שש חרבות

Six of Swords

"היו זהירים עם הדברים שאתם לוקחים אתכם, כשאתם מתרחקים מהבעיות שלכם"
שש חרבות

בפריסת כן או לא, התשובה היא אולי

6

המספר הנומרולוגי מייצג תנועה, איזון, פתרונות, הרמוניה, ריפוי, אמפתיה.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
להמשיך הלאה, יציאה, השארת העבר מאחור, ריחוק, קבלת שיעוריםתקועים בעבר, חוזרים לצרות, בורחים מבעיות, לכודים

 

תיאור קלף טארוט שש חרבות

התמונה בשש החרבות מציגה אישה וילד בסירה חותרים בים או אגם לארץ שנמצאת בצד השני. אנחנו יכולים להסיק מהתמונות שהאישה והילד משאירים משהו מאחור, כשהגב שלהם מופנה אלינו. ראשה של האישה מכוסה בגלימה – אולי היא בורחת ממשהו, ועליה ללכת מבלי שאחרים ידעו את זהותה האמיתית. אנו יכולים להניח שבגלל זה, היא עוברת אובדן גדול או עצב. הסמליות בתוך ששת החרבות היא זו של אובדן או שינוי, כמו גם תנועה לעבר עתיד שנראה מבטיח יותר מזה שהשארנו מאחור. שש החרבות לצד הסירה מסמלות את הכוח החזק של המוח הרציונלי, לעומת האינטואיציה והלב.

משמעות טארוט שש חרבות ישר

המשמעות של ששת החרבות היא שאתם חווים מעבר כלשהו, אבל כזה שאינו שמח ומלא חרטה. המעבר הזה יהיה ככל הנראה תוצאה של החלטות שקיבלתם בעבר, וכעת הן מאלצות אותכם להשאיר משהו מאחור כדי להתקדם. למרות העצב שלכם, אתם צריכים לזכור כי להמשיך הלאה היא האפשרות האידיאלית לעתיד שלכם.

החיים מלאים ברגעים שבהם אתם הולכים להיאלץ לשחרר דברים שנקשרתם אליהם. דבר שיהיה מאתגר. ששת החרבות מראה את העצב שאולי אתם מרגישים, אבל אתם צריכים לזכור שהכאב לא יימשך, אז צריך להסתכל במקום זאת לעתיד כדי לקבל כוח.

בחיים, יהיו זמנים שהדרך היחידה לתקן בעיה היא לעזוב אותה ולעבור כדי להתחיל מחדש. אולי אתם מרגישים שזו הדרך של הפחדנים, אבל בריחה היא הגישה היחידה שנותרה כשניסיתם את כל השיטות האחרות. החלק החשוב הוא לתכנן את המסלול החדש שלכם שיוביל אותכם לאושר. ששת החרבות במקרה זה, היא לתכנן באמצעות ההיגיון, הבהירות והאובייקטיביות שלכם לגבי היכן אתם נמצאים כעת, היכן הייתם ולאן אתם רוצים להגיע. אינטואיציה יכולה לעזור, אבל אתם צריכים לחשוב בהיגיון כדי להבטיח את הצלחתכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
ממשיכים הלאה ממערכת יחסים, מתפייסים אחרי קרבעזיבת מקום עבודה מלחיץ, מעבר לתפקיד חדשלמצוא שוב יציבות חומרית, הפקת לקחים

 

שש חרבות ישר: אהבה

כאשר ששת החרבות מופיעות בקריאת טארוט אהבה, זה יכול לאותת שמאבק מגיע לסופו. לפעמים, זה יכול להתבטא בצורה של סיום מערכת יחסים, או לחילופין, הנחת פרק כואב בקשר שלכם מאחוריכם והשלמה. בכל מקרה, זה מרמז על הרצון לעזוב את העבר, וללכת קדימה לעבר עתיד לא ידוע, אך זוהר יותר. אם אתם רווקים, אולי אתם מוכנים להשאיר חלק מעצמכם מאחור, אולי חלק שמנע ממכם לקבל אהבה. אם היו לכם פצעים ישנים שהמשכתם לחפור בהם, משמעות ששת החרבות יכולה להיות מחזה מבורך. אולי אתם סוף סוף מוכנים להשאיר אותם מאחור.

שש חרבות ישר: קריירה

יכול להיות שאתם שמים מאחוריכם תקופת עבודה לחוצה. ייתכן שתהיה הקלה ורוגע כשאתם הולכים לקראת שלב רגוע יותר בעבודה. אתם אמורים להתקדם באופן קבוע ומדוד בפרויקטים שלכם. בהשוואה לחוויות העבר, זמנים אלו יכולים להיות שיפור מבורך. לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על שינוי תפקידים למשהו שאתם מתאימים לו יותר.

שישה גביעים ישר: פיננסים

החרבות יכולות לאותת על התרחקות ממאבקים פיננסיים כשאתם שמים את העבר הזה מאחוריכם. מבחינה כלכלית, הדברים יכולים להיות נוחים יותר עבורכם, וייתכן שכבר לא תהיו בלחץ עז. כאשר אתם מוצאים יציבות חומרית, תנו לחוויות העבר להיות תזכורת לכם לפקוח עין על חשבונות הבנק שלכם. לעתים קרובות, אנחנו לא יכולים לברוח מבעיות הכסף שלנו, ועדיף להישאר אחראים כדי שבעיות לא יתעוררו שוב ושוב.

משמעות טארוט שש חרבות הפוך

ששת החרבות הפוכות יכולות להצביע על כך שניסיתם להמשיך הלאה ולבצע את המעברים שאתם צריכים. עם זאת, ייתכן שאתם חווים אתגרים שהופכים אותם למציאות. אתם עלולים להמשיך ולחזור לעבר, בין אם זה בגלל שיש בעיות שלא נפתרות, או שאתם מטילים ספק בהחלטות שלכם.

משמעות נוספת של היפוך ששת החרבות היא שהתנגדתם למעברים שהחיים נותנים לכם. אתם עלולים להרגיש שמכריחים אותכם לבצע מהלכים לפני שרציתם או שאתם לא רוצים לזוז בכלל. במקרה זה, כדאי לחשוב על היתרונות של המהלכים, במקום על החסרונות. כמו אורפיאוס בעולם התחתון במיתלוגיה היוונית, עליכם להסתכל רק קדימה ולא אחורה, כי אם אתם מסתכלים לאחור, אתם מסתכנים בהתפרקות והכלאות בעבר.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
לא יכולים להמשיך הלאה, לא יכולים להרפות, רדופיםיצירת קונפליקטים, חבלה עצמית, לכודים בעבודההימנעות מהתמודדות עם כספים

שש חרבות הפוך: אהבה

ממה קשה לכם להשתחרר? החרבות ההפוכות מרמזות שהעבר עדיין מחזיק בכם חזק, למרות הניסיונות שלכם להשאיר אותו מאחור. מצד אחד, אתם אולי יודעים שלעזוב את העבר זה משהו שהכי בריא לכם לעשות, אבל אתם עלולים להימשך חזרה בעל כורחיכם. ייתכן שתבחרו להישאר במערכת יחסים חסרת אהבה על ידי זכירת הרגעים המאושרים שלה, חוסר יכולת להמשיך מאקס רעיל, או שחוסר ביטחון בעבר מונע ממכם לחיות את חיי האהבה שלכם במלואם. בדקו מה מחייב אתכם, וחשבו גם איזה עתיד מאושר פוטנציאלי אתם מוכנים להקריב למענו.

שש חרבות הפוך: קריירה

נראה שלא משנה מה אתם עושים, אתם לא יכולים לברוח מצרות העבודה שלכם. מקום העבודה שלכם עשוי להיות מלא במתח, ריבים ועימותים שמתנקזים וגובים מחיר מבריאות הנפש שלכם. למרות שאולי תרצו לעזוב, נראה שאתם לכודים בעבודה הזו, וכרגע אינכם יכולים למצוא משהו טוב יותר. לפעמים, קלף זה יכול גם להצביע על כך שאתם עשויים להיות אלו שיוצרים את הצרות; במקום לשחרר דברים, ייתכן שאתם חוזרים לאותם נושאים שוב ושוב, נוטרים טינה למרות נכונותו של צד אחר לשים דברים מאחור. סביר להניח שתרצו להסתכל על הגישה וההוגנות שלכם ולראות אם זה תורם לרמות הלחץ שלכם. ממה אתם יכולים לשחרר? אם תצליחו לעזוב את העבודה הזו, היזהרו שאותן הבעיות לא יתעוררו שוב. אנחנו יכולים לברוח מסביבה, מאנשים; אבל לא מעצמנו.

שש חרבות הפוך: פיננסים

האם אתם מנסים לברוח מהבעיות הפיננסיות שלכם עכשיו? כשמדובר בבעיות כסף, בדרך כלל לא ניתן לברוח מהן. הדבר היחיד שאתם יכולים לעשות הוא להתעמת איתם פנים אל פנים ולהתמודד איתם בכנות ובשלווה. מה שנראה בלתי עביר עשוי להיראות הרבה יותר פשוט להתמודדות לאחר שתקבלו את המצב שלכם. אם אתם צריכים את זה, חפשו איש מקצוע שיכול לעזור לכם עם המצב.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שש חרבות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!