שמונה מטות

Eight of Wands

"קחו בעלות על הרעיונות שלכם - החיים לא יחכו"
שמונה מטות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

8

המספר הנומרולוגי מייצג גילוי, פרקטיות, מיומנות, החלטות, עסקים, אגו

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
תנועה, מהירות, התקדמות, החלטות מהירות, שינויים פתאומיים, התרגשותהמתנה, איטיות, כאוס, עיכובים, איבוד מומנטום, חיפזון, לא מוכנים

תיאור קלף טארוט שמונה מטות

שמונת המטות מתוארים כשמונה עמודים מעופפים הנראים כאילו הם תלויים באוויר. יש שעשויים להסתכל עליהם כמטות פורחים שנעים במהירות מרבית. הרקע שבו הם טסים הוא שמיים בהירים המייצגים שסביר להניח ששום דבר לא יעמוד בדרכם של אלה המבקשים להגיע ליעדם. הוא מציג נוף מלכותי עם נהר זורם, המים מפיחים חיים בתמונה. ההמטות גם נראים כאילו הם עומדים לנחות, מה שמסמן את סיומו של מסע ארוך.


משמעות טארוט שמונה מטות ישר

התמונה המתוארת על ידי שמונת המטות פירושה שהקשיים שהביאו שבעת המטות הסתיימו סוף סוף. הוא מסמל רמה חזקה של אנרגיה אשר קובעת שהיבטים שונים של חייכם יהיו פורצי דרך. אולי חדשות חשובות יגיעו בדרככם, ואתם עשויים לחוות צמיחה חיובית פתאומית אך יציבה. המשמעות של שמונה מטות עשויה להתייחס גם לעבודה שלכם. יש סיכוי שההחלטה לה אתם מחכים תגיע אליכם בקרוב. אתם צריכים להיות סבלניים ופשוט לחכות לזה.

כשזה מגיע לאהבה, משמעות שמונה מטות נוגעת למוכנות שלכם להיות מחויבים למערכת יחסים; עם זאת, הכרטיס מייעץ לכם לא להכריח את הצד השני להיות מוכן גם להתחייבות. האהבה שלכם תהיה מוכנה בקרוב – אילוץ דברים לקרות עלול להשפיע לרעה על התוצאה. מבחינת כספים, נראה שזה לא הזמן הטוב ביותר לבצע השקעה נמהרת. בדיוק כמו בהיבט האהבה שלכם, עדיף להתאזר בסבלנות. חסכו את הכסף שלכם וחכו לזמן המושלם להשקעה. כל הדברים שנלחמתם עליהם נבנים במומנטום. היכן שלא ראיתם התקדמות קודם לכן, תגלו במהרה שנסללה הדרך לפעולה הקרובה.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
החיים הרומנטיים תופסים קצב, התרגשות, הפתעות באהבההתקדמות מהירה בעבודה, נסיעות לעבודה, מוטיבציה, השפעהתנועה מהירה של כסף, מזומנים נכנסים ויוצאים

שמונה מטות ישר: אהבה

אם חיי האהבה שלכם בדשדוש, תהיה הקלה לראות שוב תנועה והתרגשות. אם אתם רווקים, תגלו שהחיים הרומנטיים שלכם שוב יוצאים לדרך; עניין אהבה חדש עשוי לעורר רומנטיקה, וחיי האהבה שלכם יכולים אפילו לזוז במהירות מפתיעה. ודאו שאתם מוכנים לנצל את האנרגיה התזזיתית הזו לפעמים. אם אתם נמצאים כעת במערכת יחסים קיימת, הפתעות עשויות לצוץ, כאלו שיעניקו לשניכם קצת התרגשות במערכת היחסים שלכם. סביר להניח שההפתעות הללו יתקבלו בברכה, אבל קלפים אחרים בקריאה יעזרו לתת יותר הקשר.

שמונה מטות ישר: קריירה

שמונת המטות מייצגים תנועה מהירה קדימה. בקריירה שלכם, עקרון זה יכול להיות תנועה מהירה במובן המילולי או הפיגורטיבי. מבחינה פיזית, קלף זה יכול לפעמים להצביע על כך שאתם עומדים לצאת לנסיעת עסקים. אם זה לא המקרה, סביר להניח שזו תחושה רחבה יותר שיש לכם לקראת ההתקדמות שאתם עושים בעבודה. אתם עלולים להרגיש שאתם צומחים במהירות בקריירה שלכם. זוהי תחושה חיובית עבורכם כרגע, כאילו אתם פורצים החוצה מהקליפה שלכם וסוף סוף מסוגלים להשפיע על הרצוי. התקדמות זו מרגשת ומעצימה. צאו קדימה בביטחון שתמשיכו להתעלות על הציפיות.

שמונה מטות ישר: פיננסים

המהירות הקשורה לשמונת המטות חלה על הכסף שלכם בקריאה זו. זה יכול להיראות כאילו הכסף יצא מהידיים שלכם באותה מהירות שהוא נכנס אליהם. נטייה זו אינה טובה או רעה מטבעה. היכולת שלכם לשגשג בזמן הזה תלויה ביכולת שלכם לזכור כמה נכנס וכמה יצא. למרות שזה מפתה במיוחד עכשיו, היזהרו מפני הוצאות אימפולסיביות אם אתם רואים את הקלף בקריאה. הפתגם הישן "בא בקלות, הולך בקלות" עשוי להיות המנטרה שלכם כרגע.


משמעות טארוט שמונה מטות הפוך

בדיוק כמו שמונת המטות כלפי מעלה, המשמעות ההפוכה של הקלף קשורה בדרך כלל לסבלנות. יש אפשרות שאתם מרגישים מתוסכלים בגלל משהו. אתם עשויים לראות כעת שמה שהתחלתם קודם לכן יצר את המכשולים שאתם מגלים עכשיו. הגיע הזמן שתבינו שאינכם יכולים לשנות את העבר. עליכם לסלוח לעצמכם, ולהתאים את האסטרטגיה שלכם.

מבחינת עבודה, יתכן וקיימת אי הסכמה במשרדכם. אתם צריכים ליישב את זה במהירות כדי למנוע ירידה מהפסים של כל בעיה, קטנה כגדולה. לנשום, לחשוב ולנסות להירגע. היו סבלניים ותאמינו שהכל יהיה בסדר. המשמעות של היפוך הקלף באהבה עשויה להתייחס לקנאה אפשרית. לקנאה שאתם מרגישים כרגע אין בסיס והיא רק תשפיע על מערכת היחסים הטובה שלכם עם בן\בת הזוג. בהיבט של בריאות ורוחניות, עליכם לשפר את המיקוד, שיתוף הפעולה והנחישות שלכם. האנרגיה של הקלף פשוט תתפוגג אם אתם מאבדים את המיקוד.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
אי הבנות, עיכובים באהבה, קצב קדחתני, בלבולקיפאון בקריירה, אובדן סיכויים, מוצף בעבודהזרימה איטית של כסף, חוסר סבלנות לצמיחה פיננסית

שמונה מטות הפוך: אהבה

אי הבנות עשויות לשחק תפקיד חזק כעת, עם המשמעות ההפוכה של המטות. לא משנה אם אתם רווקים או בקשר, הקפידו לחשוב היטב על מה שאתם אומרים או עושים. אם אתם מתפתים לעשות משהו, כל דבר – במקום לחכות, אולי תרצו לשקול מחדש. במקום לדחוף קדימה, אולי עדיף לכם לתת לאדם השני זמן, או לפחות לתכנן תוכניות. אם אתם עסוקים, החיים עשויים להיות קדחתניים ברגע זה, מה שמקל על התקשורת ללכת לאיבוד או להתבלבל בינך לבין בן \ בת הזוג שלך. תנו להם את ההבנה והתמיכה כששניכם עוברים את התקופה הזו, והקפידו להמשיך לתקשר.

שמונה מטות הפוך: קריירה

במצב זה, לשמונה מטות יש שתי משמעויות שיכולות לחול על הקריירה שלכם. או שאתם לא זזים מהר מספיק בעבודה שלכם או שהתקדמתם מהר מדי בעבר. עשו חשבון נפש על איך אתם מרגישים. אם אתם מתוסכלים מתחושת קיפאון בעבודה, קלף זה יכול לאותת שהחמצתם הזדמנויות בכך שלא פעלתם בזמן. אתם לא מתקדמים כי אתם נותנים להזדמנות לחלוף. עם זאת, אם עליתם לאחרונה בקריירה שלכם, יכול להיות שהתקדמתם מהר מדי. דאגה זו תתבטא בתחושת עומס, הלם והצפה ממה שאנשים מבקשים ממכם. אם פרויקטים נראים מרתיעים, זה עשוי להיות רעיון טוב לדבר עם מישהו על איך הם מתמודדים עם משימות כאלה. תלמדו להתמודד עם האחריות החדשה שלכם, אך זה ייקח זמן וסבלנות.

שמונה מטות הפוך: פיננסים

הקלף אומר שאתם כנראה מתוסכלים מהמהירות שבה הכסף נכנס פנימה. אתם עלולים להרגיש כאילו אין מספיק או שאתם צריך להזרים כסף מהר יותר. הלקח העיקרי מהקלף הוא שאתם צריכים להיות יותר סבלניים ולזכור שכל מה שאתם עושים הוא חלק מהצעידה האיטית שלכם לקראת התקדמות. ההשקעות הקטנות שלכם היום ישתלמו בסופו של דבר (גם אם הן מתסכלות עכשיו). גם אם העבודה שלכם לא משלמת כפי שאתם רוצים, יכול להיות שזהו לא הזמן לעזוב. אולי תהיה לכם את העבודה (וההכנסה) שאתם רוצים בהמשך, אך אתם צריכים להיות סבלניים ולתכנן כיצד תשדרגו את עצמכם בלי לפגוע בהכנסות הקיימות.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שמונה מטות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!