חמש חרבות

Five of Swords

"לפעמים נצחון לא שווה את המחיר"
חמש חרבות

בפריסת כן או לא, התשובה היא לא

5

המספר הנומרולוגי מייצג חוסר יציבות, הגזמה, מאמץ יתר, מריבות, שינויים, חופש, אבדן

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
ויכוחים, מחלוקות, תוקפנות, בריונות, הפחדה, קונפליקט, עוינות, מתחפיוס, פתרון, פשרה, נקמה, חרטה, חרטה, קיצוץ הפסדים

תיאור קלף טארוט חמש חרבות

קלף חמש החרבות מתאר בחור צעיר שיש לו מבט של בוז על פניו. הוא מסתכל על האויבים שהוא הצליח לכבוש. יש ברשותו חמש חרבות – אותן הוא לקח משאר הלוחמים שנמצאים בקלף. שתי הדמויות האחרות מתרחקות ממנו באיטיות בתחושת אובדן ועצב. מעליהם השמיים סוערים ומעוננים, מה שמעיד שלא הכל כשורה, למרות שהקרב כבר הסתיים.

משמעות טארוט חמש חרבות ישר

קלף זה מציין שאתם מעורבים בקונפליקט בעל אופי כלשהו. או יכול גם להצביע על אי הסכמה עם אחרים, מה שמוביל לעוינות ולמתח. למרות העובדה שאתם חושבים שניצחתם, אתם עדיין עלולים להפסיד בתמונה הגדולה, כי עצבנתם או פגעתם באלה שהתווכחתם איתם, וכתוצאה מכך, אתם בדרך לבודד את עצמכם. אולי, כרגע, האמנתם שיותר חשוב להיות צודקים מאשר להעריך ולהבין מאיפה מגיע הצד השני.

כרגע, חשוב לנסות לאסוף את השברים. עדיין יש לכם הזדמנות לפעול בזמן שהקונפליקט עדיין טרי. אתם עלולים להרגיש כאילו כולם והכל נגדכם. אתם עלולים גם לאבד כמה חברים בדרך. זו הסיבה שתצטרכו לקבל החלטה משמעותית לגבי נקודת המבט שלכם. מה יותר חשוב לכם? התקדמות הדדית, או ניצחון? זה עשוי לדרוש ממכם לעמוד מול קונפליקט בתוככם.

הקלף מייצג שאפתנות באופן שלילי למדי. יותר מדי שאפתנות ללא התייחסות ממשית להשלכות או לאנשים שאתם משפיעים עליהם הוא אף פעם לא משהו טוב. שאפתנות שלא במקומה, כמו זו שמתוארת בקלף הזה, יכולה להשאיר אותכם כמפסידים מדוכדכים או כמנצחים גסים – בשני המקרים, הקונוטציה שלילית למדי. הקלף הזה במקום זאת מבקש מאיתנו להתחשב יותר באלה שאנו מקיפים את עצמנו בהם, לשחרר את האגו.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מתח, קונפליקט, ויכוחים, מריבות, עצבנות, רצון להיות צודקבריונות במקום העבודה, הפחדה, עמדות הגנתיות, עוינותסכסוכים על כסף, ניצול

חמש חרבות ישר: אהבה

שינוי בלתי צפוי ואנרגיה לא פשוטה יכולים להיות מאותתים על ידי חמש חרבות. יכולה להיות תחושת חרדה ותובענית באוויר, מה שמקל על ויכוחים ומריבות להתממש. אתם ובן\בת הזוג שלכם עלולים להרגיש עצבניים, ובלי להקפיד, לסכסוכים קל להתחיל. אם תמצאו את עצמכם באחד מאלו, עליכם לחשוב היטב על הסיבות שלכם להימצאות במריבה הזו, ולוודא שאינכם מתווכחים רק בשביל להיות צודקים. אגו עלול לדחוף אותכם ואת יקיריכם להתנגש ללא כל סיבה אמיתית. לפעמים, זה יכול ליצור תשוקה כאשר היא נחוצה מאוד, אבל יכול להזיק אם זה יימשך.

חמש חרבות ישר: קריירה

סכסוכים פורצים בעבודה, וכמויות לא מבוטלות של עוינות באוויר. זה יכול להיות די קל כרגע לוויכוחים להתפוצץ. זה יכול לנבוע מאי הבנות, חוסר תקשורת או מנהיגות לקויה. החרבות יכולות גם לאותת על בריונות והפחדה. בין אם זה אתם או אדם אחר, ייתכן שתידרשו לעמוד על שלכם או עבור מישהו אחר. למרות שזה יכול להיות מפתה, ודאו שאתם מטפלים בעניין בצורה מקצועית, ואל תפחדו למשוך לסכסוך משאבי אנוש אם אתם צריכים. בדרך כלל קיימים תהליכים לטיפול במצבים אלו. עם זאת, קלף זה יכול להצביע באותה מידה על קורבנות עצמית, כלומר שהתרשמותכם מהמצב עשויה להיות מה שגורם לקונפליקטים אלה מלכתחילה. התנהגות הגנתית יוצרת בדרך כלל מעגל של תוקפנות, אז היו ברורים עם הפעולות שלכם וכיצד הן משפיעות על הסביבה הזו.

חמש חרבות ישר: פיננסים

ייתכן שאתם מתמודדים כעת עם קונפליקטים בכל הנוגע לכסף; בין אם זה עם בן\בת הזוג, המשפחה שלכם או החברים שלכם. תצטרכו להיות זהירים במיוחד עם הכספים שלכם עכשיו, במיוחד כשזה מגיע בלסמוך על אחרים. ייתכן שיש אנשים שמנסים לקחת ממכם יותר ממה שמגיע להם, או לנצל אותכם. לפעמים הקלף הזה יכול גם להצביע על מצב הכספים בעייתי כרגע; ייתכן שתצטרכו לקצץ כמה הוצאות מהתקציב שלכם.

משמעות טארוט חמש חרבות הפוך

במצב ישר, חמשת החרבות הוא קלף של מתח, קונפליקט וחוסר הסכמה. המשמעות של היפוך חמש החרבות מראה לך שכל מה שאתם רוצים זה שתסתיים התקופה המסוימת כדי שתוכלו לשכוח ולסלוח. מכיוון שאתם מתחילים להבין שניצחון זה לא הכל, תהיו מסוגלים למקד את האנרגיה שלכם במשהו הרבה יותר בונה וחיובי.

פרשנות נוספת של הקלף הזה הפוך היא שהקונפליקט שאתם חווים בעצם הולך להיות מרגיז יותר ככל שאתם מבינים שיכולים להיות רק מפסידים. אלו מונחים שאתם צריכים להתמודד איתם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
לחזור להיות ביחד, סליחה, פרידהפשרות, דיאלוג פתוח, חבלההקלה של מתח פיננסי

חמש חרבות הפוך: אהבה

פיוס לאחר מתחים סוערים אפשרי עם החרבות ההפוכות. יש רצון בינכם לבין אהוב\תכם להניח את חרבותיכם ולמצוא פשרה. סביר להניח שפצעים עדיין יהיו כואבים גם אם שני הצדדים יבחרו לשחרר דברים. לפעמים, קלף זה יכול להצביע על התרחקות ממאהב או ממערכת יחסים פוטנציאלית, אם פיוס אינו אפשרי. למרות שזה כואב, ייתכן שזו הייתה הבחירה הטובה יותר אם ויכוחים סוערים מתרחשים לעתים קרובות מדי. לפעמים, עדיף בטווח הארוך לצמצם את ההפסדים שלכם וללכת לפני שייגרם נזק נוסף.

חמש חרבות הפוך: קריירה

מה שהיה פעם סביבת עבודה מלחיצה ועוינת עשוי להיות בתהליך של השתפרות. נראה שפתרון אפשרי כעת מכיוון שכולם מוכנים להניח את חרבותיהם. מתבצעות פשרות, ועכשיו אפשר שוב תקשורת פתוחה. אם זה לא חל עליכם, קלף זה יכול גם להצביע על כך שמתרחשת במקום זאת הסלמה בעוינות. אם התמודדתם עם בריונות במקום העבודה, הוא או היא עלול להגביר את התקפותיהם כלפיכם, ולפעמים אפילו ינסו לפטר אותכם. אל תפחדו להעלות את זה עם המנהל\ת או משאבי האנוש שלכם, זה התפקיד שלהם להתמודד עם קונפליקטים מסוג זה. לאחר שתעשו זאת, ודאו שההתנהגות שלכם אינה גם סיבה לדאגה. כל עוד טיפלתם בדברים בצורה רגועה ומקצועית, אתם יכולים לעבור את זה.

חמש חרבות הפוך: פיננסים

אם התמודדתם עם מצבים פיננסיים מתוחים, או אפילו ריבים על כסף, אתם עשויים לראות את אלה מתחילים להתפוגג ולהירגע עכשיו. אם התמודדתם עם אנשים שניסו לנצל אותכם כלכלית, אתם עשוים לראות אותם מתרחקים ממכם סוף סוף, או אפילו נושאים באחריות על מעשיהם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חמש חרבות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!