מלכת המטבעות

Queen of Pentacles

"התמקדו בביתכם, במשפחתכם, בהצלחה ובשפע"
מלכת המטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

3

המספר הנומרולוגי מייצג כריזמה, כיף, יצירתיות, הרס עצמי. כל המלכות הן מספר 3, אך הנוכחית מתמקדת יותר בצד החומרי והחם.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
נדיבות, אכפתיות, טיפוח, ביתיות, חוש עסקי טוב, מעשיות, מנחמים, מסבירי פנים, הגיוניים, יוקרתייםאנוכיות, לא מטופחים, קנאיים, חוסר ביטחון, חמדנות, חומרנות, לא סובלניים, שקועים בעצמם, מקנאים

תיאור קלף טארוט מלכת המטבעות

קלף מלכת המטבעות מתאר אישה יפה היושבת על כס מלכות מעוטר אוחזת במטבע זהב. סביבה עצים פורחים ויפים וגינות פרחוניות ירוקות. כס המלכות שלה מעוטר בחיות אדמה שונות, הקושרות אותה מקרוב עם הטבע והשפע. בחלק התחתון של הכרטיס, בצד ימין, ארנב מזנק לתוך המסגרת, המסמל את האנרגיה הגבוהה והפוריות שלה. מלכת המטבעות, אם כן, מתארת רמה מסוימת של הצלחה ושגשוג. אבל הארנב בתחתית מזהיר אותנו שעלינו להיזהר מאיפה אנחנו מזנקים כשאנחנו רודפים אחרי ההצלחה הזו.

משמעות טארוט מלכת המטבעות ישר

מלכת המטבעות מייצגת גם אישה ארצית שממלאת תפקידים רבים כדי להבטיח שהיא תשמור על משפחתה מאושרת. היא יודעת איך ומתי להפגין אהבה – לשמור על בית מסודר, לבשל ארוחות מנחמות ולדאוג לילדים. אבל אל תטעו שהיא רק ביתית – לצד כל התכונות האימהיות הללו, היא יכולה לתכנן מיזמים עסקיים ולבצע את תוכניותיה בהצלחה. בזכות החוש העסקי המוכשר הטבעי שלה היא מוקפת בפאר שכזה. היא שקטה ואינה אוהבת לחשוף את החשבונות הפיננסיים שלה, מחשש שזה עלול להביא יותר מורכבות לחייה, שאותם היא רוצה לשמור פשוטים למדי. יכול להיות שיש לה חשבון בנק סודי שאף אחד לא יודע עליו – כי היא עשויה לבחור להיות זהירה, עירנית ועצמאית. מלכת המטבעות מייצגת אפוא דמות אימהית שרוצה לעזור לכם לתמרן את דרככם ולהשיג את מטרותיכם בעזרת השכל הישר שלה. היא לא רק תראה לכם אהבה, אלא היא גם תראה לכם את הדרך קדימה בכל פעם שנראה שאתם תקועים ומבולבלים. בעצתה היא תבטיח שלא תקבלו החלטות פיננסיות מסוכנות. היא מציעה לכם אמצעי זהירות, עקרונות ותמיכה, כל הלקחים שהיא למדה בחייה האישיים. בגלל שהיא אישה מתוצרת עצמית, היא רוצה שגם אתם תהיו עצמאיים וחכמים, כאלה שאתם מסוגלים גם לגדל אחרים ולהפוך אותם לאחראים.
משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
יציבות, שפע, טיפוח, בן\בת זוג אדיבים, נוחות ביתיתאיש\ת עסקים מוכשר\ת, מנטורים, עמיתיםביטחון פיננסי, אחראיות עם כספים, עסקאות טובות
 

מלכת המטבעות ישר: אהבה

מלכת המטבעות היא אדם ארצי, פרקטי, נדיב, חרוץ וחם, בעל כישרון לעסקים וגם אהבה לנוחות ויוקרה. היא נהנית להפוך את ביתה למסביר פנים, תמיד שמחה לקבל אורחים. רווקים כרגע צריכים להיות במצב נפלא לבחור בן\בת זוג, שבאמת מביאים משהו לחיים שלכם. סביר להניח שיהיו לכם סטנדרטים גבוהים, ותקווה למישהו שיש לו את אותה רמה של מסירות, מחויבות ואמביציה כמוכם. אם אתם כבר במערכת יחסים, אתם עשויים לגלות ששניכם נהנים מתקופה יציבה, פורייה ומשגשגת בחייכם המשותפים. אתם בהחלט יכולים להרשות לעצמכם להתפנק מעט ולפנק את עצמכם.

מלכת המטבעות ישר: קריירה

כשזה מגיע לכל מה שקשור לקריירה, מלכת המטבעות יכולה להביא להצלחה גדולה. היא אשת עסקים מוכשרת מעשית, מאורגנת ומסוגלת מאוד בכל מה שהיא שמה לב אליו. בחייכם, היא יכולה להופיע כאדם מצליח, שעשוי להיות מנטור, קולגה או שותף עסקי נהדר. אם תבחרו לשתף איתם פעולה, תגלו שמערך הכישורים העצום שלהם יהיה בעל ערך רב לקריירה שלכם או לפרויקטים המקצועיים שלכם. אם היא מציעה עצות, הקשיבו לה; היא דואגת לכם, ותעזור לכם להשיג את המטרות שלכם.

מלכת המטבעות ישר: פיננסים

מלכת המטבעות מציעה שפע, הצלחה וביטחון חומרי. אתם עשוים לגלות שאחרי תקופה של עבודה קשה, יש לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להרגיש בנוח. קלף זה מייצג אדם אחראי, שיודע לאזן בין הנאה מהנאות החיים לבין פרקטיות, חסכנות וטעם טוב. היא תמיד תחפש עסקה טובה, אבל לעולם לא תתפשר על איכות.

משמעות טארוט מלכת המטבעות הפוך

כאשר מלכת המטבעות מתנתקת מהאנרגיה של הסדרה שלה, היא יכולה להפוך למישהי שקועה בעצמה לחלוטין. נעלמה הנדיבות הישרה בסדרה שלה, היא יכולה להיות אנוכית ואפילו לקנא כשהצלחות של אחרים נראות גדולות משלה. זקוף, ביתה הוא בדרך כלל מקלט לאורחים שלה, אבל הפוך הוא עשוי במקום להיות מרושל – היא מאבדת את היכולת לדאוג לעצמה ולסביבתה. ההתמקדות שלה בחומר עשויה להתבטא באופן שלילי, להפוך אותה לחמדנית, ועם זאת חסרה בתחושת החובה והיכולת שלה. איך היא יכולה לקרקע את עצמה שוב, איך היא יכולה להיכנס מחדש למערכת היחסים הקדושה שהיא מרגישה באופן טבעי עם האדמה וכל היצורים החיים שלה? מלכת המטבעות ההפוכה עשויה גם להצביע על כך ששגיתם בסידור סדרי העדיפויות, מה שעלול בסופו של דבר לגרום לכם להתפשר על עתידכם. אתם עלולים למצוא את עצמכם מוסחים ולא מסוגלים להתמקד בעבודה שלכם ובמטרות ארוכות הטווח שלכם. אתם יכולים גם להיות עסוקים בעבודה על פרויקטים מבלי להקדיש זמן להתייעץ עם אנשים מנוסים שיכולים להדריך אתכם ולהציל אתכם מטעויות. קלף זה יכול גם להצביע על אלה שדואגים לכם מוכנים כעת להיות אחראים ואחראים לחייהם. עליך ללמוד להרפות ולתת להם את עצמאותם – תפקיד המטפל מתגמל ביותר כאשר יקיריכם התחזקו מספיק כדי לקבל החלטות משלהם.
משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
בן\בת זוג רדודים ואנוכיים, מערכת יחסים מסיבות לא נכונותשותף עסקי גרוע, עמית לא אמין או קנאיניהול לא נכון של כסף, אגירה

מלכת המטבעות הפוך: אהבה

אדם זה יכול להיות אנוכי ורדוד, לחמוד בקלות את מה שיש לאחרים. חוסר הביטחון שלהם גורם לכך שלעתים קרובות הם קנאים ורכושניים, וזה יכול להתרחב גם למאהבים ולמערכות היחסים שלהם, כך שהם שולטים ולעתים קרובות מתייחסים לבני הזוג שלהם יותר כמו חפצים להשוויץ בהם במקום שיש להם חיבה חזקה רצינית או אהבה אליהם. אם אתם רווקים, מלכת המטבעות ההפוכה יכולה לאותת שאולי תצטרכו לקחת קצת זמן לפיתוח הביטחון העצמי שלכם ולרפא כל חוסר ביטחון שיש לכם לפני שתיכנסו למערכת יחסים עם אדם אחר. הימנעו מלהיכנס למערכות יחסים מהסיבות הלא נכונות; אם זה בשביל סטטוס, כסף או פשוט כי אתם לא רוצים להיות לבד. אם אתם במערכת יחסים, הימנעו מלהתייחס למאהבים שלכם כאל משהו שיש לכם; האוהבים צריכים להתחשב זה בזה בבני זוג עם הרגשות, הצרכים והרצונות שלהם, ומכבדים את האוטונומיה של כל צד.

מלכת המטבעות הפוך: קריירה

הקריירה שלכם יכולה להיות קצת כאוטית כרגע, כלומר, ייתכן שיהיה לכם קשה להשיג הכנסה יציבה. אל תפחדו לעשות כמו מלכת המטבעות, וללכלך את הידיים. תנו לביטחון שלה ביכולות שלה לעורר אותכם. כאדם, היא אולי מסמלת עמית או שותף עסקי, אבל כזו שעלולה להתעצל או נוראית בניהול המשימות שלה. היו זהירים, מכיוון שהיא עלולה ליצור בעיות נוספות שאחרת לא הייתם צריכים לפתור. לפעמים, קלף זה יכול לסמל גם אדם שמקנא בעמדת העבודה שלכם, ועלול ליצור לכם בעיות באופן סמוי. היזהרו מרכילות או קנאה.

מלכת המטבעות הפוך: פיננסים

מלכת המטבעות ההפוכה עשויה להיות איומה עם הכספים שלה, מה שמקל עליה לנהל לא נכון את הכסף שלה. קלף זה יכול להציע זמן שבו אתם חומרניים או רדודים מדי. הימנעו מאגירת מזומנים או חפצים כאמצעי להשקיט את חוסר הביטחון שלכם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מלכת המטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!