מלך המטבעות

King of Pentacles

"אתם פותרים את הבעיות שלכם ושל אחרים בדרכים פרקטיות"
מלך המטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

2

המספר הנומרולוגי מייצג משיכה ללא ידוע, כמו גם אנרגיה יצרתית אדירה שנשפכת. כל המלכים הם מספר 2, אך הנוכחי מתמקד יותר בצד החומרי שלו.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
שפע, שגשוג, ביטחון, שאפתנות, בטוחים, אדיבים, פטריארכלים, מגוננים, אנשי עסקים, ספקניים, חושניים, אמיניםחמדנות, חומרנות, בזבזנות, שובניסטיים, החלטות פיננסיות גרועות, מהמרים, נצלנים, רכושניים

תיאור קלף טארוט מלך המטבעות

מלך המטבעות מתייחס לאדם בעל שאפתנות גבוהה, סיפוק חומרי והצלחה ארצית. מלך המטבעות יושב על כס המלכות המעוטר בגפנים ובגילופי שוורים, ועל הגלימה שהוא לובש רקומות תמונות רבות של גפנים. הוא נראה מתוחכם ומלכותי. הוא גם מוקף בסוגים שונים של צמחים, גפנים ופרחים שמתארים את השגת ההצלחה החומרית של מלך זה. הוא מחזיק שרביט בידו הימנית ובידו השמאלית את המטבע עם מחומשים חרוטים עליו. ניתן לראות מאחוריו את הטירה, שהיא סמל לנחישותו ולמאמץ שלו.

משמעות טארוט מלך המטבעות ישר

כאשר אנו פוגשים את מלך המטבעות, אנו מרגישים מיד את נוכחותו המלכותית והנדיבה. הוא מפרנס ומגן, שכן תחת השגחתו נמצאת ממלכה פורחת ושופעת שבה אזרחיה משגשגים ומעודדים לצמוח. הוא מטבעו אחראי ואמין, ובאמצעות החוכמה שהעניקה לו סדרתו, הוא הגדיל את כל מה שרכש כמעט מכלום. לראות אותו בקלפים זה לדמיין הצלחה – כזו שזכתה בה בעבודה רצינית. באופן כללי, קלף זה מזכיר לנו להישאר בשליטה על האנרגיה שלנו ועל המשאבים שלנו במרדף אחר מטרה גדולה יותר. כשזה מגיע לעבודה, מלך המטבעות עשוי להתייחס לאדם מבוסס יותר שישלים תפקיד משמעותי בקריירה שלכם. האיש הזה יכול להיות חכם ורציונלי, אבל הוא עלול גם להיות חסר רחמים בעת מתן שיפוט. הוא יכול להיות התומך הכי גדול שלכם, אבל היו מוכנים לקבל ביקורת לא רצויה וקשה. באהבה, זה יכול להצביע על כך שהאדם שחיכיתם לו יכול לבוא ויאהב אותכם בגלל מי שאתם. בכל הקשור לכספים, מלך המטבעות הוא אחד הקלפים הטובים ביותר לקבל. המשמעות עשויה להיות שמצבכם הכלכלי יציב כתוצאה מההשקעות הנבונות והעבודה הקשה שלכם. במקרה שאתם לוקחים הימור, הקפידו ליזום פעולה מחושבת.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
ספק נדיב, מערכת יחסים רצינית, בטוחים רגשית וכלכליתהצלחה, מנטור מעודד, הפניות, מוניטין טובאבן דרך פיננסית, חיסכון, השקעה, תמיכה באהובים, פינוק

מלך המטבעות ישר: אהבה

מוצלח, נדיב, אמין ומגן, האדם המיוצג על ידי מלך המטבעות מהווה שותף נהדר, הורה וספק. הוא מפגין את אהבתו באמצעות פעולה במקום מילים, ומחפש ליצור בית יציב ואוהב למשפחתו. אם אתם פוגשים את האדם הזה, הוא עשוי להיות איטי בלהתחייב, אבל זה רק בגלל שהם לוקחים את האהבה ברצינות רבה, וצריכים להבין אותכם באמת לפני שהם עושים את הצעד הבא. אם זה אינו מייצג אדם, מלך המטבעות יכול להציע זמן במערכת היחסים שלכם שהוא בטוח ויציב. לשניכם יהיה מאוד נוח, גם רגשית אחד עם השני וגם חומרית. אולי עבדתם קשה מאוד בעבר כדי ליהנות מרמת החיים הנוכחית שלכם, וכעת אתם יכולים להירגע.

מלך המטבעות ישר: קריירה

בהקשר מקצועי, מלך המטבעות יכול להיות אינדיקטור יוצא דופן למיזם עסקי מצליח. כשזה מגיע לעבודה שלכם ולקריירה שלכם, המלך הזה משיג את שאיפותיו הגבוהות ביותר ויש לו מוניטין רב בקרב עמיתיו. קלף זה יכול להצביע בנוסף על כך שמישהו עם יותר ניסיון ילווה ויעודד אותכם בתחום שבחרתם. לאדם זה יהיה ניסיון רב, והוא יכול לתת לכם תמיכה נחוצה, ולפעמים אפילו המלצות למשרות חדשות, או קידום.

מלך החרבות ישר: פיננסים

בכל הנוגע לכספים, מלך המטבעות מייצג הישג של אבן דרך פיננסית. אולי הגעתם לרמת ביטחון שנובעת מהקפדה וחכמה בחסכון ובהשקעה. מכיוון שהמלך הזה גם נדיב, ייתכן שגם אתם משתמשים בעושר החדש שלכם כדי לתמוך באהובים, תוך כדי הנאה מהמותרות שאולי פספסתם בזמן שחסכתם. תתפנקו קצת, מגיע לכם.

משמעות טארוט מלך המטבעות הפוך

כאשר מתהפך, מלך המטבעות נופל מכסאו. ברגע שהיה מלך בממלכה משגשגת, היא נלקחה ממנו, או אבדה. מנותק מהאנרגיה של הסדרה שלו, יכול להיות שהוא היה חסר סבלנות, אולי היה מתפנק מדי, אולי הימר רחוק מדי והתמתח יתר על המידה, אולי חיפש קיצורי דרך שהובילו אותו לאבדון. הוא עלול להיות ממוקד מדי בחומר, רק להבין את המחיר של דברים, ולעולם לא את ערכם. הפוך מלך המטבעות עשוי גם לסמן שההגדרה שלכם להצלחה ואושר נקבעת רק על ידי מראה חיצוני, ולא על ידי הערך האמיתי שביטחון ויציבות יכולים להביא לכם. זהו הזמן עבורכם לטפח יחס שלם יותר לעולם החומרי כדי למצוא אושר אותנטי. במונחים של אהבה, קלף זה יכול לומר שמישהו יקר לכם מתמודד כעת עם בעיות עקב עניינים הנוגעים לקריירה שלו. כשזה מגיע לכספים, מלך המטבעות הפוך אומר לכם להסתכל על המטרה ארוכת הטווח. אולי אתם מתמודדים עם בעיות כלכליות, אבל אל תסתכלו על עצמכם ככישלון. הישארו חיובים ותבינו שזה רק שלב בחייכם. כאשר ניתנת ההזדמנות שוב, אל תעשו בחירות המבוססות רק על התמונה לטווח הקצר. הופעתו של מלך המטבעות ההפוך בקריאה יכולה להעיד על אובדן חומרי או אובדן מוניטין כלשהו – היזהרו שאינכם משכפלים את הטעויות שלו.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
חומרנות, מאהב קנאי, ניצול, שליטהמוניטין ירוד, לא מוצלחים בעבודה, מיואשיםהפסד כספי, חובות, החלטות כלכליות גרועות, קמצנות

מלך המטבעות הפוך: אהבה

הפוך, מלך המטבעות הוא עקשן, שמרן, חמדן וחומרני. הם עשויים לעשות כמעט הכל כדי לשים את ידם על משאבים נוספים; אז היזהרו מדמויות בחיי האהבה שלכם שאולי משתמשות בכם. מצד אחד, אדם זה עלול להיות חסר אחריות ולא אמין, בוחר להמר על משאביו. מצד שני, אדם זה יכול להשתמש באמצעים החומריים שלו כדרך לשלוט בבן\בת זוגו ובמשפחתו. אם זה לא מסמן אדם בחיי האהבה שלכם עכשיו, משמעות הקלף יכולה לרמז על תקופה של חוסר ביטחון רגשי או כלכלי, קנאה, מניפולציות או כפייה.

מלך המטבעות הפוך: קריירה

כשזה מגיע לעבודה, מלך המטבעות ההפוך יכול לאותת על פרויקטי עבודה לא מוצלחים, או במקרה הגרוע, סגירת עסק או אובדן מקום עבודה. יכול להיות הרבה חוסר יציבות כשזה מגיע לעבודה. ייתכן שנמאס לכם מהעבודה שלכם, וזה יכול להשפיע מאוד על איכות העבודה שלכם כשהמוטיבציה שלכם יורדת. לפעמים, קלף זה יכול גם לסמן שאדם חסר רחמים בעבודה עלול לייאש אותכם או לנסות לערער אותכם. חשוב להתעלם מהשליליות שלו ולהתמקד במה שאתם צריכים לעשות. עיסוק באנשים אנוכיים, חמדנים ומתמרנים כאלה רק יגרור אותכם למטה. במקום זאת, התרכזו בקריירה שלכם ותעשו כמיטב יכולתכם. אם חיפשתם קידום או העלאה בשכר, מלך המטבעות יכול לפעמים להצביע על כך שאתם זקוקים לניסיון נוסף.

מלך המטבעות הפוך: פיננסים

בהקשר כספי, מלך המטבעות ההפוך יכול להציע הפסד כספי, או במקרה הגרוע יותר, חובות ופשיטת רגל. משאבים פיננסיים יכולים להיות מאוד מצומצמים עכשיו. אולי הימרתם על החסכונות שלכם, או קיבלתם החלטות פיננסיות גרועות. לחלופין, מלך המטבעות ההפוך יכול לאותת שאולי אתם אוגרים את המשאבים שלכם, והקמצנות שלכם עלולה לגרום לאחרים לחשוב עליכם בצורה שלילית.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מלך המטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!