד שטבעה של הקיסרית הוא להרעיף את אהוביה בתשומת לב ובאכפתיות, לפעמים זה יכול להיות מוגזם. ייתכן שאתם מזניחים את הצרכים שלכם, או אפילו חונקים את אלה שאתם אוהבים במעשיכם, אף שיש להם כוונות טובות.

בהיפוך תפקידים, אולי קיסרית הפוכה מוצאת את דרכה אל חייכם; זה יכול גם להיות שאתם סומכים על אחרים שיטפלו בכם ויקבלו החלטות עבורכם. אתם צריכים לפעול למען הסרת ההשפעה הזו על חייכם, ולבנות אמון במעשיכם שלכם. נסו תמיד ככל שאתם יכולים כדי להבטיח שאתם פותרים עניינים בעצמכם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
חוסר ערך עצמי, בן\בת קנאים, דביקות ותלות, חוסר התקדמות באהבהתחושת חוסר בטחון בעבודה, לא מפתחים מיומנויות, עבודה ללא אופק התקדמותחוסר ביטחון לגבי המצב הכלכלי, למרות היותו יציב

קיסרית הפוכה: אהבה

אהבת הקיסרית ההפוכה יכולה לייצג בן\בת זוג חונקים מדי, שולטים או לחילופין, אינם מסוגלים להביע את רגשותיהם. הקלף יכול גם לאותת שהערך העצמי של האדם עשוי להזדקק לחיזוק. בלי להרגיש ראויים ונאהבים, שני הצדדים עלולים להיתקל בקשיים לשמור על הקשר הזה.

אם אתם במערכת יחסים, הקיסרית בטארוט אהבה יכולה להיות עידוד לבלות קצת זמן איכות ביחד, ולדאוג אחד לשני. תנו לעצמכם פינוק על ידי דייט במסעדה, או טיול באחיזת ידיים ליד הים. הרגעים האלה יקרבו את שניכם זה לזה.

קיסרית הפוכה: קריירה

הקריירה שלכם עשויה להרגיש תקועה, מייגעת ולא מספקת כרגע. אתם עשויים להרגיש שאתם מתקדמים מעט בכל הנוגע לפיתוח הכישורים והיכולות שלכם. העבודה היא מונוטונית, ואולי כבר הגעתם למקסימום במה שאתם יכולים לעשות בתפקיד הזה. אתם עלולים להרגיש שאחרים לא מעריכים את העבודה שאתם עושים, מה שמוסיף עוד יותר לתסכול שלכם. לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על הרגשה של חוסר ביטחון בכל הנוגע לקריירה שלכם. חשוב לקחת את הזמן עכשיו ולברר אילו מהן הבעיות הדורשות שינוי חיצוני, כמו החלפת מקום עבודה, לעומת פנימיות, כמו פיתוח ביטחון עצמי וכישורי תקשורת טובים יותר.

קיסרית הפוכה: פיננסים

מכיוון שהקיסרית היא בדרך כלל קלף נהדר עם כספים, אפילו במצב הפוך, היא עדיין מסמנת מידה נוחה של יציבות פיננסית. עם זאת, הפוך, היא עשויה להציע שלמרות שיש לכם מספיק, אתם עדיין עלולים להרגיש לא יציב. לפעמים, זה יכול לנבוע מירידה מסוימת בהכנסות, או שזה רק טבעו של האדם העצמאי. ייתכן שתצטרכו לעשות קצת עבודה פנימית כדי להבין מדוע זה כך; ומה אתם יכולים לעשות כדי לשנות את זה. המשיכו להיות אחראים עם הכספים שלכם, וסביר להניח שתהיו בסדר.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקיסרית

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!