השמש

The Sun

"זהו הזמן להגשים את חלומותיכם"
השמש

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

19

המספר הנומרולוגי מייצג התחלות חדשות והצלחה. השמש הוא מספר שמצטמצם ל 1 – קלפים נוספים הם הקוסם (1) וגלגל המזל (10).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
אושר, הצלחה, אופטימיות, חיוניות, שמחה, ביטחון עצמי, אמתאושר חסום, התלהבות מוגזמת, פסימיות, ציפיות לא מציאותיות, התנשאות

תיאור קלף טארוט השמש

קלף השמש מציג תחושה של אופטימיות והגשמה. קלף זה מייצג את השחר שמגיע לאחר הלילות האפלים ביותר. השמש היא המקור לכל החיים על הפלנטה שלנו, והיא מייצגת את אנרגיית החיים עצמה. יש ילד מתואר בכרטיס, משחק בשמחה בחזית. סמל לתמימות שלנו, הוא מייצג את האושר המתרחש כאשר אתם נמצאים בקנה מידה אחד עם האני האמיתי שלכם. הילד עירום, כלומר אין לו מה להסתיר. הקלף גם מתאר את תמימות, הילדות, ואת הטוהר המוחלט. הדבר מודגש במיוחד באמצעות הסוס הלבן עליו רוכב הילד. הסוס כאן הוא גם סמל של כוח ואצילות. המגדלים בקצוות מנוגדים מייצגים את כוחות הטוב והרע, והדמיון שלהם במראה יכול לרמוז על הקשיים העומדים בפנינו בהבחנה ביניהם.

משמעות טארוט השמש ישרה

קלף השמש מייצג הצלחה, שפע וזוהר. כמו השמש עצמה, היא מעניקה כוח וחיוניות לכל אלה שהתמזל מזלם להרגיש את קרניה. יש הרבה שמחה ואושר שמגיעים אליכם. בגלל ההגשמה האישית שלכם, אתם מספקים לאחרים גם השראה ושמחה. אנשים נמשכים אליכם כי הם מסוגלים לראות את האנרגיה החמה והיפה שאתם מביאים לחייהם. אתם גם במצב שבו אתם מסוגלים לחלוק את התכונות שלכם, כמו גם את ההישגים עם אנשים אחרים. אתם מקרינים אהבה וחיבה כלפי מי שהכי אכפת לכם מהם. הקלף מראה שיש לכם תחושה משמעותית של ביטחון ראוי כרגע. החיים כרגע טובים במיוחד, והשמש זורחת בדרככם כשאתם מגיעים ליעדים שהצבתם. השמש היא אחד הקלפים היחידים בטארוט אשר מספקים רק תחושות טובות והגשמה.
משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
אושר ואהבה בזוגיות, חיוביות היא מושכת, הרגשה זוהרתנלהבות ומרץ בעבודה, פרויקטי עבודה מוצלחיםמצב כלכלי חזק

השמש ישרה: אהבה

עם השמש מגיעים אור, חיים וחום. משמעות הטארוט של השמש מבשרת הרבה מאותו דבר במערכת היחסים שלכם ובחיים הרומנטיים שלכם בכלל. יש אושר, חגיגה והגשמה בקלף הזה. מערכת היחסים שלכם יכולה לפרוח תחת האור הזה, ולקרב את שניכם זה לזה בעודכם נהנים מברכות החיים. סביר להניח שיש הרמוניה עכשיו, ואתם יכולים לנצל את הזמן הזה כדי ליצור קשר הדוק עוד יותר עם יקיריכם. אם אתם רווקים, עכשיו זה גם הזמן לצאת החוצה ולתת לעצמכם לזרוח. החיוביות והזוהר שלכם יכולים להיות ממגנטים כעת, ולמשוך אותכם לסוג הרומנטיקה שחלמתם עליה.

השמש ישרה: קריירה

כשזה מגיע לקריירה שלכם, השמש מביאה הצלחה, אופטימיות ושמחה בכל מקום בו היא זורחת. ייתכן שאתם חווים תקופה של התלהבות, מוטיבציה ואושר רב בכל הנוגע לעבודה שלכם כרגע. הקריירה שלכם עשויה להרגיש מספקת מבחינה רוחנית וחומרית. האושר והחיוביות האלה יכולים להיות זוהרים עכשיו; האושר שלכם עשוי ליצור סביבה נפלאה עבור הקולגות שלכם ואלה שאתם מקיפים את עצמכם איתם. אם אתם עוברים תהליך של חיפוש עבודה חדשה או קידום, החיוביות המתמשכת שלכם תביא לכם הצלחה ביעדי הקריירה שלכם.

השמש ישרה: פיננסים

המצב הכלכלי שלכם עשוי להיות נוח ומתגמל כרגע. השמש מציעה רמה של הכרת תודה, שפע ואושר, וזה לא שונה בהקשר של קריאת טארוט פיננסי. השמש גם מאירה אור על דברים, מה שהופך אותם גלויים בחוץ. אם היו גורמים נסתרים הקשורים לכספים שלכם, ניתן לחשוף אותם כעת.

משמעות טארוט השמש הפוכה

במצב הפוך, השמש מציינת כי ייתכן שיש לך קשיים משמעותיים למצוא היבטים חיוביים למצבים מסוימים. ייתכן שהעננים חוסמים את החום והאור שאתם צריכים כדי להתקדם. זה עשוי למנוע ממכם להרגיש בטוחים ועוצמתים. אתם עלולים לחוות כישלונות מסוימים אשר פוגעים באופטימיות ובהתלהבות שלכם. מצד שני, השמש הפוכה עשויה להעיד על כך שאתם לא מציאותיים. מה שעשוי להיות סימן שיש לכם תפיסה אופטימית מדי של מצבים מסוימים. אלו דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון על מנת להבטיח שאתם בדרך הנכונה וההצלחות שלכם ממשיכות כפי שהן.
משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
שעמום, קבלת אהבה כמובנת מאליה, חוסר יכולת לראות אושר בזוגיותכישלון להעריך עבודה, ביטחון יתר במצבי עבודה, אמונות לא מציאותיותאופטימי מדי לגבי כספים, הקשיים הם רק זמניים

השמש הפוכה: אהבה

השמש עדיין זורחת, אם כי היא עשויה להיות חסומה זמנית על ידי העננים כרגע. אם אתם במערכת יחסים, ייתכן שאתם מרגישים משועממים, למרות שהכל הולך כשורה. האם אתם לוקחים את הקשר שלכם כמובן מאליו? האם אתם ובן\בת זוג שלכם התרחקתם בגלל שגרת יומיום ומשימות שגרתיות? סביר להניח ששניכם צריכים קצת יותר זמן איכות ביחד כדי להצית מחדש את הרומנטיקה שלכם. השמש היא תמיד קלף חיובי, בין אם זקוף או הפוך; אבל הפוך בדרך כלל אומר שמשהו מונע ממכם לראות את הדברים הנפלאים שכבר יש לכם. מה בבן\בת הזוג שלכם הדליק אותכם? במה התאהבתם? על מה אתם יכולים להיות אסירי תודה בזוגיות שלכם?

השמש הפוכה: קריירה

גם כשהשמש הפוכה, היא מרמזת על דברים נעימים; אבל אולי קצת מעונן על ידי חוסר היכולת של האדם להעריך ולראות מה באמת יש שם. אם הייתם קודרים, מדוכאים או פסימיים לגבי מה שיש לכם בעבודה, השמש מציעה לכם רק לקלף את העננים ולראות איזה אושר כבר יש לכם. מרגישים סחוטים ומותשים? סביבת העבודה שלכם עשויה לתמוך מאוד בקבלת המנוחה שאתם צריכים. אולי אתם מרגישים שלא משלמים לכם מספיק? הבאת תשומת לב הממונים בעניין זה יכולה להביא לכם את ההעלאה שמגיעה לכם. אל תתנו לשליליות שלכם לסגור דלתות בפניכם, יש לנקוט בפעולה החלטית ולשפר את המצב. לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על בטחון יתר, או ציפיות לא מציאותיות בכל הנוגע לשאיפות שלכם. ודאו שאתם מעשיים לגבי מה שאתם יכולים להשיג בשלב זה.

השמש הפוכה: פיננסים

הפוך, השמש יכולה להצביע על כך שהדאגות שלכם לגבי העניינים הפיננסיים שלכם עשויות להיות קצרות מועד, ואולי קצת פחות רציניות ממה שדמיינתם שהן יהיו. לחלופין, דאגו שההחלטות שאתם מקבלים כעת לגבי הכספים שלכם נחקרות היטב ומבוססות על היגיון בריא. השמש הפוכה יכולה לאותת על היותה אופטימית מדי ולא מציאותית. מתנו את הציפיות שלכם, אבל השאירו תקווה.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השמש

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!