הקיסר

The Emperor

"שלטו בשטח שלכם, עם בטחון"
הקיסר

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

4

המספר הנומרולוגי מייצג כישורי ארגון, אמינות ועבודה קשה. קלפים נוספים הם לידה מחדש (המוות) (13)

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
יציבות, מבנה, הגנה, סמכות, שליטה, פרקטיות, מיקוד, משמעתעריצות, שתלטנות, נוקשות, עקשנות, חוסר משמעת, פזיזות

תיאור קלף הטארוט הקיסר

בקלף הטארוט הקיסר ניתן לראות על כס המלכות דמות שליט סטואי, המעוטר בראשיהם של ארבעה איילים, המייצגים את המזל האסטרולוגי שלו – טלה. ביד אחת הוא נושא שרביט, המייצג את שלטונו ואת זכותו לשלוט, וביד השנייה כדור, סמל של הממלכה שעליה הוא שומר. זקנו הארוך של הקיסר מייצג את ניסיונו הרב; עם הזמן הוא למד הרבה על מה שנדרש כדי לשלוט, לבסס כוח, סמכות וסדר מוחלט לטובת עמו.

מאחוריו, ההרים היבשים מציגים את נחישותו, שאיפתו לגבהים ויכולת המנהיגות שלו. ניתן להשוות זאת עם המשלים שלו, הקיסרית, ששדותיה הזורמים מלאים בטוב לב מטפח. במקום זאת, הקיסר שולט בחוזקה, בכוח ובנוקשות.


משמעות קיסר ישר

זה הכל עניין של שליטה כשמדובר בקיסר, שכן קלף זה פירושו סמכות, רגולציה, ארגון ואבהות. הקיסר מייצג הוגה דעות אסטרטגי שקובע תוכניות שעליו לראות דרכן. הוא סמל לעיקרון הגברי – הדמות האבהית בחיים שנותנת מבנה, יוצרת חוקים ומערכות ומקנה ידע. בהשלמה ובניגוד לקיסרית שבורכה בסימן ונוס, הקיסר נמשח בסימן מרס. היכן שרצונה של הקיסרית לממלכתם הוא ליצור אושר, הקיסר רוצה לטפח כבוד ומשמעת. הוא מנחה ביד איתנה, עוקב אחר קריאת הכתר והממלכה מעל הכל. למרות שהוא שליט, הוא מבין שלמלוך זה גם לשרת – כך הוא פועל בצורה רציונלית ולפי מה שטוב לגדולה של הממלכה.

לראות אותו בקריאה מהווה הזדמנות לצמוח מבחינת המטרות שהצבת לעצמכם. הוא מציג עתיד מוצלח כל עוד אתם שואפים למטרות שלכם בדומה למה שעושה הקיסר, באופן שיטתי ואסטרטגי.

כשאתם רואים אותו בקריאה, פרשנות אפשרית היא שאתם יכולים להיות אחראים על משהו חשוב. זה יכול להיות תפקיד בעבודה או בכל סוג של ארגון או מוסד הזקוקים נואשות לסדר ולדעת החלטיות צלולה. יתכן ותיקראו לפעול במקומו של הקיסר, תוך שימוש בחוכמתו כדי להביא בהירות לפרויקט.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מערכת יחסים מסורתית, משתמשים בהיגיון באהבה, רגשות לא מובעיםיצירת תהליכים, מבנה, משמעת, שגרה, מנטורממושמעים לגבי כסף

קיסר ישר: אהבה

למרות שהקיסר הוא אדם רציני מאוד, ללא שום תחושה אמיתית של רומנטיקה, הופעתו בקריאת טארוט אהבה עדיין יכולה להועיל. משמעות אהבת הקיסר מבקשת מאיתנו להביא שכל ישר, מבנה, משמעת והיגיון למערכות יחסים ורומנטיקה. מערכות היחסים סביב קלף הטארוט הזה עשויות להיות מסורתיות למדי, ואולי חונקות אם לא מטפלים בהן בזהירות רבה מדי.

כאדם, הקיסר מייצג מישהו מבוגר ומבוסס, שאולי גם מתקשה להביע את רגשותיו. אולם, לפעמים, קלף זה יכול לסמל גם אדם המונע מאגו, שתלטני ובריוני, ואינו מסוגל להזדהות עם אחרים.

קיסר ישר: קריירה

הקריירה שלכם עשויה לפרוח בשל העבודה הקשה, הריכוז והגישה המאורגנת שלכם. הקיסר קורא לכם להיות ממושמעים, יעילים ומתמידים בכל מה שנוגע להשגת מה שאתם רוצים מהעבודה שלכם, או בחיפוש עבודה. אם המשרד שלכם, או התהליך עבודה שלכם קצת כאוטי או מתסכל כרגע, אולי זה יעזור לכם להציג מתודולוגיות או מבנים חדשים שיכולים לעזור לכם ולחברי הצוות שלכם לשתף פעולה בצורה יעילה יותר. קלף זה יכול להצביע גם על עמית או בוס בכיר יותר שיכול לספק לכם תמיכה וייעוץ בקריירה שלכם.

קיסר ישר: פיננסים

כשזה מגיע לכספים שלכם, הקיסר מסמן את הצורך להיות שולטים, ממושמעים ואחראים עם הכסף שלכם. ודאו שיש לכם הבנה ברורה לאן הולך הכסף שלכם; הרכיבו תקציב, וודאו שאתם עומדים בו, ותבדקו כל חודש בערך. כל עוד אתם יכולים להמשיך כך, סביר להניח שתהיו במצב כלכלי טוב.


משמעות קיסר הפוך

הקיסר ההפוך הוא סימן לניצול לרעה של כוח סמכותי. בחיים החברתיים שלכם, זה יכול להתבטא בהשגת כוח יתר של דמות אב או שותף רכושני. בקריאה בקריירה, יכול להיות שזה מגיע מממונה. הוא מציג גבר שרוצה להשתלט על המעשים שלכם וגורם לכם להרגיש חסרי אונים. יכול להיות גם שאתם משחקים תפקיד של שליט חלש, שרוקם תוכניות להימנע מהמשימות הכרוכות באחריות. אולי אתם שואפים לקריירה גמישה יותר מאשר כזו הנשלטת על ידי כללים נוקשים.

חוסר שליטה עצמית וחוסר יכולת להתמודד עם מצבים יכולים להיות מיוצגים על ידי הקיסר ברמה האישית. כשהוא הפוך, המבנים, הכללים והמערכות שהוא יוצר כבר לא עובדים. רצונו להוות השראה לעקרונות גבוהים יותר בממלכתו הפך לחוסר רחמים, עריצות ונוקשות. הוא מבקש לשלוט, שוכח את קריאת הכתר לעשות את הטוב ביותר עבור עמו, חושש רק מאובדן השליטה שלו ובכך יוצר סבל.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
מאבק כוחות, תחרותיות, בן\בת זוג שתלטניםריכוז או מיקוד נמוך, בירוקרטיה, בוס גרועלא ממושמעים לגבי כסף, כספים שיצאו משליטה

קיסר הפוך: אהבה

משמעות האהבה ההפוכה של הקיסר יכולה לסמן סוג של מאבק כוח או מאבק על דומיננטיות בכל הנוגע לאהבה ומערכות יחסים. במקום להגיע להסכמה עם הרעיונות השונים שלכם, ייתכן שתהיה תחרותיות ורצון פשוט להיות צודקים, ללא קשר להשלכות.

כרטיס זה יכול גם לאותת על בן\בת זוג שתלטנים, בין אם זה אתם או החצי השני שלכם. היזהרו שלא תוותרו על יותר מדי מהכוח האישי שלכם, או תדחיקו את מי שאתם כדי להיות במערכת היחסים הזו. לחלופין, קלף זה יכול גם לאותת על קושי בחיבור רגשי במערכת היחסים שלכם או במערכות יחסים פוטנציאליות.

קיסר הפוך: קריירה

ללא מיקוד או משמעת, העבודה שלך עלולה להתחיל לקרטע. אם היו חסרות לכם תכונות אלה במקום העבודה, אתם עשוים לשים לב שזה גובה מחיר מהפרויקטים שלכם. לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על נוקשות ובירוקרטיה בסביבת העבודה שלכם. זה עלול לחנוק את תחושת היצירתיות והמוטיבציה שלכם, מכיוון שהתהליכים הדרושים לעשות כל דבר היו מייגעים ומתסכלים. במקרה הגרוע, הקיסר ההפוך יכול להצביע על עובד בכיר או בוס השולט במקום העבודה כמו עריץ. אם זה המצב שלכם, אולי עדיף להתחיל לחפש עבודה במקום אחר.

קיסר הפוך: פיננסים

אתם עלולים להרגיש שהכספים שלכם לא בשליטתכם כרגע. הקיסר ההפוך יכול להצביע על חוסר יכולתו של האדם להתמודד כראוי עם מצבו הכלכלי. לפעמים, יכול גם להצביע על חוסר משמעת בכל הנוגע להוצאות. אם הראשון הוא המקרה שלכם, אולי תרצו למצוא איש מקצוע שיוכל לעזור לכם. אם האחרון חל במקום זאת, באמת תצטרכו לבחון מקרוב מה אתם מרוויחים לעומת מה שאתם מוציאים, וללמוד לחתוך דברים.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקיסר

תוכן עניינים