שבע חרבות

Seven of Swords

"השמרו מפני הטעיות וסודות"
שבע חרבות

בפריסת כן או לא, התשובה היא לא

7

המספר הנומרולוגי מייצג איבוד או שחזור שליטה, התמקצעות, בחירות, אחריות, מיתוסים, סודות

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
שקרים, תחבולות, מזימות, אסטרטגיה, תושייה, ערמומיותוידוי, מצפון, חרטה, זדון, אמת שנחשפת

 

תיאור קלף טארוט שבע חרבות

בקלף שבע החרבות, יש אדם שנראה בורח בחשאי ממחנה כלשהו, כשהוא נושא חמש חרבות בידיו. מאחוריו, שתי חרבות אחרות עומדות על הקרקע. מתמונה זו, אנו יכולים להסיק ששבעת החרבות עוסקת בהתגנבות, בריחה ממשהו, הונאה או בגידה.

ההבעה על פניו של האיש מראה לא מעט ביטחון, ונראה שהוא בטוח בהצלחתו במשימה זו של גניבת החרבות. אבל לרוע מזלו, מצד שמאל נראה שיש קבוצת חיילים שגילו את הגניבה וחייל אחד בעצם מניף דגל או נשק כאילו מסמן את המרדף שלו.

משמעות טארוט שבע חרבות ישר

שביעית החרבות באופן כללי, מדברות על בגידה והונאה. כאשר אתם מקבלים את הקלף הזה, זה עשוי לרמוז שאתם או מישהו אחר בחייכם מתקשה להתחמק ממשהו. ישנם מקרים שבהם אנו נאלצים להיות ערמומיים, בתקווה שלא יגלו אותנו. כשמגלים אותנו, עלינו להתמודד עם ההשלכות – בין אם זה מבוכה, עונש או גרוע מכך. לפעמים זה קורה כשיש מקרים שבהם הייתם צריכים לחשוב לפני המעשה, ועשיתם משהו שהיה קצת ממולח וחסר אופי. כעת יש סכנה שהסוד יתגלה.

אתם עלולים להתפתות להתגנב ממקום כלשהו, ​​מה שמצביע על מצב שכבר לא עובד כמצופה. במקום להתמודד עם המצב, אתם בוחרים להתגנב ולקוות שלא ישימו לב. אולי קיוויתם שהנושא הזה פשוט יפתר מעצמו עם הזמן, והזנחתם אותו – השארתם אותו רק לגדול ולהחמיר.

השאלה הגדולה, כשמסתכלים על שבע החרבות, היא האם בריחה תפתור את הבעיה הזו שאתם מתמודדים איתה. בזמן שאתם אולי חושבים שברחתם, מסתבר שהמצב תפס אותכם "עם המכנסיים למטה" ואתם מתגלים כשאתם מנסים לברוח.

ישנם מקרים שבהם שבע החרבות עשויות להצביע על הנכונות ללכת סולו. אולי יש לכם דחף לחקור ולגלות כמה דברים בעצמכם. זו יכולה להיות גישה יעילה אם אתם רוצים להצהיר על עצמאותכם ולעקוף את ההסכם הקבוצתי. סמליות שבע החרבות עשויה לעודד אותכם ללכת בדרך זו; לפעמים חדשנות מגיעה מגאון נוכל.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
שקרים והונאה, רומן, חסכון ברגשות, חשדנותרכילות, חבלה, קנאה בעבודה, עבודה אסטרטגיתעסקאות מפוקפקות, הונאה, גניבה, הונאות

 

שבע חרבות ישר: אהבה

שקרים וטריקים עשויים להיות בשפע עם משמעות שבע חרבות. יכול להיות שחשוב לכם כרגע להישאר זהירים, במיוחד אם פגשתם אדם חדש. אתם או מישהו \ מישהי בחייכם הרומנטיים יכולים להיות לא ישרים כרגע, ובמקרים הגרועים ביותר, אפילו לא נאמנים. אם האינסטינקטים שלכם אמרו שמשקרים לכם, ייתכן שתצטרכו להתעמת עם כך ולנהל דיון כנה. אם הייתם אתם שביצעתם את המעשה, שקלו את ההשלכות ארוכות הטווח של מעשיכם. אפילו השקר הלבן ביותר יכול לגדול לבעיות גדולות אם לא יטופלו הסיבות השורשיות. אם אתם רווקים, ייתכן שתצטרכו להעריך אם אתם חשדנים מדי כלפי מאהבים פוטנציאליים, או מצד שני, הטעיתם אותם.

שבע חרבות ישר: קריירה

יכול להיות שיש כמה דמויות מפוקפקות במקום העבודה שלכם. שקרים והונאה יכולים להפתיע אותכם. יתכן שאתם מתמודדים עם עמיתים שמנסים לחבל בך ברכילות, משמיעים לשון הרע לבוסים או מנסים לקחת קרדיט על עבודתכם. היזהרו לגבי מי אתם בוטחים במצב זה; זה עשוי להגיע מהמקום שבו אתם הכי פחות מצפים לכך. לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על כך שתצטרכו מידה מסוימת של אסטרטגיה כדי להגשים את הפרויקטים שלכם. ייתכן שאתם האנדרדוג כאן, ולאחרים אולי יש יותר משאבים או עמדות מבוססות. מידה מסוימת של תכנון טקטי יכולה להיות יתרון עבורכם כעת.

שבע חרבות ישר: פיננסים

היזהרו לגבי הכספים שלכם עכשיו, מכיוון שיכול להיות איזשהי תחבולה, הונאה או גניבה של המשאבים שלכם. זה יכול לבוא מבחוץ, אבל אולי אתם גם מזמינים את המצבים האלה אם אתם מנסים להתעשר מהר, או להמר את הכסף שלכם על עסקאות מפוקפקות אחרות. התרחקו מדברים שמרגישים חשודים או טובים מכדי להיות אמיתיים.

משמעות טארוט שבע חרבות הפוך

לשבע החרבות ההפוכות יכולות להיות משמעויות מרובות בהתאם להקשר של הקלפים האחרים בקריאה. זה יכול להצביע קודם כל על צורך לשנות את הגישה שלכם – הטקטיקות שבהן השתמשתם לא עובדות. בעוד שהקלף הזה ישר, יכול להוות ניצחון ערמומי שהושג על ידי הונאה ותחבולות, ההיפוך יכול להוות גרסה קיצונית יותר של התנהגות כזו. או במקום זאת, סוג של חידוש המצפון. ייתכן שאתם או מישהו מהמעגל שלכם מחליטים לפרוק את עול האשמה, ולהתנקות מהמניפולציה שהם היו מעורבים בה. האמון נשבר, אבל עם וידוי, ייתכן שאתם בדרך לתיקון. יש כאן רצון לנסות ולעשות דברים בצורה אחרת, כזו שתהיה משותפת ולא עצמאית.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
שקרים נחשפים, סוף למשחקים, הורדת יומרהשקרנים נחשפים, תוצאות של מעשים, שינוי גישההשלכות של חוסר יושר בכספים

שבע חרבות הפוך: אהבה

סוף לשקרים והונאה עשוי להיות מוצע על ידי שבע חרבות. חוסר יושר תמיד מתגלה בסופו של דבר, והקלף הזה מסמן שהאמת עולה על פני השטח עכשיו. אם אתם הרמאים, בטווח הארוך חשוב יותר להודות ולהתוודות בכל עוולה. לא קל לשאת את משקל חוסר היושר; כי זה בדרך כלל מגיע עם חרדה מתמדת שיגלו אותו. אלה שמחפשים אהבה יכולים להיות מוכנים יותר לעזוב כל יומרה או להפסיק לשחק משחקים. בטווח הארוך, זה יכול להביא לכם יותר הגשמה מאשר הצורך לשנות את עצמכם באופן עקבי לאהבה.

שבע חרבות הפוך: קריירה

אמיתות מתגלות כעת, ואם אחרים פעלו כעת בצורה לא אמיתית, השקרים שלהם יכולים להיחשף. בין אם אתם הקורבן של הונאה זו, או שאתם אלו שהיו לא הוגנים, אשמה ובושה צפויים לדחוף את האשם להודאה ואולי לפיוס. כל עוד אתם מתקנים, ומתמודדים עם ההשלכות, סביר להניח שתהיה סליחה וכפרה. לחילופין, המצב בעבודה יכול להסלים; לפעמים מי שאשם לא מובא לדין וסדר. זכרו, כי ככל שיהיה מאכזב, האופי של האדם יכתיב את גורלו בעתיד. לפעמים שבע חרבות היא הצהרה פשוטה שהאסטרטגיות והגישה שבה אתם משתמשים בעבודה פשוט לא עובדות, ותצטרכו לשנות את אופן הטיפול בפרויקטים שלכם.

שבע חרבות הפוך: פיננסים

האם הייתם כנים לחלוטין בהתנהלות הפיננסית שלכם? עכשיו יכול להיות זמן טוב לשלם את המיסים שלכם, ולפי הסדר, לפני שתסתבכו בצרות עמוקות יותר. או שהייתם קורבן לגניבה, הונאות או הטעייה? האמת מתגלה כעת ויכולות להיות השלכות למי שלא הלך בדרך מכובדת.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שבע חרבות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!