מלך הגביעים

King of Cups

"עליכם לתמוך בעצמכם לפני שתתמכו באחרים"
מלך הגביעים

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

2

המספר הנומרולוגי מייצג משיכה ללא ידוע, כמו גם אנרגיה יצרתית אדירה שנשפכת. כל המלכים הם מספר 2, אך הנוכחי מתמקד יותר בצד הרגשי שלו.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
חכם, דיפלומטי, איזון בין ראש ללב, מסור, יועץעומס רגשי, חרד, קר, מודחק, מסוגר, מניפולטיבי, אנוכי

תיאור קלף טארוט מלך הגביעים

מלך הגביעים הוא קלף בטארוט המראה נדיבות, שליטה ואיזון רגשי. הקלף עצמו מתאר מלך יושב על כס המלכות, שיש לו קמע שצורתו דג. הדג בשרשרת שלו מייצג את היצירתיות והרוח שלו, המשגשגת על המים השקטים המקיפים אותו. אנחנו יכולים לראות מהרקע שיש איזון קבוע בין המודע ללא מודע.

מאחורי המלך, יש דג קופץ מהאוקיינוס בצד ימין, וספינה בצד שמאל, מייצגת את העולם הרגשי והחומרי בהתאמה. מלך הגביעים מראה שאתם לא מדכאים את הדחפים שלכם, אלא למדתם להתמודד איתם בצורה מאוזנת.

משמעות טארוט מלך הגביעים ישר

מלך הגביעים הוא אחד הקלפים המשפיעים ביותר בסדרת הגביעים. הוא מייצג יצירתיות, רגש ואת הלא מודע. הקלף מראה את היכולת לרסן את הרגשות ולהיות אחראים באופן מלא על הרגשות והדחפים שלכם. לכן, מלך הגביעים מייצג איזון בין השכל לרגשות. הוא מציין שיש קשר חזק בין הבנה לתחושה.

כשאיזנתם את הרגשות שלכם ואתם מסוגלים לשלוט בהם, זה אומר שיש לכם ידע ומודעות עמוקים יותר לעצמכם. כאשר אתם מתמודדים עם אתגרים שבדרך כלל יוציאו אותכם משיווי משקל, מלך הגביעים שם כדי להזכיר לכם שאתם צריכים להתנהג כמוהו – אל תתפרצו בזעם, או תשליכו את עצמכם לייאוש! תחילה עליכם למתן את מצב הרגשות שלכם, כדי שתוכלו להתקדם קדימה. למדו להעריך את עצמכם כדי לקבוע כיצד תוכלו ליצור מודעות חזקה יותר למצב הפנימי שלכם.

ישנם מקרים שבהם מלך הגביעים יכול לסמל זכר מבוגר שנמצא בחייכם. מדובר באדם בוגר שמוכן לקחת אחריות על מעשיו ושולט בהבנה העצמית שלו.

מלך הגביעים נוטה להיות פוליטי ודיפלומטי, וזה מאפשר לו לאזן בין הצרכים של אחרים, ולהגביר את ההרמוניה בין כל הצדדים המעורבים. מלך הגביעים מראה שאתם רגישים כמנהיגים ואתם זהירים באופן שבו אחרים מגיבים לצרכים הרגשיים שלכם. מלך הגביעים מרמז שאתם צריכים להישאר בוגרים כשאתם מתמודדים עם אנרגיה שלילית.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
משתמש בראש ובלב באהבה, בן זוג רחום אך מרגיעאיזון בין צרכים רגשיים, מעשיים והגיוניים, חוכמה מובילה לכבוד ולהערצהיציבות פיננסית, ריאליות אך מלאי תקווה לגבי כספים

 

מלך הגביעים ישר: אהבה

איזון בין הלב לראש מיוצג על ידי מלך הגביעים. אדם זה בוגר רגשית, ומעריך משפחה. כשהמתחים הרגשיים גבוהים, התגובות הרגועות והנאספות של אדם זה הן בדיוק מה שכולם צריכים כדי לשמור על שלווה. כאשר קלף זה אינו מיוצג על ידי אדם בחייכם, זו יכולה להיות הצעה להשתמש בהיגיון ובאינטואיציה בגישה שלכם לאהבה. גישה לרומנטיקה עם פרקטיות, אבל גם עם חוכמה, חמלה והבנה. יחד, האהבה שתמצאו בטוח תהיה עמוקה ומתגמלת.

מלך הגביעים ישר: קריירה

לפעמים, מלך הגביעים יכול להצביע על יועץ או מנטור מנוסה יותר, אכפתי וחומל שיוכל לעזור לכם לפתח קריירה מספקת רגשית. קלף זה עוסק גם באיזון בין הצרכים הרגשיים של האדם לבין הצרכים המעשיים והלוגיים. החוכמה והיכולת שלכם לאזן את הראש והלב שלכם יכולות לזכות אותכם בכבוד והערצה של הסובבים אותכם, ויכולות להפוך אותכם לבעלי ערך במיוחד בכל הנוגע לתיקון וגישור בקונפליקטים בין גורמים שונים בעבודה.

מלך הגביעים ישר: פיננסים

מצד אחד, מלך הגביעים מסמן רמה מסוימת של יציבות פיננסית. יציבות זו היא תוצאה של הטבע הנבון שלכם בכל הנוגע לקבלת החלטות. אם אתם מוצאים את עצמכם בעיצומם של תהליכי רכישות או השקעות גדולות, קלף זה יכול להוות תזכורת שאתם צריכים להיות זהירים והגיונים, כמו גם לספק צורך רגשי.

משמעות טארוט מלך הגביעים הפוך

מלך הגביעים הפוך מאותת מה קורה כשהוא במצב הגרוע ביותר: תנודתיות, מניפולציות רגשיות ומצב רוח.

כשמלך הגביעים מדשדש, היכולת הרגילה שלו להתמודד עם מצבים בחמלה ובחוכמה מתהפכת. הוא אינו מסוגל לאזן את הצרכים של כל המבקשים את הדרכה שלו, ולמרות שהוא נראה אדיב כלפי אחדים, עלול להיות קר כלפי אחרים. כישרונו בניווט ברגשותיהם של אחרים עשוי להיות בשימושים מפוקפקים, תוך מניפולציה של נסיבות כדי שיתאימו לצרכיו.

מלך הגביעים ההפוך מציע שיש דמות בחייכם שמתוארת על ידי הקלף הזה, בין אם חלק ממכם או מישהו אחר. בעוד שבדרך כלל הוא מאוד בקשר ונשלט עם הרגשות שלו, הוא הפך לאחרונה למניפולטיבי ושולט רגשית. מעשיו ישמשו לנקמה וחיזוק, דחפים שבדרך כלל יש לו שליטה עליהם, ובסופו של דבר מכוונים להיות צורה כלשהי של עונש.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
מניפולציה, רמאות ואנוכיות באהבה, הובלה או שימוש, אי מאמץאנוכיות בעבודה, הישארות בעבודה למרות חוסר סיפוק רגשיהוצאות שיצאו משליטה, שיקול דעת כלכלי גרוע, בחירות פיננסיות רגשיות

מלך הגביעים הפוך: אהבה

המלך הזה חסר עקביות, אמפתיה או מוסר. באהבה, הוא יכול להיות די מניפולטיבי ואנוכי, ולהשתמש באינטליגנציה הרגשית שלו לרצונות שלו. אם זה לא מייצג אדם, ייתכן שתצטרכו להתמודד עם מושא אהבה שמוביל\ה אותכם או משתמש\ת בכם. לחלופין, משמעות הקלף יכולה פשוט להציע סוג של אנוכיות בחייכם הרומנטיים. ייתכן שאתם או בן\בת הזוג שלכם לא משקיעים מאמץ במערכת היחסים שלכם, מסתפקים בשותף לעשות את רוב העבודה.

מלך הגביעים הפוך: קריירה

מלך הגביעים ההפוך יכול לסמן התמודדות עם בוס או מנהל שהפך קצת לרודן. בעוד שהגרסה הישרה של הקלף הזה מעוררת חמלה ומודעת רגשית להתנהגותם של אחרים, המלך ההפוך הזה יכול להיות אנוכי, ולא יודע את הצרכים של כולם פרט לצרכים שלו. חוסר ביטחון וחוסר שליטה רגשית יכולים לשחק גורם גדול באופן שבו אדם זה מתמודד עם סביבת העבודה שלו. לפעמים, האדם הזה יכול להיות גם אתם. לפעמים, קלף זה יכול להצביע על כך שאתם בעמדה שלכם רק בשביל הכסף, וייתכן שאתם מרגישים לא מסופקים. גם אם התחלתם בעמדה זו בהתרגשות ותשוקה, היא עשויה להיעלם לאט לאט. נסו לבדוק אם אתם יכולים להתחבר מחדש למה שנהניתם בעבודה הזו מלכתחילה.

מלך הגביעים הפוך: פיננסים

בעוד מלך הגביעים הישר הוא סימן לשיקול דעת טוב, המלך ההפוך הוא סימן להיפך. ייתכן שתתקשו לשלוט בהוצאות שלכם, או לקבל החלטות הגיוניות ומושכלות. ייתכן שאתם נותנים לרגשות הבלתי נשלטים שלכם לעשות עבורכם את הבחירות הפיננסיות שלכם, וכאשר לא בודקים את הנושא, יכולות להיווצר בעיות.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מלך הגביעים

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!