שישה מטבעות

Six of Pentacles

"שיתוף הצלחתכם, בונה עוד הצלחה"
שישה מטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

6

המספר הנומרולוגי מייצג תנועה, איזון, פתרונות, הרמוניה, ריפוי, אמפתיה.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
נדיבות, צדקה, קהילה, עזרה חומרית, תמיכה, שיתוף, נתינה וקבלה, הכרת תודהדינמיקה כוחנית, ניצול לרעה של נדיבות, מתנות רצופות, אי שוויון, סחיטה

תיאור קלף טארוט שישה מטבעות

בתמונה על ששת המטבעות, יש אדם לבוש בגלימות סגולות. הצבע הסגול מסמל את מעמדו ועושרו של האיש הזה. יש לו מאזניים מאוזנים ביד אחת, המייצגים שוויון והגינות. אנו נזכרים בקלף הטארוט "צדק", שמציע קארמה, סיבה ותוצאה, ושאנחנו מקבלים את מה שאנחנו נותנים. ידו השנייה נותנת כסף לשני קבצנים הכורעים לרגליו. ששת המטבעות מצביעים על כך שאתם במצב בטוח מספיק כדי לתת לאחרים מבלי להשפיע על היציבות שלכם.

משמעות טארוט שישה מטבעות ישר

ששת המטבעות אומרים שאתם במצב שבו יש לכם מערכת יחסים טובה עם ההכנסות שלכם. כמו הנתון המרכזי בקלף, כמות הכסף שאתם מביאים וההוצאות שלכם מאוזנות היטב, ולמזלכם אין לחץ. אתם גם אסירי תודה על כל מה שבבעלותכם ויכולים בשמחה לחלוק את עושריכם עם אחרים. כפי שניתן לראות מהתמונות שבקלף, ששת המטבעות יכולים להיות על צדקה. אתם יכולים להיות האיש שנותן כסף לנזקקים, או קבצן שמקבל בהכרת תודה מה שהוא צריך מתורם עשיר.

אם הקלף מראה שאתם הנותנים, אזי צברתם עושר, וכעת אתם יכולים לעזור לאחרים בסיוע כספי. אולי חייתם מספיק זמן בחושך של חמשת המטבעות כדי שתוכלו לראות את האור. אתם חושבים על לתת לעמותות צדקה או לעזור למישהו שיכול להזדקק לתמיכתכם והיה באותו מעמד שהייתם בעבר. ששת המטבעות לא חייבים להיות על מתנות חומריות או כסף, זה יכול להיות גם הזמן והנוכחות שלכם.

אם הקלף מראה שאתם הוא אחד מהקבצנים, יכול להיות שאתם מקבלים צדקה ממישהו אחר. זה יכול לעזור לכם להתאושש, אז קחו את העזרה – תוכלו להחזיר את החסד בעתיד. אולי גם תוכלו למצוא דרכים להפוך לתורמים בעצמכם בעתיד. למרות המצב הזה, אתם צריכים להיות מודעים לכך שאתם לא צריכים להיות נואשים או כנועים במהלך הזמן הזה.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
מערכת יחסים תומכת, בן\בת זוג נדיביםמנטורים, עובדים מוערכים, משקיעיםתמיכה כספית, תרומות

שישה מטבעות ישר: אהבה

טוב לב ונדיבות מאפיינים את מערכת היחסים שלכם, עם משמעות הקלף. בן\בת הזוג שלכם עשויים לתמוך בכם מאוד מבחינה רגשית וכלכלית בזמן שאתם שואפים למטרות שלכם. אולי אתם הולכים למוסד אקדמי כלשהו, או פותחים מיזם עסקי חדש, אך קצת חוששים מהסיכון שהדבר יכול לעשות לשותפות שלכם. אתם עשויים למצוא הפתעה משמחת בנכונות של בן/בת זוגכם לעזור לכם להשיג מטרה זו. זכרו עם זאת, לשמור על השותפות הזו מאוזנת. היו נותנים וגומלים לבן\בת הזוג בדרכים אחרות, כדי להראות כמה אתם מעריכים אותם. בדרך זו מערכת היחסים שלכם משגשגת. אם אתם רווקים, אתם עשויים לגלות שהנדיבות שלכם או של אדם אחר עם אנרגיה, זמן או משאבים יכולה להוביל לאהבה.

שישה מטבעות ישר: קריירה

אם הקלף יצא לכם בפריסת קריירה, יכול להיות שיש אדם בכיר יותר במקום העבודה שלכם שמוכן לעזור לכם להשיג את יעדי הקריירה שלכם. המנטור הזה יכול להיות מאוד נדיב בזמנו ובאנרגיה שלו לעזור לכם להצליח, ולהשיג יותר מיומנויות ומעמד גבוה יותר במסלול הקריירה שלכם. שישה מטבעות יכולים גם לאותת שמקום העבודה שלכם נותן ערך גבוה לתרומות שלכם. אם אתם מחפשים עבודה חדשה, קלף זה יכול להציע שהשינויים יהיו אפילו טובים יותר ממה שציפיתם. אם יש לכם עסק משלכם, קלף זה יכול להציע משקיעים, או אנשים שמוכנים לעזור לכם להצמיח את העסק שלכם.

שישה מטבעות ישר: פיננסים

סביר להניח שתמצאו נדיבות רבה בקהילה שלכם כרגע. אם היה לכם חלום לפתוח פרויקט או עסק, ייתכן שתמצאו אנשים רבים שמוכנים לעזור לכם להפוך את זה למציאות. צאו ושאלו, הציגו את הרעיון שלכם, צרו קמפיין קיקסטרטר, ספרו לאנשים מה אתם רוצים לבנות. התשוקה שלכם צפויה לעורר אחרים לעזור בכל דרך שהם יכולים. מצד שני, אתם עשויים לגלות שאתם במצב של לתת לאחרים את התמיכה החומרית שלכם עכשיו. אתם עשויים להיות כעת במצב נוח שבו אתם יכולים להרשות לעצמכם לעזור לאחרים.

משמעות טארוט שישה מטבעות הפוך

ששת המטבעות ההפוכים יכולים להצביע על כך שצדקה יכולה להיות חד כיוונית. אם הלוויתם למישהו כסף, אל תצפו שכספכם יוחזר, או שהטובה שלכם תוחזר בעתיד. אתם צריכים להיות זהירים לגבי האנשים שאתם מלווים להם כסף, במיוחד אם אתם לא יציבים כלכלית. אתם יכולים גם להיתקל בבעיות עם הוצאות ומתן יותר ממה שאתם באמת יכולים להרשות לעצמכם.

ששת המטבעות הפוכים יכולים גם להזהיר אותכם לגבי החובות שיש לכם. פירוש הדבר יכול להיות שאתם מבולבלים וזה הולך לחזור אליכם ולהוות בעיה גדולה בעתיד. אתם גם צריכים להיזהר מלהיכנס למאמצים עסקיים במהלך תקופה זו מכיוון שאתם עלולים לסיים בהפסד עצום, במקום לקבל החזר על ההשקעה שלכם.

משמעות אחרונה יכולה להיות שיש אנוכיות הקשורה לנתינה וצדקה. יתכן והמשמעות היא שאתם מוכנים לתת לאחרים באופן שלא מועיל להם, אלא מועיל לעצמכם. אתם צריכים להיות זהירים שאתם לא תורמים רק כדי להוכיח שאתה נותנים או נדיבים לאחרים. מקור הנדיבות צריך להיות חסר אנוכיות.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
דינמיקת כוח לא הוגנת, ניצול אהבה, שליטה בבן\בת זוגאג'נדות נסתרות, טובה תחת טובה, ללקק לבוסיםחוסר עזרה, הלוואות לא הוגנות, טינה, מתנות עם אינטרסים

שישה מטבעות הפוך: אהבה

דינמיקת כוח וחוסר איזון יכולים ליצור בעיות גדולות במערכת היחסים שלכם עם קלף זה. אם אחד מבני הזוג תמיד נותן ונותן, והשני מקבל, אדם אחד יכול להרגיש מנוצל וממורמר, בעוד שהשני יכול להרגיש לכוד ותלותי. חשוב תמיד לשמור על רמת עצמאות ויכולת עצמית בזוגיות. יש לתקן שוב את הדינמיקה כאן כדי שמערכת היחסים הזו תהפוך לבריאה. מי שרווק אולי ירצה להיזהר משותפים שיוצרים את חוסר האיזון הכוחות הזה; הימנעו מלהיות נדיבים מדי או תלויים מדי במערכות היחסים הרומנטיות שלכם.

שישה מטבעות הפוך: קריירה

היזהרו מאנשים במקום העבודה שלכם שיכולים להיראות מועילים ונדיבים, אך יש להם אג'נדות נסתרות. מישהו עלול לנצל לרעה את עמדת הכוח שלו, או להציע לכם עזרה. אבל אלה למעשה יוצרים את הנסיבות לתחושה שאתם 'חייבים' להם בהמשך. הם עשויים לבקש ממכם לעשות משהו במחיר הכבוד שלכם. אם אתם אדם בעל כוח, זכרו לתת את עזרתכם מבלי לבקש דבר בתמורה; בטח יש לכם זכרונות איך זה היה כשהייתם צעירים יותר. אם אתם מישהו או מישהי שמקבלים עזרה, הקפידו לא להשתמש לרעה בעזרה הזו. האם אתם מלקקים למישהו שתפקידו או מעמדו יכולים לעזור לכם? זה עשוי להיות שקוף יותר לאחרים ממה שאתם חושבים. הימנעו מהפיתוי הזה והישארו כנים עם עצמכם ועם אחרים.

שישה מטבעות הפוך: פיננסים

אם חיפשתם עזרה כלכלית, זה עשוי להיראות מעט עגום כרגע. לא נראה שיש אחרים שיכולים להציע לכם את מה שאתם צריכים. אם אתם מוצאים מישהו שמוכן לעזור לכם, היזהרו. בדקו שתנאי ההלוואה שלכם הוגנים, או שמתנות אינן מגיעות עם תנאים נוספים. אחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם בצרות גדולות יותר ממה שאתם נמצאים בהן עכשיו. אם אתם מישהו שנמצא בעמדה לתת, הימנעו מרגשות טינה או מניצול של הנוחות הכלכלית שלכם. לחלופין, ייתכן שאתם אלה שמנוצלים; ודאו כי הסיוע הפיננסי שלכם יגיע למי שאתם רוצים שהוא יגיע אליו על ידי מתן עזרה ישירות. היזהרו מהונאות המנצלות לבבות טובים.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שישה מטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!