שני מטבעות

Two of Pentacles

"מצאו איזון בחייכם, על מנת לבנות את הצלחתכם"
שני מטבעות

בפריסת כן או לא, התשובה היא כן

2

המספר הנומרולוגי מייצג דואליות, יחד, אנרגית איחוד, אהבה, איזון.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
איזון משאבים, הסתגלות, תושייה, גמישות, מתיחת משאביםחוסר איזון, לא מאורגנים, עומס יתר, בלגן, כאוס, ריקון משאבים

תיאור קלף טארוט שני מטבעות

הקלף שני מטבעות מתאר אדם רוקד כשהוא מלהטט בשני מטבעות גדולים. נמטבעות מוקפים בסימן האינסוף המציין שהאדם יכול להתמודד עם כל הנושאים שנקלעו לדרכו והוא יכול לנהל את חייו בחן. ברקע תבחינו שיש שתי ספינות שרוכבות על גלי הענק, והן מחזקות את פעולת האיזון שהאיש צריך להתמודד איתו – הוא במים סוערים וגועשים, אבל מצליח לצוף. שני המטבעות מתארים את העליות והמורדות הרגילים שמתרחשים בחייו של האדם. למרות כל הכאוס שאופף אותו, האיש חי חיים נטולי דאגות כשהוא רוקד, ומטפל בכל מה שבא לו בשמחה.

משמעות טארוט שני מטבעות ישר

שני המטבעות הוא קלף על איזון – המטבעות מוצגים בצורה מסוכנת, כל שינוי קטן ברוח או במשקל יכול להטות ולגרום להם ליפול. עבור אלה שאולי יש להם יותר מטבעות ברשותם, יכולים להרשות לעצמם להיות פחות זהירים, אבל ברגע זה העניינים עשויים להיות מעט על הקצה. גם עושר הוא סוג של אנרגיה, וזהו מהסוג שהכניסות והיציאות שלו הכי קלות והכי מוחשיות לראות.

ישנה אפשרות שאתם מתאמצים לשמור על שני ההיבטים של חייכם באיזון מושלם ועדין. זה יכול להיות הקריירה, הכסף, האהבה והבריאות שלכם. פעולת האיזון המתוארת בקלף מעידה על כך שיש שני גורמים עיקריים שאתם מודאגים מהם מאוד. הגיע הזמן שתצטרכו לקחת צעד אחורה כדי לקבל פרספקטיבה טובה יותר על המצב. למרות שבהתחלה אתם חושבים שזה יחסוך לכם זמן, ריבוי משימות עשוי רק להחמיר את המצב. צמצמו את המשימות שלכם והתרכזו בשני הגורמים שמטרידים אתכם.

אם המצב למעלה לא מתאר אתכם, כנראה שעשיתם עבודה טובה בשמירה על יציבות הדברים, שכן נראה שאתם מסוגלים להסתגל היטב לכל השינויים שמבקשים ממכם להתאזן מחדש ללא הרף.

כשזה מגיע לאהבה, שני המטבעות קשורים לחוסר היכולת שלך לספק את האנרגיה והזמן הנדרשים כדי לשמח את בן\בת הזוג שלכם. השותפות שלכם צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם, אבל עם כל הטירוף בתחומים אחרים של חייכם, אתם מתקשים להקדיש את תשומת לבכם ליקיריכם.

בכל הקשור לכספים, כדאי לשים לב לשורה התחתונה. אתם צריכים לקבל תמונה ברורה על המצב הפיננסי שלכם. תכננו את הכספים שלכם בהתאם, שלטו בהוצאות שלכם והגדילו את תזרים ההכנסה שלכם כדי ליצור בסיס איתן לעתידכם. מבחינה בריאותית, קלף זה מבקש ממכם למצוא איזון בין הרווחה שלכם לבין האחריות שלכם. לא קל לשים את עצמכם בראש סדר העדיפויות כשיש לכם כל כך הרבה דברים שקורים סביבכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
איזון אהבה / עבודה / משפחה, הסתגלות לשינויים באהבהלמקבל בפרויקטים בעבודה, להיות בעלי תושייה בעבודהכספים בפיקוח, תעדוף חשבונות, כספים לא יציבים

שני מטבעות ישר: אהבה

תצטרכו לעשות איזון כשתראו את הקלף הזה בנושא האהבה. קלף זה מופיע בדרך כלל כאשר יש לכם תחומי אחריות רבים שתצטרכו לטפל בהם, ואהבה עשויה להיות הדבר האחרון שעל דעתכם. ייתכן שאתם מרגישים מתוחים, מדחיקים בעיות או ממקבלים בעיות במערכת היחסים, בקריירה, ובמשפחה שלכם. כל הדברים דורשים מאמץ, ואם אתם מחשיבים את מערכת היחסים שלכם כחשובה, היזהרו לא להזניח את בן\בת הזוג שלכם. אם אתם רווקים עכשיו, אולי תצטרכו לעשות כמה חישובים זהירים אם אתם מוכנים למעשה לאהבה עכשיו. ייתכן שתצטרכו להחליט מה הכי חשוב לכם, ולעשות קצת תעדוף או לבטל את סדר העדיפויות של הרומנטיקה.

שני מטבעות ישר: קריירה

ייתכן שאתם ממקבלים בפרויקטים רבים עכשיו בעבודה. סביר להניח שזו תהיה תקופה קדחתנית יותר מהרגיל, ודברים מושלכים עליכם ברגע האחרון, כאלו שלא היו אמורים להיות באחריותכם, או שקיבלתם אותם כדי להרשים ולשפר לעמדה טובה יותר בעבודה. אחרים עשויים להתרשם מכמה אתם מסוגלים להתמודד, ומכמה אתם בעלי תושייה. באופן אידיאלי, זה רק מצב זמני. היזהרו שאתם לא מקבלים יותר עבודה ממה שאתם יכולים להתמודד, או שעמיתים לעבודה ובוסים יתרגלו לתת לכם את כל העבודה שאף אחד לא רוצה לעשות. אם זה ממשיך, ודאו שאתם מקבלים פיצוי הולם על כך! לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על איזון יעדי הקריירה שלכם עם היבטים אחרים של חייכם.

שני מטבעות ישר: פיננסים

הקלף מצביע על כך שאתם עובדים קשה כדי לוודא שכל החשבונות שלכם ישולמו. ייתכן שתצטרכו לעשות מעט הכנסות מהצד כבר עכשיו, מכיוון שהדברים יכולים להיות קצת לחוצים. לפעמים, שני מטבעות יכולים גם להצביע על הצורך לעשות כמה בחירות חשובות כשזה מגיע לכסף שלכם. דברים מרגישים מאוד לא בטוחים וסביר להניח שאתם על קרקע לא יציבה כרגע. נראה שהכל משתנה כל כך מהר, ואתם עשויים להיות מאוד מהוססים בבחירתכם. עמדו על המשמר, ותוכלו לצאת מהמצב הזה בסדר גמור.

משמעות טארוט שני מטבעות הפוך

כאשר שני המטבעות נמצאים במצב הפוך, זה יכול להיות אינדיקטור לכך שאתם מנסים ללהטט עם יותר מדי דברים בחייכם. אתם צריכים לקחת לפחות הפסקה קצרה כדי למנוע את הלחץ. במקרה שאתם מרגישים שאתם לא עומדים בזה יותר, אתם צריכים לשקול את הרווחה שלכם לפני שאר הדברים ולספק לעצמכם זמן לנשום. בעבודתכם, היפוך שני המטבעות יכול להיות סימן חיובי. הימנעו מלהתחייב להרבה דברים כי זה יכניע אותכם.

בכספים שלכם, אתם צריכים ללמוד איך לחיות ברמת החיים הנכונה שלכם. המשמעות של היפוך שני המטבעות מזכירה לכם להיות מודעים להכנסות ולהוצאות שלכם מכיוון שהוצאות יתר עלולה להפוך לבעיה גדולה, במיוחד כאשר אתם נמשכים לכיוונים רבים.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
מזניחים אהבה, מזניחים את בן\בת הזוג, לא מתמקדים באהבהעומס יתר, יותר מדי פרויקטים, דברים נופלים דרך סדקיםיותר מדי חשבונות, לא יכולים לעמוד בקצב התשלומים

שני מטבעות הפוך: אהבה

ייתכן שתתקשו לשמור על האיזון שלכם, כאשר השני מטבעות מופיע. עם כל כך הרבה קונפליקטים ודרישות ממכם, אולי אתם אפילו לא יודעים שבן\בת הזוג שלכם מרגישים מוזנחים. נראה שהכל נמצא בראש סדר העדיפויות יותר ממה שהם, וייתכן שיש טינה מסוימת מכיוון שהם מרגישים שהם מובנים מאליהם. אם אתם רווקים, הקלף הזה יכול לרמוז שאולי תצטרכו לבחור בין שני אוהבים פוטנציאליים, או שאתם עסוקים ומוצפים מכדי להפוך את הרומנטיקה לעדיפות בחייכם כרגע. קחו את הזמן; תחזרו כשאתם מוכנים לפנות מקום בחייכם העמוסים לאהבה.

שני מטבעות הפוך: קריירה

האם אתם לוקחים על עצמכם יותר מדי פרויקטים עכשיו? האם סתם אמרתם "כן" כשהבוס שלכם מבקש ממכם לעשות משהו, למרות שאין לכם זמן? דדליינים עשויים להתרחש, והלחץ הולך וגובר. חיי העבודה שלכם יכולים ליצור עבורכם מתח רב כעת. עכשיו זה הזמן לעמוד על שלכם, לבקש עזרה, לשאת ולתת מחדש על דדליינים ולתעדף את העבודה שלכם. אם לא תיזהרו, דברים עלולים ליפול בין הכיסאות, וליצור לכם יותר צרות. אתם רק אנושיים, וככל שהבוס או הקולגות שלכם מבינים זאת מהר יותר, כך זה טוב יותר לכולם.

שני מטבעות הפוך: פיננסים

המשאבים עשויים להיות מצומצמים, ונראה שלא משנה מה אתם עושים, אתם לא יכולים להבין איך לשלם את כל החשבונות שלכם. ברגע שהכסף נכנס, נראה כאילו הוא בוזבז מיד – שכר דירה, מצרכים, שירותים ופתאום – פוף. זה לא מצב נדיר לצערנו. תסתכלו מקרוב על התקציב שלכם, או צרו אחד אם עדיין לא עשיתם זאת, כדי לראות מה אתם יכולים לחתוך. בקשו העלאה בשכר, או מצאו פרויקט צד שיכול להניב לכם מעט הכנסה. אם אתם יכולים, מציאת איש מקצוע שיעזור לכם ליצור תוכנית יכולה להיות רעיון מצוין.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שני מטבעות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!