שלושה מטבעות

Three of Pentacles

"מצאו את העזרה שאתם צריכים, מתי שתצטרכו אותה"
שלושה מטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

3

המספר הנומרולוגי מייצג הבעה עצמית, הוצאת רעיונות לפועל, צמחיה, צעד ראשון לעבר השלמה.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
עבודת צוות, מטרות משותפות, שיתוף פעולה, התלמדות, מאמץ, שיתוף אנרגיהחוסר לכידות, חוסר עבודת צוות, אדישות, מוטיבציה ירודה, קונפליקט, אגו, תחרות

תיאור קלף טארוט שלושה מטבעות

שלושת המטבעות מציגה חניך צעיר שעובד בקתדרלה. מולו יש שניים אחרים, כומר ואציל כלשהו, המחזיקים תוכניות של הקתדרלה על פיסת קלף. אנו יכולים לראות מהאופן שבו החניך הרים את ראשו שהוא דן בהתקדמותו בבניית הקתדרלה. השניים האחרים מקשיבים לו בקפידה כדי להבין בצורה ברורה יותר מה נדרש מהם וכיצד הם יכולים לספק הדרכה. למרות שהחניך פחות מנוסה, שני האחרים מקשיבים לו כי הם מכירים את הרעיונות שלו והניסיון שלו הם היסוד בהשלמה מוצלחת של הבניין כולו. שלושת המטבעות מייצגים אפוא את ההתכנסות של סוגים שונים של ידע על מנת לבנות משהו ביחד.

משמעות טארוט שלושה מטבעות ישר

השלשות בטארוט מייצגות השלמה מוצלחת של מטרה – היא לוקחת את מקורות האנרגיה באס ובשניים ומוסיפה גורם יסוד, ובדרך כלל מערבת קבוצה כלשהי. בתרחיש זה, שלושת המטבעות הוא שיש הישג מוצלח של כל הדרישות להמשך העסק, העסקה, המיזם או כל סוג אחר של מאמץ. פרויקטים מוצלחים דורשים בדרך כלל סוגים שונים של מומחיות, וברגע זה, שלושת המטבעות אומר שכל הכישורים הנדרשים מתאחדים. בקיצור, אתם נהנים מהעבודה המשותפת כחלק מצוות, וגם מההצלחה הראשונית של הפרויקט הגדול יותר הזה.

שלושת המטבעות חושפים התחלה מוצלחת לקראת השגת המטרות שלכם, זהו סימן מעודד שכדאי לכם להמשיך באותו מאמץ מבלי לוותר. אתם אולי נאבקים כדי להשיג את המטרות שלכם כיחידים, אך שלושת המטבעות גם מלמדים לא להתעלם מהכישרונות של האחרים שמקיפים אותכם. אתם צריכים שיתוף פעולה של אחרים, עם נקודות מבט מגוונות, חוויות ומומחיות כדי להשיג משהו גדול יותר ממה שאי פעם יכולתם לחלום עליו.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
לעשות פרויקטים עם בן\בת הזוג, להרגיש כמו צוות, אהבה בעבודה / תחביבים יצירתייםעובדים כצוות, משתפים פעולה עם אחרים, מיומנויות ודעות מגוונותללמוד על פיננסים, לקבל עצות ליצירת תקציב

שלושה מטבעות ישר: אהבה

אהבה ועבודת צוות יכולים לבוא יד ביד עם משמעות הקלף. אם אתם בזוגיות, אולי תמצאו שמהנה במיוחד לעבוד על פרויקטים יחד עם בן\בת הזוג שלכם; זוגות יכולים ללמוד יותר אחד על השני ולהעמיק את האמון שלהם על ידי פיתוח תוכניות לעתיד יחד, עבודה על הבית שלהם או שיתוף פעולה בפרויקטים יצירתיים. בהתאחדות כצוות, סביר להניח ששניכם תרגישו גם נתמכים כשותפים, עם כשרונות וחולשות ייחודיים היוצרים איזון הרמוני. אם אתם רווקים, אתם עשויים לגלות שאהבה מגיעה דרך שיתוף פעולה בעבודה או דרך התחביבים היצירתיים שלכם.

שלושה מטבעות ישר: קריירה

שלושת המטבעות מציעים שאתם מאחדים את הניסיון והכישורים שלכם יחד עם קבוצה גדולה יותר כדי להשיג מטרות משותפות. שיתוף פעולה עשוי להיות חשוב מאוד להצלחתכם כעת, ויכול להיות שהפרויקטים שלכם ידרשו לכידות בין אנשים עם מערכי מיומנויות, חוויות, רעיונות ותהליכים שונים מאוד. תצטרכו לעבוד קשה כדי לוודא שהדעות המגוונות הללו ממוקדות כולן לקראת הישג. זכרו את המטרה הגדולה יותר; זה יעזור לכולכם להתאחד במקום להתווכח. תמכו בחברי הצוות שלכם וסמכו על המומחיות שלהם, תוך שיתוף נקודת מבט ייחודית משלכם.

קלף זה יכול גם להצביע על תקופה של למידה ובניית הכישורים שלכם. סביר להניח שתתמודדו טוב עם האתגרים החדשים שלכם.

שלושה מטבעות ישר: פיננסים

בכל הקשור לכספים, ייתכן שתגלו שעבודה עם מישהו עם ניסיון פיננסי יכולה לעזור לכם כעת. ייתכן שאחרים יוכלו לעזור לכם לבנות תקציב ולעלות על המסלול לקראת היעדים החומריים שלכם. אם זה לא חל עליכם, ייתכן ש-3 המטבעות הם פשוט ללמוד יותר על מה שנדרש כדי להסתדר עם הכספים שלכם. תקופת למידה זו יכולה להועיל לכם מאוד בטווח הארוך.

משמעות טארוט ארבעה מטבעות הפוך

המשמעות של היפוך שלושת המטבעות מעידה על חוסר בעבודת צוות; זה מראה שאנשים פועלים אחד נגד השני ומערערים את הפרויקט לאורך הדרך. נראה שיש יותר מדי תחרות ביניהם – כל אדם מנסה להפגין עליונות. תוצאה זו היא מחסור במשאבים – יותר מדי אנשים רואים את שותפיהם לפרויקט כמתחרים.

כשאתם בצוות כזה, טוב לוודא שאתם מנסים כמה שיותר לעורר אחווה. עם ההתקוטטות המתמדת הזו, קשה לפרויקטים בשלושת המטבעות ההפוכים להגיע להשלמה. אתם עלולים לגלות שאנשים לא מקשיבים לאחרים, וכל אחד עובד בשביל עצמו. ההבדל הזה במניעים ובשאיפות מניב סיבוכים. אם אתם יכולים להיות הראשונים להושיט יד ולתת לכולם הזדמנות להישמע ולהתחשב, אולי לפרויקט הזה יש סיכוי להתקדם.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
קונפליקטים בחיים המעשיים, לא לפעול כצוות בזוגיותמתח ותסכול בקרב עמיתים, פוליטיקה משרדיתהימנעות מלמידה על כספים

שלושה מטבעות הפוך: אהבה

קלף זה יכול להצביע על זוג שמתקשה לעבוד יחד באופן מעשי. אמנם הרגשות עשויים להיות שם, אבל הם לא תורגמו למאמץ או פעולה. כל אהבה דורשת עבודה, כמו גם רצון. להיות ביחד כזוג פירושו לעתים קרובות להיות מסוגל לסמוך על בן/בת הזוג שלכם שיהיו חבריכם לצוות, וחבריכם לשיתוף פעולה במסע הארוך של החיים. איך שניכם מחלקים מטלות? איך מחלקים כספים? מה עם עבודה רגשית? אדם אחד במערכת היחסים עשוי להשקיע את כל העבודה, בעוד שהשני לוקח דברים כמובנים מאליהם. ודאו ששני האנשים במערכת היחסים שלכם משחקים את התפקיד של חבר טוב לצוות.

שלושה מטבעות הפוך: קריירה

כשזה מגיע לעבודה, סכסוך בין עמיתים עלול ליצור לחץ ותסכול. האנשים שנועדו להיות השותפים שלכם יוצרים לכם יותר כאבי ראש, במקום לעזור לכם. עמיתים לעבודה או משתפי פעולה עשויים להיות בעלי אינטרס אישי יותר מאשר לעבוד לטובת הכלל. יכולה להיות תחרותיות למשאבים או תשומת לב; כולם רוצים להיות הכוכבים. ייתכן שצוותים שונים מנסים לערער אחד את השני במקום להקשיב למעשה למה שהאחר צריך. גם שגיאות תקשורת יכולות להיות דבר שבשגרה. שלושת המטבעות ההפוכים יכולים גם להצביע על כך שהלימודים שלכם לא הולכים טוב; ייתכן שיש חוסר מאמץ או מוטיבציה להשלים את המטרות שלכם. האם אתם באמת מאתגרים את עצמכם?

שלושה מטבעות הפוך: פיננסים

יכול להיות חוסר רצון ללמוד על עניינים פיננסיים עם קלף זה. במקום להסתכל ישירות על הכספים שלכם ולראות מה אתם יכולים לעשות, יכול להיות שכל מה שקשור לכסף או למשאבים מפחיד או מתסכל אותכם, אז אתם מעדיפים פשוט להימנע מזה לחלוטין. אתם צריכים להשקיע אנרגיה כדי ללמוד על חסכונות, חשבונות הבנק הטובים ביותר, כרטיסי אשראי ומוצרים פיננסיים אחרים לפני שתתחילו להשתמש בהם.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלושה מטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!