שמונה מטבעות

Eight of Pentacles

"איזון חיים-עבודה קריטי לשמירת היצרתיות שלכם"
שמונה מטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

8

המספר הנומרולוגי מייצג גילוי, פרקטיות, מיומנות, החלטות, עסקים, אגו

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
מיומנות, כישרון, אומנות, איכות, סטנדרטים גבוהים, מומחיות, שליטה, מחויבות, מסירות, הישגחוסר איכות, עבודה נמהרת, מוניטין רע, חוסר מוטיבציה, בינוניות, עצלות, מיומנות נמוכה, עבודה ללא מוצא

תיאור קלף טארוט שמונה מטבעות

קלף שמונה מטבעות מתאר בחור צעיר אשר חורט צורת מטבע לתוך שמונת מטבעות הזהב. הקלף מסמל מישהו מרוכז לחלוטין ושקוע במה שהוא עושה. העיירה שנמצאת הרחק ברקע פירושה שהוא בודד את עצמו בהצלחה מהסחות הדעת כדי שיוכל להתרכז במלואו במשימתו. שמונת המטבעות מתייחסים לרגעים בחייכם שבהם אתם מסורים להשלמת משימה מסוימת. אתם שקועים לחלוטין, ואתם מחויבים לספק את הגרסה הטובה ביותר של העבודה שלכם.

משמעות טארוט שמונה מטבעות ישר

קלף זה מציין זמן שבו אתם צריכים לעבוד קשה ולהתמקד לחלוטין במשימות שלכם. זה לא בהכרח מצב שלילי, אך זה אומר שאתם צריכים באמת לשאוף להיות הטובים ביותר. המשימה שאתם צריכים לבצע יכולה להיות אישית או מקצועית. לא משנה באיזה סוג של משימה מדובר, אל תפחדו לבקש עזרה כאשר הדברים הופכים לקשים. שמונת המטבעות מתייחסים למאמצים שאתם נוקטים. יש אפשרות שיהיו הרבה דברים שאתם צריכים לטפל בהם. עבודה קשה היא חיונית, אך אתם עדיין צריכים למצוא איזון.

בכל הנוגע לעבודה, מי שמחפש עבודה צריך לצפות שאופי העבודה שלו יהיה תובעני. שמונת המטבעות גם מציינים שאתם צריכים להיות בטוחים בעצמכם שתוכלו למלא את התפקיד. למי שמועסק כיום, תהיה אחריות על ביצוע משימות ואחריות נוספות. לעולם אל תהססו לבקש את עזרת עמיתיכים לעבודה. במונחים של אהבה, ייתכן שהעבודה שלכם משפיעה על מערכת היחסים שלכם. לא משנה כמה תובענית העבודה שלכם היא, אתם צריכים וחייבים להקדיש זמן לקשרים הרגשיים שלכם עם אנשים אחרים.

בענייני כספים, שמונת המטבעות עשויים להצביע על סיוע כספי שקיוויתם לקבל. היזהרו באיך אתם הולכים להוציא את הכסף הזה, זכרו שזהו פרי עבודתכם ולא מזל. כשזה נוגע לבריאות, שמונת המטבעות יכולים לומר שהגיע הזמן שלכם להתחייב ולעבוד קשה על מנת לשפר את בריאותכם – עליכם לשמור על ערנות לגבי פעילות גופנית ותזונה.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
השגת מטרת מערכת יחסים, טיפוח מערכת יחסיםמסירות, קידום, פיתוח מיומנויות, הצגת כישרוןתגמולים כספיים, הופכים לעצמאיים כלכלית

שמונה מטבעות ישר: אהבה

אם אתם חושבים על זה, לאהוב מישהו זה כמו לטפח מיומנות. זה דורש כמויות הולכות וגדלות של אמפתיה, חמלה, סבלנות וגם סקרנות ורצון לשיפור עצמי. היו גאים על מה שהשגתם ועל הלקחים שלמדתם. אם אתם במערכת יחסים, אתם עשוים לגלות שהבן\בת זוג שלכם עדיין מפתיעים אותכם, אפילו לאחר כל הזמן שביליתם יחד. יש עדיין היבטים חדשים אצלם שאתם מגלים כל יום, אם אתם מסתכלים מספיק חזק. אולי התאהבתם בהם בגלל הנימוס המתוק שלהם, רק כדי לראות את התשוקה שלהם מתפרצת כשהם מתמודדים עם סכנה, או משהו שמפר את העקרונות שלהם. ללמוד להעריך את הצדדים החדשים שבהם הוא משהו שיכול להעמיק את האהבה שלכם זה לזו.

שמונה מטבעות ישר: קריירה

כשזה מגיע לעבודה, המסירות והמחויבות שלכם לשיפור הכישורים שלכם צפויים להיות מתוגמלים. ניתן לעמוד ביעדי הקריירה כעת, וייתכן שאתם משיגים רמה חדשה של מיומנות ומומחיות. אחרים עשויים להעריך כמה גדלתם, ויכולים להסתכל עליכם כמובילים בתחומכם. לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על קידום. אם אתם בתהליך של הקמת עסק משלכם, האומנות והטיפול שלכם בעבודתכם יובילו להצלחה ורווח גדול. שמרו על כישוריכם חדים, והישארו סקרנים. אם אתם כרגע בתקופת לימודים, הכישרון שלכם עשוי להרשים אחרים עכשיו.

שמונה מטבעות ישר: פיננסים

עם שמונת מטבעות, ייתכן שאתם מסתכלים על תגמולים כספיים עבור המסירות והמחויבות שלכם לתחום. לפעמים זה עשוי לבוא בצורת קידום, או עסקים נוספים אם אתה עצמאים. אם הייתם זהירים עם הכספים שלכם, ייתכן שאתם הופכים לאט לאט יותר עצמאיים מבחינה כלכלית. כשאתם נהנים מההצלחה שלכם, אולי יהיו כמה זיכרונות של כמה דברים היו קשים לפני כן. תנו לעצמכם טפיחה על השכם, ותנו למחשבות האלה להניע אותכם קדימה.

משמעות טארוט שמונה מטבעות הפוך

כשהם הפוכים, שמונה מטבעות מסמלים משהו דומה למצב הזקוף, אבל המשימות עשויות להיות אפילו יותר תובעניות. זה אומר שאתם צריכים לבצע במהירות ובזהירות רבה אם אתם רוצים להיות מאושרים ולהצליח עם התוצאה הזו. מבחינת עבודה, שמונה מטבעות הפוכים מתייחסים לחשיבות הרשמת המעסיק שלכם באמצעות חריצות, מסירות ואינטליגנציה. לעולם אל תמנעו מכל משימה או אחריות בעבודתכם – אחרת הדבר עלול לפגוע במוניטין שלכם. באהבה, שמונת המטבעות עשויים לגלות שאולי שניכם לא מוכנים להתמודד עם האחריות כדי לגרום למערכת היחסים שלכם לעבוד.

בכל הקשור לכספים, ייתכן שאתם הוזים לגבי מצבכם הפיננסי הנוכחי. אולי אתם מסתמכים כרגע על מזל טהור כדי לעשות את זה. אמנם אין שום דבר רע בחלומות, אך צריך להבין שאתם צריכים להיות סבלניים ולהיות מוכנים לעבוד קשה אם אתם רוצים לשפר את מעמדכם. ביחס לבריאות, שמונה מטבעות הפוכים עשויים להצביע על מצב שמדאיג אותכם, אבל אין לכם מושג איך לתקן אותו. לעולם אל תפחדו לבקש עזרה מאיש מקצוע רפואי שיעזור לכם להבין את מצבכם ולהשתפר.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
לא להשקיע מאמץ באהבה, להזניח מערכת יחסיםמוטיבציה נמוכה, עבודה מייגעת, עבודה באיכות נמוכהחוסר זהירות לגבי כספים, הוצאה מופרזת

שמונה מטבעות הפוך: אהבה

אי אפשר לעגל שום פינות, או לעשות קיצורי דרך בכל הנוגע לאהבה. קלף זה הוא תזכורת לכך שהמאמץ שאנו משקיעים במערכות היחסים שלנו ובחיי האהבה שלנו חשוב. או שנוכל להתמסר אליהם, ולצפות בסבלנות בה פורחת האהבה תחת השגחתנו, או שנוכל לקחת את זה כמובן מאליו, ולתת לה בסופו של דבר למות. זה אומר שהזוגיות או החיים הרומנטיים שלכם עשויים לדרוש מכם הרבה עכשיו. יכול להיות שבן\בת הזוג שלכם יצטרך שתעלו מדרגה; האם עשיתם את חלקכם במטלות? האם הבעתם את חיבתכם? האם הראיתם את אהבתכם באותה מידה שקיבלתם אהבה? נסו לוודא ששניכם מקבלים את הצרכים שלכם והם מתמלאים.

שמונה מטבעות הפוך: קריירה

אתם עלולים להיות תקועים בעבודה מייגעת שאתם שונאים כרגע. התלהבות מועטה עשויה להשפיע על כמות המאמץ שתשקיעו בעבודה זו, וסביר להניח שהעבודה שלכם סובלת מכך. עם זאת, אתם עשויים להרגיש שאתם לא ממהרים לבצע שינויים כלשהם. העבודה שאתם עושים מרגישה סתמית, ואתם כבר לא עוסקים בשיפור מערך המיומנויות שלכם. במקום זאת, אתם פשוט גוררים רגליים, וממתינים לזמן שייגמר כדי לאסוף תלוש משכורת. מעסיקים כרגע עשויים להרגיש שחסר לכם הניסיון הדרוש לתפקידים חדשים. אם יש לכם עסק, האיכות של התפוקה או המוצרים שלכם עלולה לרדת, והמוניטין שלכם עלול להיפגע כתוצאה מכך.

שמונה מטבעות הפוך: פיננסים

אפילו ניהול הכספים שלכם דורש עבודה. אולי אתם קצת רשלניים עם הכספים שלכם, כלומר הוצאות יתר, או אולי בורות מוחלטת. כאשר אתם צריכים את הכסף, אתם עלולים למצוא את עצמכם קצת במצוקה. עדיף להתמודד עם העניינים האלה ולטפל בהם לפני שהם יחמירו.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שמונה מטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!