עשרה מטבעות

Ten of Pentacles

"הכל הגיע לידי הבשלה בחייכם, חוויתם את החוכמה של כל שלב"
עשרה מטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

10

המספר הנומרולוגי מייצג השלמה סופית, יעד סופי, תוצאה של התמדה, הכרה, תרומה, הבנה, סיום.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
מורשת, שורשים, משפחה, מוצא, ירושה, רוח גבית, יסודות, פריבילגיה, שפע, יציבות, מסורתסכסוכים משפחתיים, פשיטת רגל, חובות, הצלחה חולפת, סכסוך על כסף, חוסר יציבות, שבירת מסורות

תיאור קלף טארוט עשרה מטבעות

בקלף עשרת המטבעות, יש איש זקן שיושב בקשת המובילה לאחוזה גדולה. נראה שהוא ראש המשפחה, כי הוא מוקף באהובים צעירים יותר. הוא לובש גלימה המעוטרת בסהרוני ירח ובגפנים – המעידים על חיבור הרוח והחומר. יש לו את המשפחה והכלבים שלו. יש לפניו זוג מאושר, כנראה ילדיו וילד שובב מאחורי הזוג הזה, הנכד שלו. הילד מושיט את ידו בשובבות ללטף את הכלב.

משמעות טארוט עשרה מטבעות ישר

עשרת המטבעות עוסקים בקביעות ובסיפוק. הקלף מראה שכל מה שהשקעתם בו הרבה זמן ישתלם לכם בעתיד. זה מצביע על כך שהכל יסתדר בסופו של דבר – שכן תמיד שמרתם על החזון לטווח הארוך, ובחרתם שלא לעשות קיצורי דרך. המורשת שלכם בטוח תעמוד עוד הרבה זמן. זוהי הקלה, שכן הדרך להגיע לכאן הייתה מלאה בכישלונות ואתגרים, מה שהופך את הנקודה הזו של המסע למתוקה עוד יותר.

בציור הקלף, הגבר הקשיש מסוגל לשבת ולהירגע תוך שהוא צופה בחיי ילדיו ונכדיו. הסיפוק שהוא שואב מההישג שלו שזור באושר של ילדיו. המשמעות של עשרת המטבעות מתייחסת גם לאושר שאתם חווים כי נטעתם זרעים רבים של אושר ושיתפתם בחייהם של אחרים, במיוחד בני משפחה וקרובים. מה שמצביע על החשיבות של האנשים האלו בחייכם.

הסמליות של עשרת המטבעות מושרשת הן בהצלחה כלכלית והן ביציבות. זה מראה על שפע וחוסר מאבק כלכלי. זה גם מפציר בכם לקבל החלטות שיהיו לא רק תוצאות חיוביות בהווה אלא גם בטווח הארוך. ההחלטות שאתם מקבלים צריכות להניב תוצאות חיוביות שיחזיקו מעמד לדורות הבאים, ויזלגו גם לצאצאייכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
זוג יציב כלכלית, אבני דרך בזוגיות, אישור משפחתייצירת קריירה מתמשכת, עתיד יציברוח גבית, ירושה, פיתוח עתיד פיננסי יציב

עשרה מטבעות ישר: אהבה

אם אתם במערכת יחסים, משמעות הקלף יכולה להצביע על שפע, חיבה ומזל כזוג. מנקודת מבט רגשית וחומרית, שניכם נמצאים בעמדה חזקה. סביר להניח שיש לכם עכשיו בסיס חזק למשפחה, אם תבחרו לבנות כזו. הרעיון הזה אכן עשוי לעלות על דעתכם; ייתכן שאתם עובדים יחד על מעבר למגורים משותפים, רכישת בית או הקמת משפחה.

אם אתם רווקים, יכול להיות שלאישור המשפחה שלכם עשוי להיות השפעה חזקה על מי אתם בוחרים כשותף או שותפה לדרך. המשפחה המורחבת שלכם עשויה להיות מאוד חשובה לכם, וקיום מערכת יחסים הרמונית בינם לבין תחומי העניין הרומנטיים שלכם חשוב לכם. אתם מחפשים משהו לטווח ארוך, ואתם מזהים שנישואים הם לפעמים לא רק אהבה, אלא חיבור של שתי משפחות יחד.

עשרה מטבעות ישר: קריירה

אם יש לכם עסק, אתם בתהליך של בניית משהו שהוא מתמשך. עשרה מטבעות יכולים גם להציע משהו על עסק משפחתי. אם אינכם בעלי עסק, אל תדאגו – הקלף גם מאותת שמסלול העבודה והקריירה שלכם הוא מסלול בטוח למדי ויכול לספק אתכם כלכלית בטווח הארוך. עבודה אמינה זו עשויה להיות בחברה גדולה ומסורתית עם היסטוריה ארוכה.

עשרה מטבעות ישר: פיננסים

יתכן שרוח גבית פתאומית מגיעה אליכם עם קלף עשרת המטבעות. מכיוון שקלף זה קשור למשפחה, סביר להניח שדחיפה יכולה להגיע מקרוב משפחה. הקלף יכול גם לומר שאתם מגדירים את עתידכם הפיננסי. ייתכן שאתם מרכיבים את תוכנית הפרישה שלכם, בונים את החסכונות שלכם, או אפילו יוצרים צוואה. במובן כללי, קלף זה מסמל עושר וכסף שמקורם במשפחה.

משמעות טארוט עשרה מטבעות הפוך

המשמעות של עשרת המטבעות ההפוכים עשויה להיות אזהרה לגבי המצב הפיננסי העתידי שלכם. זה יכול להצביע על בעיות ופערים בשלב מאוחר יותר בחיים, למרות שהם אולי לא מהווים כרגע בעיה. זה יכול גם להראות את האופי השגוי של השקעה שהשקעתם בה הרבה זמן ומאמץ. באופן כללי, נראה שהקלף ההפוך הזה מאותת שאתם מהמרים יותר מדי על הצלחתכם בטווח הקצר, תוך פגיעה בפוטנציאל לטווח הארוך. קחו צעד אחורה והעריכו אם ההחלטות שלכם כרגע יובילו לנזק נוסף בעתיד.

במערכות יחסים, קלף זה יכול להראות את הסוף הפתאומי של נישואים שנמשכו כבר שנים. הוא יכול גם להראות שפגעתם בנקודה רגישה, אבל עדיין יש תקווה שהדברים יחזרו למסלולם. עבור אלה שרווקים, זה יכול להצביע על העובדה שחלק ממערכות היחסים שלכם היו נהדרות לכיף לטווח קצר, אך חסרות את החומר להוביל למחויבות לכל החיים.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
קונפליקט בין אהבה למשפחה, דעות חיצוניות על אהבהפירוק חברה, חוב, קריירה לא יציבהחובות, הפסד כספי, סכסוכים משפחתיים על כסף

עשרה מטבעות הפוך: אהבה

האם אתם מייחסים חשיבות רבה מדי למה שבני משפחתכם או אחרים חושבים על בן\בת הזוג שלכם? במאמץ למצוא אהבה, ייתכן שאתם מחפשים גם אישור מבחוץ, במקום להתמקד בקשר הרגשי בין שניכם. מצד שני, יתכנו קונפליקטים בין בן\בת הזוג שלכם לבין המשפחה או החברים שלכם. הם עשויים לגלות שבן\בת הזוג שלכם "לא מתאימים"; אולי אין להם עבודה מספיק טובה, הם עשויים לבוא מרקע אחר, אולי הם לא מה שמשפחתכם צריכה כדי להראות עד כמה הילד\ה שלהם מצליחים. לעימות כעת יכול להיות השפעה רבה על הזוגיות שלכם, וייתכן שתצטרכו לעמוד על הגבולות שלכם במקום לקבל את דעותיהם מבלי לחשוב בעצמכם.

עשרה מטבעות הפוך: קריירה

אם יש לך עסק משלכם, ייתכן שהדברים לא הולכים טוב עבורכם. בתרחישים הגרועים ביותר, זה יכול לרמוז על פירוק חברה, חוב או פשיטת רגל. אולי הגיע הזמן לבחון מחדש את ההחלטות העסקיות שלכם ולראות מה אתם יכולים להציל. כשזה מגיע לקריירה, עשרה מטבעות הפוכים מצביעים על כך שהתפקיד שלכם עשוי להיות לא יציב, במיוחד לטווח ארוך. ייתכן שתמצאו לקוחות פוטנציאליים טובים יותר במקום אחר.

עשרה מטבעות הפוך: פיננסים

היזהרו מכל החובות שיש לכם שנערמים כעת. הקלף מסמן הפסדים כספיים גדולים. לפעמים, הקלף יכול גם לאותת על סכסוכי ירושה, ויכוחים משפחתיים או סכסוכים על כסף בכלל. ייתכן שתצטרכו להיות זהירים במיוחד כעת.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עשרה מטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!