נסיך המטות

Page of Wands

"עייניכם על המטרה, ואתם נהנים מכל רגע!"
נסיך המטות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

10

המספר הנומרולוגי מייצג מסע שהושלם, מסע שמתחיל. כל הנסיכים הם מספר 10, אך הנוכחי מתמקד יותר בצד היצירתי שלו.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
הרפתקה, התרגשות, רעיונות טריים, עליזות, אנרגטית, חסרת פחד, מוחצנתנמהר, חסר סבלנות, חסר רעיונות, התקפי זעם, עצלות, משעמם, לא אמין, מוסח

תיאור קלף טארוט נסיך המטות

צעיר לבוש היטב אוחז באומץ במקל העומד על אדמה עקרה. החולצה שלו עשויה בדוגמת סלמנדרה שהיא סמל לשינוי מרע לטוב. הצעיר הזה הוא תומך נלהב, שמפיץ ללא הרף רעיונות קידום רוחניים וחברתיים שמעוררים כל אדם שמקשיב לו. המדבר שברקע מאחוריו גם מעיד על היסוד שלו, האש, וגם מייצג שהוא חי בעולם שעדיין לא הניב פרי. לכן הרעיונות שלו היפוטתיים לחלוטין. עם זאת, אם הוא היה בוחר להשתמש בהם, ולצאת למסע של סדרת המטות, טוהר הלב שלו עשוי להוביל אותו למצוא עתיד טוב יותר.


משמעות טארוט נסיך המטות ישר

כשאנו רואים את נסיך המטות, אנו רואים נער עם התרגשות עצומה וסקרנות כלפי העולם. הוא יודע מה לעשות, יש לו את התשוקה להצליח, אבל בגלל חוסר הניסיון שלו ואולי קצת פחד מהלא נודע, הרעיונות שלו נשארים מופשטים. הוא מזהה עולמות חדשים לחקור, הזדמנויות חדשות שהוא יכול לנצל די בקלות, והוא אפילו ניחן בחזון "התמונה הגדולה" הדרושה כדי להצליח. אפילו עם כל זה, עדיין יש לו נטייה להישאר רדום, או להסיח את דעתו בקלות עם רעיון אחד אחרי השני. אם הוא לא ילמד לשלוט בזה, יכול להיות שהוא מבזבז את ההזדמנויות לקדם את עצמו.

כאשר אתם מקבלים הקלף, זה פשוט אומר שמשהו נמצא בתוככם, משהו שגורם לכם לגלות תגליות, להתמכר להשקעות או להתקדם לשלב הבא בחיים. יכול להיות שאתם ממש עומדים לעשות צעד לגבי רעיון מסוים, אבל כמה מסרים סותרים ממשיכים לעלות בראש שלכם, ואתם מתייאשים. קלף זה דומה לקרבות הפנימיים שלכם שמונעים ממכם להביע את הגבורה שלכם לעולם, כדי להודיע לכולם שאתם קיימים עבור מטרה מסוימת.

אם אתם חכמים מספיק, הקלף הזה הוא בדרך כלל טריגר של אומץ. זה אמור לגרום לכם להתגבר על הפחדים האישיים ולהתקדם באומץ כדי להשיק ולהוציא לפועל את הרעיונות שלכם בעולם האמיתי. הסירו את הפחד, אספו את המשאבים שלכם ועשו משהו. תנו לעולם לדעת שאתם שם ואין לכם היסוס להתקדם בדרך שבחרתם. כבשו כל מכשול, תנו לרעיונות שלכם לזרוח ולהיות מוכרים לכולם כי קלף זה מצביע על רמת הצלחה שניתן להשיג רק כאשר נמצא האומץ.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
אפשרויות והרפתקאות באהבה, בן\בת זוג תוססים, רומנטיקה חולפתתפקיד או פרויקט חדש, לקיחת סיכונים בעבודה, להיטות לאתגרמתנות כלכליות קטנות, פיתויים בנוגע להוצאות

נסיך המטות ישר: אהבה

העולם שופע אפשרויות עם משמעות טארוט נסיך המטות. אם אתם רווקים, תמצאו את עצמכם נרגשים להכיר אנשים חדשים ולחקור מחוזות חדשים בכל הנוגע לאהבה ורומנטיקה. אתם יכולים גם לפגוש מישהו או מישהי שמגלמים את הדף הזה בחיי האהבה שלכם. כאדם, נסיך המטות מייצג אדם הרפתקני ותוסס, שמתאהב מהר, אבל עלול גם להשתעמם מהר. מכיוון שסוג אנשים אלו חיים בשביל לחוות דברים חדשים, עשוי להיות קשה ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם האדם הזה, אך רומן חולף יכול להיות מתגמל. זוגות עשויים גם למצוא את עצמם מוכנים יותר לנסות דברים חדשים; תוכלו לקחת שיעורים יחד, לגלות תחביבים חדשים, ואפילו לחקור הרפתקאות חדשות בחדר השינה.

נסיך המטות ישר: קריירה

הקלף יכול להוות אות נהדר כשמדובר במיזמים חדשים. בהקשר של הקריירה שלכם, זה עשוי להיות שאתם עומדים להיכנס לתפקיד חדש או לקחת פרויקט חדש. בכל מקרה, קלף זה הוא סימן טוב; זה מסמן שהצלחה ושביעות רצון ילכו אחריכם במאמץ הזה. כאשר הוא מופיע, זה גם זמן אידיאלי לקחת קצת סיכונים בעבודה. רק תיזהרו מלנוע מהר מדי. הקלף מייצג להיטות לאתגרים, לאו דווקא נכונות להתמודד איתם. שאלו את עצמכם אם אתם מוכנים למשימות חדשות לפני שאתם מתחילים אותן. עם זאת, אם אתם מוכנים, עכשיו זה זמן אידיאלי לקחת כמה סיכונים ולהתחיל פרויקטים חדשים.

נסיך המטות ישר: פיננסים

נסיך המטות מרמז שאולי תמצאו סכום כסף בעתיד הקרוב. הכנסה בלתי צפויה זו יכולה לבוא בצורות רבות. מישהו יכול לתת לכם כסף במתנה, או שאתם יכולים לקבל בונוס בלתי צפוי מהעבודה. למרות שתמיד כיף להוציא כסף נוסף כזה, נסו לחסוך קצת לעתיד. הכספים שלכם עלולים לחוות צניחה, וכאשר תעשו זאת, אתם תהיו אסירי תודה על הכרית הזו שסידרתם לעצמכם. למרות שזו תמיד בחירה נבונה, חשוב במיוחד לזכור את הקלף מכיוון שיש לו נטייה לקוצר רואי בנושאים כאלה. אל תיכנעו לפיתויים של הוצאה מהירה גם אם זה מרגיש שאתם מסוגלים לעשות זאת.


משמעות טארוט נסיך המטות הפוך

כאשר הנסיך הפוך, הוא נוטה להדגיש את תכונות האופי השליליות יותר של הגרסה הישרה. הוא נוטה להופיע כשהמוח שלכם מתמלא ברעיונות גדולים אחד אחרי השני, ואינו מסוגל להתקדם מעבר לשלבי התכנון ההתחלתיים. אולי התחלתם פרויקט או תחביב בציפייה שהוא יגדל לרמות גבוהות ובמקום זאת אתם לא מגיעים לשום מקום. עד כמה שזה כואב, זו דרך טובה לומר לכם שאתם צריכים לצאת לפרויקטים משמעותיים אחרים ולהימנע מבזבוז זמן.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
כישלון להתחייב, פרטנר לא אמין, חיפוש חסר מטרה אחר אהבהשעמום בעבודה, חוסר מרץ בשאיפה למטרות קריירהחוסר יציבות פיננסית, הוצאה מופרזת בעבר יצירת בעיות כעת

נסיך המטות הפוך: אהבה

אם אתם רווקים, משמעות הקלף הפוך יכולה לאותת על אדם שאולי אינו מתאים למחויבות. הוא או היא אולי לא יודעים מה הם רוצים מחייהם, וסביר שהוא \ היא נודדים ולא אמינים. האישיות הלוהטת שלהם עלולה להכניס אותם גם לצרות. קלף זה יכול גם להצביע על תקופה בחיי האהבה שלכם שבה אתם לא בטוחים מה אתם מחפשים; ללא כיוון ברור, אתם עלולים להיתקל במבוי סתום. ייתכן שתצטרכו להקדיש יותר זמן להחליט מה אתם רוצים בבן\בת זוג במקום לחפש ללא מטרה אחר אהבה. אם אתם במערכת יחסים, הקלף הזה יכול לאותת על זמן של שעמום וחוסר מומנטום. תצטרכו להתאמץ כדי להחזיר קצת חיים לשותפות שלכם.

נסיך המטות הפוך: קריירה

הנסיך ההפוך כאן מציין כי ייתכן שאתם חווים ניתוק בין הקריירה הרצויה שלכם לבין הקריירה הנוכחית שלכם. דיסוננס זה יכול לנבוע ממספר סיבות שונות. יכול להיות שאתם יודעים איפה אתם רוצים להיות אבל לא בטוחים איך להגיע לשם. זה יכול להתבטא בתחושות של קיפאון או עייפות בעבודה. לחלופין, אולי אתם יודעים את כל הצעדים שאתם צריכים לנקוט כדי לממש את המטרות שלכם אבל חסר לכם המוטיבציה לנקוט בהם. ללא קשר לסיבה, ערכו חשבון נפש היכן אתם נמצאים, היכן אתם רוצים להיות, ונסו לגלות מה יעזור לכם להגיע לשם. שום דבר אינו קבוע; אז אל תחשבו שהמצב הנוכחי הזה יימשך לנצח. זה יעבור מהר יותר אם תוכלו להבין מה מעכב אותכם.

נסיך המטות הפוך: פיננסים

הנסיך יכול להיות חוסר יציבות פיננסית. סביר להניח שחוסר היציבות הזה הוא תוצאה של חוסר ראיית הנולד. ייתכן שהייתם בטוחים בעצמכם כלכלית באופן מופרז בעבר וכעת אתם מתמודדים עם ההשלכות. תנו לזמן הזה להזכיר לכם שלממון, גם לטוב וגם לרע, יש נטייה להשתנות. בפעם הבאה שתמצאו את עצמכם קצת יותר משגשגים ממה שציפיתם, זכרו את הרגע השפל הזה והשתמשו בו כמוטיבציה לחסוך. נכון לעכשיו, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לצלוח את הסערה על ידי עבודה קשה וחסכנות.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נסיך המטות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!