שבעה מטבעות

Seven of Pentacles

במבט לאחור, תוכלו לראות מה השגתם, וללמוד לקבוע יעדים
שבעה מטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא לא

7

המספר הנומרולוגי מייצג איבוד או שחזור שליטה, התמקצעות, בחירות, אחריות, מיתוסים, סודות

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
קציר, תגמולים, תוצאות, צמיחה, התקדמות, התמדה, סבלנות, תכנוןעבודה לא גמורה, דחיינות, מאמץ נמוך, בזבוז, חוסר צמיחה, כישלונות, חוסר סבלנות, חוסר תגמול

תיאור קלף טארוט שבעה מטבעות

שבעת המטבעות מציג בחור צעיר שנראה שהוא לוקח הפסקה מעבודתו הקשה כדי להתפעל מהפירות והפריחה בגינתו. הוא נשען על האת שלו כשהוא מתפעל משבעת המטבעות התלויים על הצמחייה הירוקה השופעת. נראה שהאופן שבו הוא מניח את ראשו על הידיים מעיד על סוג של עייפות – הוא עבד קשה כדי לוודא שהיבול השנה יהיה טוב. מכיוון שהוא מרוכז ביעדים ארוכי טווח, הוא לא יכול לגעת בקציר שלו כרגע, ורק שומר לעצמו את אחד המטבעות, בוחר להשקיע את האחרים. עם מאמציו, הוא מקווה לגדל את היבול שלו לטווח ארוך.

משמעות טארוט שבעה מטבעות ישר

המשמעות של שבעת המטבעות מתייחסת להשקעה ומאמץ. זהו קלף עוקב לאחר ששת המטבעות המתייחסים לסיום הקושי הכלכלי או החומרי. אם השקעתם זמן ומאמץ בעבודה שלכם, זהו קלף שמסמל שהמאמצים שלכם משתלמים והם הולכים להשתלם גם בעתיד.

אם אתם מחפשים להשקיע, שבעת המטבעות מציעים שאתם מוכנים להשקיע הרבה מאמץ, זמן ועבודה בכל מה שתרצו להשיג. זה מאשר לכם מחדש את החזון לטווח ארוך שלכם ועוזר להראות שאתם לא מוגבלים לחיפוש תוצאות בטווח הקצר בלבד. הקלף מראה כמה אתם מעריכים את ההשקעה בגלל המאמץ שאתם מוכנים להשקיע.

שבעת המטבעות קשורים גם לפחד מכישלון. אתם לא יודעים אם אתם הולכים לקצור פירות מהעבודה הקשה שלכם. הקלף יכול גם להעיד על תסכול כאשר יש עיכוב. אולי השקעתם מאמץ רב בפרויקטים שלכם, אך נראה שזה לא נושא פרי כרגע. הדבר הטוב הוא שזה אומר שאתם לומדים מהכישלונות והטעויות שלכם. אולי בהתחלה זה לא נראה כך, אך טעויות מאפשרות לכם לבדוק איך להשקיע טוב יותר את הזמן שלכם כדי להפיק את המרב מהמיזמים העתידיים שלכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מכניסים עבודה לאהבה, ידידות הופכת לרומנטיקההתקדמות ליעדים, הערכת התקדמותמאמץ כספי, השקעה איטית ויציבה

שבעה מטבעות ישר: אהבה

שבעת מטבעות מדברים על אהבה, שיכולה להיות איטית לפרוח. לרווקים, חברות ארוכת טווח יכולה להפוך לאט לאט לאהבה רומנטית. חברויות שאתם עשוי ליצור כעת יכולות להיות גם זרעים של משהו נוסף. אהבה יכולה לפעמים להיות מתישה, אבל התגמולים שיבואו אחר כך יקרים מפז. אם אתם במערכת יחסים, החיים המשותפים כעת עשויים להיראות מייגעים או מפרכים. אולי כדי להיות ביחד, השותפות שלכם עשויה לדרוש תכנון תוכניות ארוכות טווח או יצירת פשרות בשגרה או בכספים שלכם. אבל הקלף הזה הוא גם תזכורת לכך שאהבה היא לא תמיד רומנים נלהבים והתפרצויות רגשות, אלא היא גם שותפים שמשקיעים בכל יום את העבודה כדי להישאר ביחד בתוך עולם משתנה ללא הרף. עם הזמן, כל הרגעים המייגעים, כל העבודה הקשה, יהיו משהו שאפשר להסתכל עליו אחורה בחיבה. אחרי הכל, אלה היו הדברים שנתנו לאהבה שלכם לצמוח למשהו יפה כמו שיש לכם עכשיו.

שבעה מטבעות ישר: קריירה

לא משנה אם אתם רואים תוצאות או לא, שבעת מטבעות מאותתים שמתבצעת התקדמות. זה אולי נראה איטי, אך כל יום העבודה שלכם משתלמת. יכול להיות מועיל כעת לבחון מקרוב את ההישגים שלכם, ולבחון מה עובד ומה לא. זה עשוי לעזור לכם להבין היכן למקד את האנרגיה שלכם, ואילו אסטרטגיות תוכלו להמשיך קדימה. אם אתם בעלי עסק משלכם או עצמאיים, הקדשת הזמן כעת כדי להעריך את עבודתכם תעזור, ויכולה ליצור בסיס איתן לצמיחה עתידית.

שבעה מטבעות ישר: פיננסים

ייתכן שאתם קוטפים את פירות עמליכם עכשיו. דברים שהשקעתם בהם בהדרגה מאמץ וזמן יכולים סוף סוף להראות התקדמות. לפני שתשימו לב, סביר להניח שתגלו שתוכלו ליהנות מהתגמולים.

משמעות טארוט שבעה מטבעות הפוך

שבעת המטבעות ההפוכים פירושו שהתזרים שלכם עשוי להתפזר לעת עתה. זה יכול גם לומר שהתגמול של העבודה שלכם אינו משמעותי כפי שחשבתם. היתרון בכך הוא שזה מראה שאתם יודעים מתי להפסיק להשקיע את הזמן, הכסף או האנרגיה שלכם בפרויקט מסוים. לכן, עליכם להעריך מחדש את הבחירות שלכם, ולהבין היכן עליכם לשים את המשאבים שלכם. ניתן ליישם את המשמעות של היפוך הקלף גם על מערכות יחסים ועל המאמץ והרגשות שהשקעתם.

הסמליות של שבעת המטבעות עוסקת לעתים קרובות במיזמים עסקיים והשקעות. עם זאת, זה גם נכון למערכות יחסים, שכן הן נתפסות גם כהשקעות. המאמץ שהושקע בהשקעות אלו יכול להיות זמן, כסף ועבודה קשה.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
אין תוצאות מאהבה, לא יכולים לכפות אהבהאין תוצאות למאמצי עבודה, קריירה עומדת במקוםהפסדים, פיצוי כספי קטן

שבעה מטבעות הפוך: אהבה

אולי אתם על סף פרישה מרומנטיקה, כאשר הקלף הזה מופיע בקריאת טארוט אהבה. ייתכן שעמלתם על אהבה ורומנטיקה, השקעתם כל כך הרבה מאמץ, רק כדי לראות כמה מעט יוצא מזה. זה יכול לרמז על מידה מסוימת של חוסר סבלנות, כאשר בהחלט אי אפשר להכריח אהבה להתעורר בקסם. כמה אהבות מגיעות פתאום, ואחרות יכולות לקחת זמן; אנחנו יכולים רק להיות סבלניים ולקוות לרגע הנכון. בין אם הפוך או ישר, שבעה מטבעות מאותתים על התקדמות איטית אך יציבה, עד כדי כך שאולי אפילו לא תשימו לב לזה. המשיכו להזין את האהבה הזו, ויום אחד אולי תגלו שיש לה השפעה עמוקה על חייכם.

שבעה מטבעות הפוך: קריירה

האם אתם מתאמצים יותר מדי בעבודה? או שאתם לא מכניסים מספיק כסף? הקלף יכול לאותת על חוסר איזון כלשהו בכל הנוגע לקריירה שלכם. נראה שללא קשר לתשובה, נראה ששום דבר שאתם עושים (או לא עושים) ישנה משהו. התוצאות מינימליות. בילוי זמן רב מדי בעבודה יכול לפעמים להיות לא פרודוקטיבי, כמו השקיית יתר של צמח; מתן יותר מדי תשומת לב למשהו יכול להרוג אותו. מצד שני, ייתכן שדעתכם מוסחת מכדי להתמקד באסטרטגיה מסוימת אחת להצלחה. כשהמאמצים שלכם מדוללים, סביר להניח ששום דבר לא יבוא מהם. תצטרכו להתמקד בשיטה אחת ולעשות את המחקר כדי לוודא שהיא עובדת.

שבעה מטבעות הפוך: פיננסים

בפיננסים, הקלף ההפוך יכול לסמל השקעות של זמן, אנרגיה ומשאבים לא משתלמים. אתם עלולים אפילו לסבול מהפסדים. גם כשאתם עובדים קשה על החלומות שלכם, אתם עלולים לא לקבל תגמול. תנהלו משא ומתן על מה שאתם שווים.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שבעה מטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!