מזג

Temperance

"חפשו איזון כדי למצוא שלווה"
מזג

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

14

המספר הנומרולוגי מייצג שינוי ואפשרויות. מזג הוא מספר שמצטמצם ל 5 – קלפים נוספים הם הכהן הגדול (5).

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
איזון, שלווה, סבלנות, מתינות, רוגע, הרמוניהחוסר איזון, עודף, קיצוניות, מחלוקת, פזיזות, חיפזון

תיאור קלף טארוט מזג

בקלף המזג יש מלאך עם כנפיים שמינו לא ברור, מה שמעיד על איזון בין המינים. רגל אחת של המלאך נמצאת במים, כדי לייצג את התת מודע, ואילו הרגל השנייה נמצאת על יבשה, ייצוג של העולם החומרי. על גלימתו, יש ריבוע, שבתוכו רשום משולש, הד נוסף של האדמה המוחשית באיחוד עם השילוש הקדוש. הוא או היא מחזיק שתי כוסות באופן שבו הוא יכול לערבב את המים, המייצגים את המודע והתת מודע. המים זורמים ביניהם, מה שמרמז על איחוד ואינסוף.

הכל בכרטיס הזה מייצג איזון, ההרמוניה המושלמת הנובעת מאיחוד הדואליות. העצה שלו היא לבדוק כל דבר חדש, לפני שקופצים למים.


משמעות טארוט מזג ישר

ברגעים שבהם יש חרדה או מתח גדול, הצלחתם להישאר רגועים לאורך כל הדרך. את\ה אדם ששולט באמנות של לא לתת לדברים להגיע אליך ולערער אותך, וזה מאפשר לכם להשיג התקדמות רבה בכל התחומים שאתם מחפשים לחקור. קלף הטארוט מזג מציע מתינות ואיזון, יחד עם הרבה סבלנות. כאשר קלף זה מופיע, ישנה ההצעה שיש להימנע מקיצוניות בכל מצב.

קלף המזג מרמז שיש לכם חזון ברור ואתם יודעים מה אתם רוצים להשיג. זוהי אינדיקציה להשכלה גבוהה, שהיא תכונה קריטית במסע החיים. הקלף משקף שמצאתם שלווה עם מה שאתם עושים והכל מתפתח כמו שצריך. ביחס לאנשים אחרים, הוא מראה שאתם מסוגלים להסתגל ולעבוד בהרמוניה עם עמיתיך לעבודה ויקירייך. הרוגע שלכם בכל העניינים נותן להם נחמה ומניח את דעתם.

מזג עשוי גם להצביע על זמן להעריך ולבחון מחדש את סדרי העדיפויות שבחרתם. מה שיעזור לכם ליצור איזון בין האני החיצוני והפנימי שלכם. בסוף, תמצאו מטרה ומשמעות גדולה יותר במעשיכם, שכן המסר שלו הוא שאנחנו לא יכולים לחיות בקיצוניות פה או שם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
זהיר ומתחשב באהבה, סבלנות כלפי אהבה או בן\בת זוגהצלחה מתוך סבלנות ומתינות, התקדמות יציבה ואיטיתחיסכון חרוץ, צמיחה איטית ויציבה

מזג ישר: אהבה

ברומנטיקה, משמעות הטארוט מרמזת על סבלנות, מתינות, הבנה והליכה לדרך האמצע. קלף זה מציין שעלינו להימנע מלהגיע לקיצוניות, ולהיות זהירים ומתחשבים במעשינו. שקלו את מעשיכם בכל הנוגע לאהבה; ובאילו היבטים הגישות, האמונות או המחשבות שלכם יכולות להיות מוגזמות. האם אתם לוחצים מדי עם שותפים פוטנציאליים? או במקום זאת, האם אתם מסויגים מדי? גם אתם נותנים? או שאתם לא נותנים מספיק? איך אתם יכולים להביא את התכונות הללו לאיזון? בנוסף, מערכת היחסים שלכם או מערכות יחסים פוטנציאליות עשויות לדרוש קצת סבלנות עכשיו, ולנסות לעבוד יחד כדי למצוא פשרה והרמוניה.

מזג ישר: קריירה

סבלנות ומתינות עשויים להיות כלים מועילים עבורכם להשיג את יעדי הקריירה שלכם. סביר להניח שתמצאו את מבוקשכם בכל הנוגע לעבודה שלכם, אך זה עשוי להגיע לאט ובשקט כשאתם משקיעים בכל יום. המסירות והיכולת שלכם לנווט במצבים טעונים רגשית בעבודה בשלווה יכולה לעזור לכם להיות מובחנים על ידי עמיתים וממונים עליכם. כשמדובר בביצוע שינויים במסלול הקריירה שלכם, מזג יכול להיות תזכורת להישאר סבלניים, יציבים ומסורים; כל הדברים הטובים לוקחים זמן. מזג יכול גם לאותת על ביצוע עבודה טובה באיזון הקריירה שלכם עם היבטים שונים של חייכם; זו לא קריירה ששואבת את כל תשומת לבכם או רק תלוש משכורת עבורכם.

התלוי ישר: פיננסים

קלף מזג יכול להיות קריאה לוודא שהגישה שלכם לכספים היא של מתינות ואיזון. הוא יכול לומר שהקפדתם על חיסכון, ובמקביל יכולתם לפנק את עצמכם במשהו שאתם יכולים להרשות לעצמכם מדי פעם. עם הזמן, ייתכן שאתם בונים את המשאבים שלכם עם חיסכון יציב, וחרוץ.


משמעות טארוט מזג הפוך

מזג בהיפוך הוא השתקפות של משהו שיצא מאיזון ועלול לגרום ללחץ וחרדה. ניתן לפענח את המשמעות האמיתית של קלף המזג באמצעות הקלפים האחרים בפריסה כדי לזהות אזורים שבהם נגרם חוסר איזון זה. מזג בהיפוך עשוי לשמש גם כאזהרה; אם תלכו בדרך מסוימת, זה יוביל למערבולת ולקיצוניות.

היעדר תוכנית או חזון לטווח ארוך עשוי להיות גם המשמעות של היפוך מזג. זה יוצר חוסר מטרה עבורכם, ומותיר אותכם חשים מבולבלים כשאתם מחפשים פה ושם מה אתם צריכים לעשות. עליכם להרהר ולחשוב היטב מה צריך לשנות. מזג מזכיר לנו שכל הדברים טובים רק במידה, ושעלינו לבחון באילו היבטים בחיינו אנו שוברים את האיזון.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
קיצוניות באהבה, רומנים הכל או כלום, חוסר סבלנותחוסר איזון בין עבודה לחיים, הכל או כלום בעבודה, עבודה נמהרת, החלטות פזיזותכישלון לאזן בין צרכים לטווח ארוך לבין אושר לטווח קצר

מזג הפוך: אהבה

מאוהבים, האם אתם נוטים לחשוב במונחים של הכל או כלום? אהבה, כמו הרבה דברים בחיים, מלאה באזורים אפורים. כאשר מזג הפוך מופיעה בקריאת טארוט אהבה, העוצמה שלכם עשויה להיות מפתיעה כרגע. לפעמים, בלי קשר למיטב המאמצים שלנו, אנחנו לא יכולים להכריח את האהבה להתהוות. אתם עשויים להפיק תועלת מלהיות קצת יותר סבלניים, תוך הקפדה על כך שהרגשות או הרצונות שלכם לא יגיעו לקיצוניות. כאשר הדייט שלכם עושה משהו שלא נעים לכם, האם אתם נוטים לדחות אותם מיד? האם אתם תובעניים מדי מהשותפים הפוטנציאליים שלכם, כך שאף אחד לעולם לא יוכל לספק אותכם? חשוב לזכור שבני אדם לעולם לא יכולים להיות מושלמים; ודאו שהרצונות שלך סבירים.

מזג הפוך: קריירה

ייתכן שמשהו בעבודה סובל מחוסר איזון כרגע. האם אתם נוטים ללכת על הכל כשזה מגיע לעבודה שלכם, עד כדי כך שהיבטים אחרים בחייכם סובלים? האם אתם תמיד מושכים כל הלילה, בתקווה שהכל ישתלם בסופו של דבר? או לחילופין, האם אתם מוצאים שאתם מרפים, זה דבר שמוביל לטינה מצד הקולגות שלכם? בעוד שהראשון יכול להביא לכם הצלחה, זה יכול להזיק לכם בטווח הארוך. אם זה חל עליכם, נסו לתקן את חוסר האיזון הזה. ודאו שכאשר אתם מסיימים פרויקטים, אתם לא ממהרים בהם או עושים בחירות פזיזות; איכות העבודה שלכם עשויה לסבול.

מזג הפוך: פיננסים

האם אתם אדם שתמיד צריך לקנות לעצמו את היוקרה הנחמדה הבאה? או לחילופין אתם כל כך חסכניים שאתם אף פעם לא מתגמלים את המאמצים הקשים שלכם בשום פינוק קטן? סביר להניח ששתי הגישות הללו יצטרכו התאמה, מכיוון ששתיהן בלתי נסבלות בטווח הארוך. הראשון תמיד שם סיפוק מיידי על הנוחות העתידית שלכם, ולהיפך. שקלו את המטרות הפיננסיות שלכם, וודאו שאתם גם מכניסים את הרווחה שלכם לתמונה; גם הרווחה העתידית שלכם וגם הרווחה הנוכחית שלכם צריכה למצוא אמצע נוח.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מזג

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!