השטן

The Devil

"אתם מוגבלים רק על ידי האמונה שלכם"
השטן

בפריסת כן או לא, התשובה היא לא

15

המספר הנומרולוגי מייצג אחריות והרמוניה. השטן הוא מספר שמצטמצם ל 6 – קלפים נוספים הם הנאהבים (6).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
דיכוי, התמכרות, אובססיה, תלות, עודף, חוסר אונים, מגבלותעצמאות, חופש, גילוי, שחרור, החזרת כוח, השבת שליטה

תיאור קלף טארוט השטן

קלף זה מציג את השטן מיוצג בצורת הסאטיר הידועה ביותר שלו, הידועה גם בשם בפומט (אחד משמות השטן). יחד עם היותו חצי עז וחצי אדם, לשטן יש כנפי עטלף ומחומש הפוך על מצחו. הוא עומד על הדום, שאליו כבולים גבר ואישה עירומים, כאילו כדי להראות שיש לו שליטה עליהם.

גם לגבר וגם לאישה יש קרניים, כאילו כדי להראות שככל שהם מבלים יותר זמן עם השטן, כך הם הופכים פחות אנושיים. השלשלאות גורמות לזה להיראות כאילו השטן לקח אותם בשבי. לגבר יש להבה בזנבו ואילו לאישה יש קערת ענבים על זנבה, המסמלת את התמכרותם לכוח ולדברים עדינים יותר בחיים, בהתאמה.

במבט מקרוב, גם הגבר וגם האישה לא נראים מאושרים. כוחם האינדיבידואלי נלקח מהם, והותיר אותם חשופים ומתביישים במערומיהם.

 

משמעות טארוט השטן ישר

קבלת קלף השטן בקריאה מראה שיש לכם תחושות של לכידה, ריקנות וחוסר סיפוק בחייכם. זה עשוי גם לומר שאתם עבד לחומריות ולשפע, ולא משנה כמה אתם מנסים, נראה שאתם פשוט לא מצליחים להתנער מהתחושה של רצון להתמכר לחיים יוקרתיים.

אולי אתם מודעים לכך שסגנון חיים זה מוביל אתכם עמוק אל מחילת הארנב, אבל יש לכם תחושה שאין לכם צורה כלשהי של שליטה על המעשים או הדחפים שלכם.

התמכרות לחומרים או להנאות חומריות יכולה להיות גם הסיבה לתחושות חוסר האונים והכליאה שלכם. במצבים כגון אלה, אתם עלול להרגיש כאילו אתם עבדים, לא מסוגלים לשלוט בדחפים או כוח הרצון שלכם לכוון את עצמך למשהו אחר מלבד סיפוק הרצונות הללו.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
תאווה, נהנתנות, התעלמות אנוכית מרגשות הבן\בת זוג, אובססיהמרגישים לכודים בעבודה, האשמת עמיתים, חבלה עצמיתהרגלים כלכליים רעים

השטן ישר: אהבה

התאווה והפיתוי מסומלים על ידי השטן בקריאת טארוט אהבה. יכולה להיות תחושה של נהנתנות, ורצון אנוכי לסיפוק עם הקלף הזה. בנסיבות פחות חמורות, זה יכול פשוט להיות מרדף אחר כל ההנאות הארציות של החיים. אין שום דבר רע בלהנות קצת, אבל וודאו שאתם לא פוגעים באחרים או נותנים להם רשמים שגויים כשאתם עושים זאת. אם אתם מחפשים רק להנות, זה תלוי בכם אם תאמרו זאת לדייטים שלכם. ודאו שאתם נמנעים מללחוץ על אחרים אם הם מחליטים שאורח החיים שלכם אינו משהו שמתאים להם. תקשורת תהיה חשובה מתמיד עכשיו.

לחלופין, משמעות השטן יכולה גם לאותת על התמכרות, ובהקשר של אהבה ומערכות יחסים, תלות משותפת. לאורך זמן, יכול להיות הרסני לאינדיבידואליות ולעצמי של שני בני הזוג. היזהרו והבטיחו ששניכם תישארו אנשים חזקים במערכת היחסים שלכם.

השטן ישר: קריירה

אתם עלולים להרגיש תקועים או לכודים כשזה מגיע לקריירה שלכם כרגע, כאילו אין לכם שום אפשרויות אלא להישאר במקום שאתם לא אוהבים. במצב זה, ייתכן שיהיה קל יותר להאשים את הנסיבות שלכם, מזל רע או שורה של גורמים חיצוניים. אתם עשויים להרגיש תלויים בעבודה הזו, ללא הכוח לבצע את השינויים שיביאו לכם אושר. לפעמים, קלף זה יכול גם לאותת על חבלה עצמית והתקרבנות בכל הנוגע ליחסי עבודה עם עמיתיכם. לא משנה איך זה מרגיש, המראה של השטן יכול לאותת שיש לכם יותר אפשרויות ממה שאתם חושבים שאתם עושים, אתם רק צריכים להחזיר את הכוח שלכם. זה יכול להיות מפחיד, לקחת אחריות על מצב שאתם לא אוהבים, אבל זה יכול גם להעצים.

השטן ישר: פיננסים

מצבים כלכליים קשים עשויים להיות מועצמים על ידי הרגלים רעים. הקלף יכול לאותת שלעתים קרובות יש עוד מה לעשות כדי להוציא את עצמכם מהמצב הזה, אבל יכול להיות שאתם לא רואים את הפתרונות, או שאתם לא מסוגלים לשנות את הדרך שבה אתם מטפלים בכספים שלכם. ייתכן שאתם מוציאים כסף בכפייתיות, מהמרים או לא מסוגלים להשתלט על המשאבים החומריים שלכם. ודאו שאתם עושים כל מה שאתם יכולים כדי לצמצם זאת.

 

משמעות טארוט השטן הפוך

המשמעות ההפוכה של קלף השטן יכולה להיות הרגע שבו אדם הופך למודע לעצמו ושובר את כל השלשלאות שמגיעות עם התמכרות והרגלים גרועים. יכול להיות בגלל שנמאס לכם לרוץ במעגלים ואתם זקוקים לשינוי.

אבל דבר אחד בדרך כלל ברור – לנתק את השרשראות האלה, במיוחד אלה של התמכרות, זה אף פעם לא קל. לכן, אדם צריך להיות מוכן לבצע את השינויים הדרושים שעלולים להיראות כואבים בהתחלה כדי לבצע את ההתאמות שישתלמו בסופו של דבר על ידי היכולת למצוא שוב את האני האמיתי שלו.

נדרשת הערכה עצמית במקרה זה והאדם צריך לקחת קצת זמן ולפרט את כל הדברים שהוא צריך להיפטר מהם. וברגע שזה נעשה, אז הגיע הזמן שיצא למסע הקשה של שיפור עצמי.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
להרגיש יותר שליטה בחיי האהבה, להפסיק תלות משותפתיותר אחריות במסלול הקריירה, תחושת עוצמה בעבודהשבירת הרגלים כלכליים רעים, תחושת עצמאות כלכלית

השטן הפוך: אהבה

משמעות ההיפוך של השטן יכולה לאותת שאולי אתם משתחררים מכמה דפוסים רגשיים או התמכרויות שליליות שעמדו בדרככם לפתח מערכות יחסים חזקות. אתם עשויים להרגיש יותר מתמיד בשליטה בחיי האהבה שלכם. קלף זה בנסיבות מסוימות יכול גם לאותת על התנתקות ממערכת יחסים עם בן\בת זוג שתלטניים, או מערכת יחסים תלותית משותפת שלא אפשרה לכם לבטא את האני האמיתי שלכם. אולי זיהיתם שהקשרים שקשרו אותכם לבן/בת הזוג היו כאלה שלא היו בריאים או תומכים. המשיכו לטפח את העצמאות שלכם ולהיות גאים במה שעשיתם.

השטן הפוך: קריירה

כשזה מגיע לעבודה, אתם נמצא בתהליך של החזרת האחריות שלכם בבחירות הקריירה שלכם, ונמצאים בתהליך של ביצוע כמה שינויים נחוצים כדי למנוע בעיות עתידיות. אם הייתם במצב של מחנק, ייתכן שאתם נוקטים בפעולה; אם זה אומר לעזוב עבודה לא מספקת, או סביבה לא בריאה, או לבחור לתקן מערכת יחסים מתוחה עם עמית. ייתכן שלא תרגישו יותר תלויים בעבודה שלכם לתחושת יציבות, מתוך הבנה שאתם יכולים למצוא אותה בתוככם. שימו לב לשינויים המתרחשים כאשר אתם מגלים מחדש את עצמאותכם.

השטן הפוך: פיננסים

אם הייתה לכם היסטוריה של הרגלים פיננסיים רעים, ייתכן שאתם עובדים על ביצוע השינויים הדרושים כדי להשתלט מחדש על המצב. אם הייתם תלויים באחרים עבור המשאבים החומריים שלכם, כמו בן\בת זוג או בני משפחה, ייתכן שאתם נהנים מתחושת עצמאות חדשה.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השטן

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!