שישה גביעים

Six of Cups

"הגיעו לליבם של אחרים באמצעות אהבה וחמלה"
שישה גביעים

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

6

המספר הנומרולוגי מייצג תנועה, איזון, פתרונות, הרמוניה, ריפוי, אמפתיה.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
נוסטלגיה, זיכרונות, היכרות, ריפוי, נחמה, רגשנות, הנאהתקועים בעבר, התקדמות, עוזבים את הבית, עצמאות

תיאור קלף טארוט שישה גביעים

ששת הגביעים מסמלים את חדוות הנוסטלגיה, הנוחות של הבית ותמימות הילדות. בקלף עצמו יש שישה גביעים מלאים בפרחים לבנים. שני ילדים מתוארים בחזית, ואחד מעביר גביע לאחרת. מסירת הפרחים הזו מהילד לילדה מראה על מסורות ומפגשים משמחים. נראה שהילדים נמצאים בטירה, שאנחנו יכולים לדמיין שנותנת להם תחושת ביטחון ונוחות.

 

משמעות טארוט שישה גביעים ישר

ששת הגביעים מייצגים בדרך כלל נדיבות, אושר נאיבי וילדות. זה יכול להביע רצון לחזור לתקופה מאושרת יותר, בין אם זה היה כשהייתם ילדים, נערים\נערות או מבוגרים צעירים. פעמים רבות, זיכרונות אלו הם דברים מהעבר, המשקפים את ההיבטים של עצמנו שנעלמו. אתם עשויים להרגיש שהיזכרות בזמנים אלו היא הדרך היחידה להרגיש מאושרים. נראה שששת הגביעים המופיעים בקריאה מעידים על כך שאמנם אנו יכולים להסתכל על העבר בעין שמחה, אך עלינו להימנע מלהתקע בו.

ששת הגביעים יכולים גם לומר שאתם חוזרים למקום מוכר. זה יכול להיות עיר הולדתכם, בית של חבר ותיק, בית ספר או כל מקום שיש לו משמעות רבה עבורכם. אתם מבקשים להתחבר מחדש עם אנשים מהעבר שלכם. החזרת זיכרונות ישנים מזכירה לנו את הילדות שלנו, תקופה שבה הדברים היו פשוטים יותר.

לאחר חמשה הגביעים, קלף זה יכול גם להצביע על כך שאולי סבלתם מהפסד או אכזבה מסוגים שונים, ואתם עושים את המסע הביתה. אתם מסתכלים לעבר כדי למצוא את התשובה למשבר או לאתגר שאתם מתמודדים איתו עכשיו. ייתכן שאתם מחפשים את הנוחות והחום של אנשים שאוהבים אותכם ללא תנאים, ואוספים כוחות להתמודד עם הניסיונות שעומדים לפניכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
קשר מחודש עם האקס, חיים מחדש זיכרונות מאושרים, ריפוי לאחר פרידהלחזור לעבודה קודמת, לא לחזור על טעויות העבר, ללמוד לקחי קריירהלחזור לגור עם ההורים, מתנות כספיות, שיתוף כספים

שישה גביעים ישר: אהבה

העבר מתעורר שוב לחיים עם משמעות הקלף. הקלף הזה יכול לאותת על תחיית העבר והנוסטלגיה שמגיעה איתו; ייתכן שאתם בוחנים זיכרונות מאושרים, אולי אתם מעריכים יותר את תחושת ההיכרות עם בן\בת הזוג שלכם, או שאקס יכול אפילו להופיע שוב בחייכם. שישת הגביעים יכולים לייצג גם זמן של ריפוי לאחר פצעים, ונוחות עשויה להיות חשובה לכם כעת. אם הייתה לכם ולבן\בת זוגכם תקופה לחוצה במערכת היחסים שלכם, הסתכלות לאחור על הזמנים הנהדרים שביליתם יחד, ואולי לחיות אותם מחדש, יכול להביא לכם נחמה רבה. היזהרו עם זאת, מלחיות רק בעבר. תנו לעבר להזין את עתידכם; הם שיעורים להראות לכם מה אתם רוצים להשאיר בחיים שלכם, ומה לא הייתם רוצים לעתיד.

שישה גביעים ישר: קריירה

ששת הגביעים מייצגות לעתים קרובות ילדות, זיכרונות וריפוי. כשזה נוגע לקריירה שלכם, כעת אולי זמן טוב להסתכל אחורה על הדרך שהביאה אותכם לכאן. קלף זה יכול להוות אות לכך שעבודת העבר שלכם יכולה להכיל שיעורים נהדרים שאתם צריכים ללמוד לבניית עתידכם. תחשבו אחורה על מה שעשיתם נכון, כמו גם וודאו שאתם לא חוזרים על טעויות מהעבר שלכם. לחלופין, קלף זה יכול לאותת שאולי אתם שוקלים מחדש את מסלול הקריירה שלכם, ואולי חוזרים לתפקיד שעזבתם פעם.

שישה גביעים ישר: פיננסים

הרצון הטוב של ששת הגביעים יכול להתייחס לכספים שלכם במספר דרכים. לפעמים, קלף זה יכול לסמן מתנה או תרומה, או פשוט שיתוף של משאבים. קלף זה קשור גם לילדות ולבית, מה שמסמל ששיתוף זה עשוי להגיע מבני משפחה. יכול להיות שאתם חוזרים לבית ההורים שלכם, מה שנותן לכם את היכולת לחסוך יותר את הכספים שלכם, תוך כדי הנוחות של שהיה במחצית אלה שאוהבים אותכם. לחלופין, אתם יכולים להיות בצד השני של המטבע, ולקבל את המשפחה בחזרה לביתכם שלכם, תוך שיתוף משאבים.

 

משמעות טארוט שישה גביעים הפוך

ששת הגביעים הפוכים יכולים לומר שאתם נאחזים בעבר. צריך לחקור את הזיכרונות שלכם, אבל אתם לא צריכים לאפשר לעצמכם להישאר שם. אמנם אתם עשוים למצוא את העניין מנחם, לשהות בבטחון הזכרונות, אך אתם חייבים גם ללמוד לפלס את הדרך שלכם. העבר צריך לשמש מדריך לעתיד. למדו להתמקד בהווה, ולהיות מודעים.

קריאה נוספת של ששת הגביעים ההפוכים היא שאתם עלולים להרגיש כאילו אתם מנותקים מהעצמי של הילדות שלכם, ומהחלומות של הילד\ה האלו, שלפעמים עלולים להיות לא מציאותיים. אי הגעה למטרות הללו עלולה להיות כואבת, אך לפעמים המציאות חוצבת עבורכם נתיב שאתם חייבים ללכת בו, ואתם לא צריכים להאשים את עצמכם בבחירות שלכם. קחו את הזמן לחשוב איפה אתם רוצים להיות עכשיו, ואיך אתם יכולים להגיע ליעדים שלכם, במקום רק לחלום עליהם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
לא מסוגלים להמשיך הלאה, היצמדות לאהבות העבר, כישלון לחיות בהווהלעזוב את נוחות העבודה, להישאר בעבודה לא מתגמלת, לחזור על דפוסים שלילייםעצמאות כלכלית, עוזבים את בית ההורים

שישה גביעים הפוך: אהבה

ייתכן שאתם חיים בעבר במקום בהווה. סביר להניח שמערכת יחסים בעבר מגבילה אותכם מלפתוח את עצמכם לאהבה ולפנות מקום בלב שלכם למישהו או מישהי אחרים. אתם עשויים להאמין שלעולם לא תפגשו מישהו כמו האקס\ית שלכם שוב, או שהאהבה שהייתה לכם פעם הייתה אגדה. זה יכול להיות די לא הוגן עבור בני זוג נוכחיים או פוטנציאליים להיות עם מישהו שחי כך. אקסים הם אקסים מסיבה מסוימת; ייתכן שאתם רואים רק את הזיכרונות המאושרים, ולא את היותר מורכבים. תנו לעבר ללכת. אחרת אתם עלולים לחסום שוב את העתיד ואת כל האפשרויות של האהבה, וייתכן שלעולם לא תדעו אם האהבה שהייתה אמורה להיות לכם ועוד לא פגשתם, הייתה גדולה אפילו מזו שאיבדתם.

שישה גביעים הפוך: קריירה

הקלף יכולות לרמוז שהעבודה שלכם הפכה מעופשת ולא מתגמלת, ושההתקדמות בקריירה שלכם אולי נעצרה. אתם עלולים להיות כל כך מתוסכלים מהאווירה המחניקה הזו שאתם בתהליך של חיפוש אחר תפקיד או תחום תעסוקה מרגש יותר. יכול להיות רצון לעזוב את הביטחון והנוחות של התפקיד הנוכחי שלכם. לחלופין, ייתכן שתבחרו להישאר בנוחות בתפקידכם הנוכחי כדי למנוע את הסיכונים של חיפוש במקומות אחרים. באופן כללי, יש לקח חשוב שצריך ללמוד כאשר הקלף הזה הפוך. היזהרו מלחזור על דפוסים שליליים שייתכן שעקבו אחריכם במקומות העבודה שלכם בעבר; ללא קשר לאן אתם הולכים, ההתנהגות שלכם יכולה לעתים קרובות לשחזר את אותן בעיות אם לא מטפלים בה.

שישה גביעים הפוך: פיננסים

קלף זה הוא סימן לזכרונות ילדות ועבר. כשהוא הפוך, שישת הגביעים מסמלים שאתם מוכנים לצאת לדרך בעצמכם. קלף זה נפוץ לאנשים שגרים בבית ההורים אך מוכנים לצאת. הוא מסמל שאתם מתבגרים כלכלית. אם גרתם עם הורים או עם אחרים, למדתם טוב יותר כיצד לחסוך ולנהל את הכספים שלכם, וכעת יש לכם את המשמעת לעשות לעצמכם חיים. שינויים אלה יכולים להיות מפחידים אך הכרחיים; תהנו מהחופש שמגיע לכם!

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שישה גביעים

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!