מלכת הגביעים

Queen of Cups

"היו פתוחים לקבל את הריפוי, האהבה והטיפוח שאתם צריכים"
מלכת הגביעים

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

3

המספר הנומרולוגי מייצג כריזמה, כיף, יצירתיות, הרס עצמי. כל המלכות הן מספר 3, אך הנוכחית מתמקדת יותר בצד הרגשי והרך.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
חמלה, חום, טוב לב, אינטואיציה, מרפא, יועץ, תומךחוסר ביטחון, נתינה יותר מדי, רגיש מדי, נזקק, שביר, תלות, התקרבנות

תיאור קלף טארוט מלכת המטות

מלכת הגביעים שולטת בתחום הרגשי. היא האישה שהכס שלה נמצא ממש על שפת האוקיינוס, והמים הם בדרך כלל סמלים של הלא מודע והתחושה. מיקומה בחוף מעיד על כך שהיא שוכנת בין יבשה לים, המקום בו קיימים תחושה ומחשבה. היא מחזיקה כוס שיש לה ידיות בצורת מלאך. כוס זו סגורה, וזו הסיבה שמלכת הגביעים מסמלת את המחשבות המגיעות עם המוח הלא מודע שלנו. המלכה יושבת לבד, מה שמאפשר לה לחשוב. הרוגע של המים והשמים מסמל את מוחה השלו של המלכה. רגליה אינן נוגעות במים, מה שעומד בפניה המביטה על מחשבותיה ורגשותיה מבחוץ.

משמעות טארוט מלכת הגביעים ישר

אנו יכולים להבין את המשמעות של מלכת הגביעים מתוך מבט מקרוב על האישה בתמונה. היא נתפסת כחמלה, אכפתית, רגישה ומטפחת. היא מתחברת לאנשים ברמה הרגשית, כך שאנשים נהנים מהיושר וההגינות שלה. הופעתה של מלכת הגביעים בקריאה יכולה להנחות אותך למצוא עזרה מאחרים. ברוב הפעמים, כמו המלכות האחרות, זו דמות נשית שתכנס לחייכם.

למלכת הגביעים יש אינטואיציה שהיא מאוד חזקה, והיא מתחרה רק בזו של הכוהנת הגדולה. מלכת הגביעים פועלת כמראה ומשקפת את המעמקים הקיימים אצל אחרים, כך שהם רואים את עצמם באור חדש. ברוב הפעמים, מלכת הגביעים יכולה לייצג גם את הקול הפנימי המהימן שיש לכם בתוככם. נראה שהיא אומרת שכדאי לכם להקדיש זמן להתמקד בבריאות הרגשית שלכם לפני שתנסו לעזור לאחרים. אהבה עצמית יוצרת חמלה.

מלכת הגביעים יכולה גם לשקף את מערכות היחסים שלכם עם אנשים אחרים. יכול להיות שאתם הסלע החזק מבחינה רגשית ומשמשים עוגן עבור מישהו אחר. אולי אתם כאן כדי לעזור ללמד ולתמוך באחרים תוך שימוש באינטואיציה שלכם, במקום בהיגיון.

מלכת הגביעים בדרך כלל חושבת עם הלב שלה, במקום עם המוח שלה. היא יכולה להיעדר מרציונליות ושכל ישר, אבל היא גם יכולה להיות אינטואיטיבית, חולמנית וכמעט מדיום לפעמים. מלכת הגביעים יכולה להיות התשובה לבעיות שלכם כאשר גישה הגיונית לא עובדת.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
טבע אכפתי ותומך מביא מחזרים, העמקת מערכות יחסים קיימותלוקחים את תפקיד המטפל בעבודה, מחפשים תמיכה וחמלה בעבודהשימוש במשאבים כדי לטפל באחרים, נתינה, צדקה, נדיבות

מלכת הגביעים ישר: אהבה

עם אופיה הנבון, התומך והאדיב, למלכת הגביעים צפויה להיות מעריצים רבים. החמלה שלה הופכת את זה די טבעי לה להקשיב לכל מי שצריך מאזין או כתף לבכות עליה. אם אף אחד לא נכנס לחיים שלכם עכשיו עם התכונות האלו, אתם עשויים לגלות שזה אתם לוקחים על עצמכם את התפקיד הזה. אתם עשויים למשוך אנשים רבים בדרך זו, אך היזהרו והימנעו ממישהו נצמד ותלוי בכם מדי. חשוב להיות מסוגלים לשרטט גבולות בזמן הזה, שכן תמיכה רגשית היא גם עבודה רגשית. אל תשחקו את עצמכם. תנו לאינטואיציה שלכם להדריך אותכם. מי שנמצא במערכות יחסים יכול ליהנות מאהבה עמוקה יותר כרגע.

מלכת הגביעים ישר: קריירה

מלכת הגביעים היא קלף אכפתי וחומל במיוחד. לפיכך, אם היא מופיעה ביחס לקריירה שלכם, אתם יכולים לשקול כמה משמעויות. המלכה הזו יכולה לשמש תזכורת שכל מה שאתם עושים אמור לעזור לכם להרגיש סיפוק רגשית ולא רק כלכלית. כשזה מגיע לסביבת מקום העבודה שלכם, קלף זה יכול להצביע על מישהו שלוקח על עצמו את התפקיד האכפתי והחומל בקרב עמיתיכם. לפעמים, קלף זה יכול גם לאותת שאתם לוקחים את התפקיד הזה. ברוח זו, המלכה גם רומזת שהדרכה של אדם בעל אופי זה בתחומכם יכולה להועיל לכם.

מלכת הגביעים ישר: פיננסים

ייתכן שאתם משתמשים במשאבים הכספיים שלכם כדי לטפל באחרים בשלב זה. מלכת הגביעים יכולה לאותת שהלב שלכם מניע אותכם לתרום למטרה, לבן משפחה או חבר שזקוק לכם. לעתים קרובות כשהמלכה מופיעה כאן, זה כדי להזכיר לכם שכסף זה לא הכל. אתם לא צריכים להתמקד בזה על חשבון שיקולים אחרים בחייכם.

משמעות טארוט מלכת הגביעים הפוך

מלכת הגביעים הפוכה אומרת שאתם לא מסונכרנים עם הרגשות שלכם. אתם יכולים גם להרגיש מוגבלים בביטוי הדרך שאתם באמת מרגישים. ברוב הפעמים, ביקבוק הרגשות שלכם יכול להזיק מאוד ויוביל לנקודת רתיחה בעתיד הקרוב. ייתכן שיש לכם רמות גבוהות של לחץ שאינכם מסוגלים להתמודד איתם יותר.

מלכת הגביעים הפוכה יכולה גם לשקף שהמוח שלכם נודד רחוק מדי, ואתם נותנים לדמיון שלכם לברוח רחוק. למרות שאתם עדיין מתכוונים לטוב, אתם צריכים לקחת הפסקה כדי לראות באמת אם אפשר לסמוך על הרגשות שלכם, כי אתם מאפשרים להם לשלוט בכם. צריך לקחת קצת זמן לחשוב אם אפשר להפוך את החלומות האלה למציאות. אתם צריכים לנסות להיות יותר יציבים מבחינה רגשית בזמנים אלו, כדי שתדעו מתי הרגשות שלכם מוציאים ממכם את המיטב.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
מאהב תלותי או נצמד, משקיעים יותר מאמץ מבן\בת זוג, מאהב רגיש מדיתשישות רגשית בעבודה, הזנחת הבריאות הרגשית שלכם עבור העבודהנדיבים מדי, להזניח את הבריאות הכלכלית שלכם עבור אחרים

מלכת הגביעים הפוך: אהבה

האם אתם מוצאים את עצמכם תמיד לוקחים את התפקיד של מטפלים ותומכים במערכת היחסים שלכם? משמעות מלכת הגביעים ההפוכה יכולה לאותת שאתם משקיע הרבה יותר מאמץ במערכת היחסים מאשר בן\בת הזוג שלכם. אתם יכולים אפילו להרגיש מדי פעם יותר כמו הורה מאשר מאהבים. יש לתקן את האיזון בין שניכם. לחלופין, אתם עשויים למצוא את הסביבה הרגשית די סוערת ומשתנה כל הזמן. אתם או בן\בת הזוג שלכם עשויים להרגיש כאילו אתם הולכים על ביצים, בלי לדעת מתי הוויכוח הבא יתעורר.

מלכת הגביעים הפוך: קריירה

כאשר מלכת הגביעים מתהפכת ומופיעה בהקשר של הקריירה שלכם, ייתכן שאתם מתמודדים עם כמה בעיות רגשיות בעבודה. אתם עלולים לגלות שהפרויקטים שאתם עובדים עליהם, או הסביבה שבה אתם נמצאים מתרוקנת רגשית כרגע. לפעמים, התשישות שאנו מרגישים נובעת מכך שהצרכים שלנו אינם מסופקים. מכיוון שמלכת הגביעים יכולה להיות כל כך ממוקדת בצרכים של אחרים, ייתכן שיהיה לה קשה לשים את הצרכים שלה בראש סדר העדיפויות. האם הייתם כל כך מרוכזים בלשמח את הקולגות, הלקוחות או הבוס שלכם עד שהזנחתם את מה שמשמח אותכם? קחו את הזמן לדאוג לבריאות הרגשית שלכם לעת עתה.

מלכת הגביעים הפוך: פיננסים

כשזה מגיע למצב הכלכלי שלכם, מלכת הגביעים ההפוכה יכולה להיות קלף להסתכלות על הרווחה הרגשית שלכם ושל הקשר שלה לתחושת הביטחון הכלכלי שלכם. אם הוצאתם באופן כפייתי, או התמכרתם למעט טיפול בשופינג, זה יכול להיות מועיל בטווח הקצר, כל עוד אתם מטפלים גם בשורשי האומללות שלכם. היזהרו גם ממתיחה יתרה של עצמכם; האופי המתחשב והאוהב שלכם יכול לגרום לכך שקל לכם לדאוג לאחרים, גם כאשר אתם בעצמכם חסרי משאבים.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מלכת הגביעים

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!