התלוי

The Hanged Man

"הביטו על העולם בזווית אחרת"
התלוי

בפריסת כן או לא, התשובה היא אולי

12

המספר הנומרולוגי מייצג תקשורת ויצירתיות. התלוי הוא מספר שמצטמצם ל 3 – קלפים נוספים הם הקיסרית (3) והעולם (21).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
הקרבה, המתנה, חוסר ודאות, חוסר כיוון, פרספקטיבה, התבוננותעצירה, חוסר עניין, קיפאון, הימנעות מהקרבה, עמידה, אדישות

תיאור קלף הטארוט התלוי

בקלף זה, מתואר אדם התלוי הפוך, והוא תלוי ברגלו על עץ העולם החי. עץ זה נטוע עמוק למטה בעולם התחתון, וידוע שהוא תומך בשמים. מאמינים שהאדם התלוי מוצב שם מרצונו החופשי. אנו מאמינים בכך בגלל ההבעה השלווה שעל פניו. רגלו הימנית קשורה לענפים, אך רגלו השמאלית נשארת חופשית לחלוטין. במקביל, הוא מחזיק את ידיו מאחורי גבו באופן שיוצר משולש הפוך. לבישת המכנסיים האדומים שלו הם ייצוג של הגוף הפיזי ותשוקתו של האדם, בעוד הכחול שהוא לובש בחולצתו מייצג רגשות רגועים, שילוב צבעים שנראה בדרך כלל אצל קדושים. האינטלקט שלו מסומל על ידי הצבע הצהוב של נעליו, שיערו והילה.


משמעות טארוט התלוי ישר

התלוי מבין שעמדתו היא קורבן שהיה צריך להקריב כדי להתקדם קדימה – אם בתשובה על עוולות העבר, ואם בצעד מחושב אחורה כדי לחשב מחדש את דרכו הלאה. הזמן הזה שהוא מבלה כאן לא יתבזבז, הוא עושה זאת כחלק מההתקדמות שלו קדימה. מצבו ההפוך יכול גם לסמל את התחושה של אלה שהולכים בדרך רוחנית, שכן הם רואים את העולם אחרת. איפה שיש אחרים שלא מבינים את הצורך להקריב, אתם רואים את זה אחרת. זוהי דרך פעולה טבעית עבורכם כאשר אתם הולכים בדרך לבד.

קלף האיש התלוי משקף צורך מסוים להשעות פעולה מסוימת. כתוצאה מכך, זה עשוי להצביע על תקופה מסוימת של חוסר החלטיות. המשמעות היא שפעולות או החלטות מסוימות שצריך ליישם כראוי צפויות להידחות גם אם יש דחיפות לפעול ברגע מסוים זה. למעשה, זה יהיה בסופו של דבר הטוב ביותר אם אתם מסוגלים לעצור פעולות מסוימות על מנת להבטיח שיש לכם יותר זמן להרהר בקבלת החלטות קריטיות, זה בסופו של דבר יהיה הדבר הטוב ביותר.

זהו קלף אשר מיועד בעיקר להמתנה והשעיה. מצביע על כך שזה עשוי להיות הדבר שאתם צריך לעשות כדי להשיג הצלחה או לחכות להזדמנות המתאימה. זכרו כי נקיטת פעולה היא לא תמיד הפתרון הטוב ביותר ובמקרים מסוימים הימנעות מכך עשויה להביא לכם יתרונות מפתיעים.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
אי אפשר להאיץ באהבה, להימנע מלחץ רומנטי, להקריב למען האהבהחוסר ודאות לגבי הקריירה, המתנה, הפסקה מאולצת, חשיבה על הצעדים הבאיםשינוי בפרספקטיבה לגבי כספים

התלוי ישר: אהבה

באופן כללי, האיש התלוי עוסק בהקרבה, נקודות מבט חדשות והמתנה לזמן הנכון. עבור רווקים, משמעות הטארוט של האיש התלוי הישר מעידה על כך שאי אפשר למהר. לא משנה כמה אתם זורקים את עצמכם לעיסוקים הרומנטיים שלכם, או אומרים לדייט שלכם את כל הדברים הנכונים, ייתכן שזה לא תלוי בכם אם הצד השני לא מוכן. במקום לנסות להכריח או ללחוץ על מערכת יחסים להתממש, נצלו את הזמן הזה כדי לראות כיצד הפרספקטיבה שלכם משתנה כשאתם לבד. אותו דבר חל גם במערכות יחסים. תזמון עשוי להיות בעיה בכל הנוגע לקיום דיונים חשובים, או לקחת את מערכת היחסים שלכם לשלב הבא.

לחלופין, הרעיון של הקרבה עשוי לשחק תפקיד חשוב במערכות היחסים שלכם, או במערכות יחסים פוטנציאליות כעת. ייתכן שיהיה צורך בעזרה, ואלה יכולים להיות רגעים שבהם המחויבות שלכם נבחנת, אבל יכולה גם לקרב את שניכם זה לזה.

התלוי ישר: קריירה

כשזה מגיע לעבודה, האיש התלוי יכול לאותת על הרגשה של המתנה או חוסר ודאות לגבי מה שאתם צריכים לעשות. ייתכן שהפרויקטים שלכם נמצאים בהפסקה, ומאלצים אותכם לעצור, או שאתם מחכים וחושבים מה הצעד הבא שלכם. יש לקלף הזה לקח, שהוא שלפעמים, לא משנה מה, אי אפשר לכפות החלטה, או שינויים להתרחש כשהדברים אינם בזמן הנכון. לפעמים, אתם צריכים פשוט לחכות, והדברים שדחפתם כל כך חזק, בין אם זה תגובה של שותף עסקי או עמית, או החלטה של לקוח, או החלטה על מה לשנות בקריירה שלכם, לבוא בזמן. תירגעו, ופשוט תהיו. לחלופין, ייתכן שאתם בתהליך של שינוי גדול בקריירה שלכם. מה שנראה כמו לקיחת צעד אחורה עשוי להיות תהליך מחושב כדי ליישר מחדש את הנתיב שלכם עם משהו שממלא אותכם יותר.

התלוי ישר: פיננסים

האיש התלוי יכול לאותת שיש צורך בשינוי בפרספקטיבה. אם היה קצת לחץ בענייני כסף, אתם עלולים לגלות שכרגע הפסקה יכולה להביא לכם דרך חדשה להסתכל על דברים. האם אתם יכולים להפוך מצב רע להזדמנות? האם הדברים רק נראים יותר גרועים ממה שהם באמת?


משמעות טארוט התלוי הפוך

משמעות ההיפוך של קלף האיש התלוי מייצגת פרק זמן מאוד ספציפי שבמהלכו אתם מרגיש כאילו אתם מקריבים כמות משמעותית של זמן מבלי לקבל שום דבר בתמורה. אולי הרגשתם כאילו דברים מסוימים נמצאים במצב של קיפאון מוחלט ללא החלטה או תנועה מסוימת, כאילו אתם משקיעים את כל המאמץ ותשומת הלב שלכם במשהו אבל שום דבר לא מתקדם כמו שצריך.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
נקודות מבט חדשות על אהבה, שינויים בחיים הרומנטייםמהלך קריירה חדש לא עובד, דחיינות, עיכוב בזמןחוסר החלטיות, השקעה כושלת, בזבוז, הקרבה כספית

התלוי הפוך: אהבה

עכשיו זהו הזמן לפעולה. משמעות הטארוט של האיש התלוי ההפוך מרמזת שתקופת ההמתנה הסתיימה. ייתכן שהייתה האטה בחיי האהבה שלכם לאחרונה, מה שאילץ אותכם לקחת את הזמן לשקול נקודות מבט שונות על רומנטיקה ואהבה. הגעתם מחדש עם הבנה ברורה יותר של מה מצופה ממערכות יחסים. זו עשויה להיות תקופה שבה אמונות ישנות וממושכות מושלכות. עם פרספקטיבה חדשה זו, אתם מצוידים כעת בכלים לנקוט בפעולה או לבצע שינויים בחייכם הרומנטיים עם אנרגיה מחודשת. קלף זה יכול גם להזהיר מפני הקרבת קורבנות מיותרים למען אהבה. ודאו שהצרכים שלכם ושל בן\בת הזוג שלכם מאוזנים.

התלוי הפוך: קריירה

כאשר האיש התלוי מתהפך, אתם עלול להרגיש שהקורבנות שהקרבתם בקריירה שלכן לא באמת הניבו תוצאות. אם שיניתם לאחרונה מסלולי קריירה, או לקחתם חופש כדי לעבור הסבה מקצועית, או ניצלתם את זמן המשפחה שלכם לפרויקטים בעבודה, ייתכן שהדברים לא יתנהלו כמתוכנן. אולי זה לא מרגיש כאילו ביצוע השינויים האלה היה שווה את זה. לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על עצירה ודריכה במקום. במקום לחכות לרגע הנכון, אתם עלולים להיות כל כך אובדי עצות לגבי מה לעשות הלאה, עד שדחיתם החלטה שתניע אותכם לצעדים הבאים שלכם, מה שיוביל לתחושת חוסר אונים או קיפאון. אל תתייאשו יותר מדי, למדו להיות שותפים פעילים בחייכם.

התלוי הפוך: פיננסים

אם אתם שוקלים רכישה או השקעה משמעותית של המשאבים שלכם לאחרונה, חוסר ההחלטיות וההססנות שלכם עלולים לגרום לכך שלעולם לא תעשו את הצעד הבא. קלף זה יכול גם לציין שההשקעות שלכם אינן מניבות תשואה כלשהי; זה לא חייב להיות במוסדות בנקאיים מסורתיים. אולי הלוואת כסף ללימודים או השקעה של בן משפחה, רק כדי שיעזבו אותו במנוחה. אולי השקעתם חלק מהכספים שלכם בעסק צדדי, רק כדי לגלות שזה כישלון. יש תחושה של הקרבה מבוזבזת עם הקלף הזה; תנו לזה להיות שיעור כיצד לגשת למצבים אלה בעתיד.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התלוי

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!