שתי חרבות

Two of Swords

"הקשיבו לקולכם הפנימי לפני קבלת החלטות"
שתי חרבות

בפריסת כן או לא, התשובה היא אולי

2

המספר הנומרולוגי מייצג דואליות, יחד, אנרגית איחוד, אהבה, איזון.

מילות מפתח ישרותמילות מפתח הפוכות
קיפאון, בחירות קשות, תקועים באמצע, הכחשה, מידע נסתרחוסר החלטיות, היסוס, חרדה, יותר מדי מידע, אין בחירה נכונה, האמת נחשפה

 

תיאור קלף טארוט שתי חרבות

שתי החרבות מסמלות את הבלבול העומד בפנינו כאשר אנו נאלצים לעשות בחירות קשות. בכרטיס שתי החרבות, יש אישה יושבת שעיניה מכוסות כשהיא מחזיקה חרב בכל אחת מידיה. ברקע יש ים מוקף בסלעים, סלעים אלו משמשים כמכשולים לכלי שיט ומעכבים את ההתקדמות והפעולה. האשה עם כיסוי העיניים בקלף היא ייצוג של מצב המונע ממנה לראות בבהירות גם את הבעיה וגם את הפתרון.

החרבות שהיא אוחזת בכל אחת מידיה מראות שיש שתי אפשרויות שמובילות לכיוונים שונים והן סותרות זו את זו. זה עשוי גם לתאר קיפאון, כלומר יש לטפל בבעיה בחשיבה הגיונית ורציונלית. הירח הממוקם בצד ימין של הקלף מסמל עשוי לסמן את תפקידן של אשליות והונאה בקושי שיש לאישה בבחירה.

 

משמעות טארוט שתי חרבות ישר

כאשר אנו רואים את שתי החרבות בקריאה, אנו נתקלים בקיפאון. שני כוחות שווים ומתנגדים חוברים לקרב, ונראה כי אין סוף באופק. זה לא מה שהיה לכם בראש כשבחרתם ללכת בשביל הזה, ואתם מוצאים את עצמכם נלכדים באמצע. בלי משהו, או מישהו שיתערב, זה עלול להימשך ללא הגבלת זמן. אנו מוצאים את עצמנו במצב בו עלינו לבחור,אנחנו יכולים לצדד בחלק אחד של המצב, או שאנו יכולים לצד השני. אף אחד מהם לא נראה מושך במיוחד, מה שמקשה עוד יותר על ההחלטה. אבל אם לא נעבור את הקיפאון הזה, לא תהיה עוד התקדמות.

שתי החרבות קשורות לעתים קרובות לאיזון ושותפות. זה מסמל את הצורך לשמור על מערכות היחסים שלכם מאוזנות. לא משנה אם מדובר בעסקים, חברות או מערכת יחסים רומנטית, אתם עלולים למצוא את עצמכם נאבקים לשמור על מצב העניינים הנוכחי, ועלולים למצוא את עצמכם נלכדים באמצע. בכל הנוגע לעבודה שלכם, ייתכן שאתם תקועים כרגע בלימבו ואולי אתם מחכים להחלטה של גורם אחר. הישארו סבלניים והימנעו מללחוץ על אנשים בקבלת החלטתם בפתאומיות.

המשמעות של שתי החרבות עשויה לתאר אזהרה לנהוג בזהירות. כמו האישה בקלף, ייתכן שאתם בוחרים להחזיק את כיסוי העיניים, בתקווה שהבעיה פשוט תיעלם. עליכם להימנע מהתחמקות מכל בעיה שאתם מתמודדים איתה, מכיוון שזה לא יפתור את הבעיות שלכם.

משמעות באהבהמשמעות בקריירהמשמעות פיננסית
בחירה בין אוהבים, בחירה בין אהבה / משפחה / עבודהבחירה בין מסלולי קריירה, קונפליקטים בעבודה, לקיחת צדהימנעות מהחלטות פיננסיות, כספים לא ברורים

שתי החרבות ישר: אהבה

אם אתם רווקים, ייתכן שיהיה לכם קשה להתקדם בחיי האהבה שלכם. המשמעות של שתי חרבות מעידה על תקיעה בין החלטות. האם אתם מנסים לבחור בין שני אוהבים? או אהבה והיבטים אחרים בחייכם? נראה שהאפשרויות שלכם מושכות (או לא מושכות) באותה מידה, ובמקום להיות שותפים פעילים בבחירות החיים שלכם, ייתכן שאתם מנסים להימנע לחלוטין מבחירה. היזהרו שהעולם לא יעשה את הבחירה שלכם עבורכם. אם אתם במערכת יחסים, משהו אולי חוסם אותכם ואת בן\בת הזוג שלכם מלפתור את הבעיות שלכם. משמעות הטארוט שתי חרבות מעידה גם על קיפאון מסויים. זהו לא הזמן להתעלם מבעיות, אלא לדבר יחד בזהירות כדי למצוא פשרה.

שתי חרבות ישר: קריירה

אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים באמצע סכסוך עבודה. זה יכול לבוא בצורה של צורך לצדד עם עמית כזה או אחר, בעוד שכל מה שאתם רוצים לעשות הוא להישאר ניטרלים. בחירה באדם אחד על פני השני עלולה ליצור מתח ושסעים, ואתם עשויים לדאוג מפגיעה במערכות היחסים שלכם איתו. לפעמים, הקלף יכול לומר שאתם מנסים לבחור בין שתי עבודות או מסלולי קריירה. שתי החרבות יכול לפעמים גם להצביע על כך שעדיין אין לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לבחור. אם עדיין יש לכם זמן, השתמשו בו כדי לחקור ולקבל את התשובות שאתם צריכים.

שתי חרבות ישר: פיננסים

האם אתם נמנעים ממשהו כשזה מגיע לכסף עכשיו? קלף זה מצביע על כך שאתם עשויים להתכחש למצבכם הפיננסי, וייתכן שיהיה לכם קל יותר להימנע מלהסתכל על הכספים שלכם לחלוטין. אם התאמצתם להסתכל בבהירות, ייתכן שתגלו שתצטרכו לעשות כמה בחירות קשות. אולי רציתן את שמלת המעצב החדשה הזו, כמו גם מחשב נייד חדש, אבל מבט ברור יותר של חשבון הבנק שלכם יכול להראות שאתם יכולים להרשות לעצמכם רק אחד מהם כרגע. לא משנה מה המצב, רק ודאו שאתם רואים אותו בבהירות וברציונליות.

 

משמעות טארוט שתי חרבות הפוך

המצב שאנו רואים בשתי החרבות ההפוכות הוא קיפאון מסוג אדיר, שלא רואים הרבה, שבו שני כוחות נאבקים זה בזה. הקרב הזה יכול להיות מייצג גם משהו פנימי וגם חיצוני, ואתם נאלצים להיות בין לבין ולהיות מקבלי ההחלטות. עם זאת, מכיוון שאף אחד מהצדדים לא נראה נעים במיוחד לעבוד איתו, אתם עלולים למצוא את עצמכם מבולבלים, הלחץ גדול מדי, ואינכם מסוגלים לקבל החלטה.

כאשר אתם כן מקבלים את ההחלטה, היא תהיה בחירה בין שתי תוצאות רעות. אל דאגה, הדבר החשוב יותר כאן הוא לעשות בחירה, מכאן ואילך נוכל להתמודד עם כל ההשלכות שיבואו.

משמעות באהבה – הפוךמשמעות בקריירה – הפוךמשמעות פיננסית – הפוך
אף מחזר/ת לא מתאים לכם, לא יכולים לתת עדיפות לאהבה / משפחה / עבודהבחירות ללא מנצח, החלטות מלחיצותמימוש האמת, קבלת מצב פיננסי

שתי חרבות הפוך: אהבה

לפעמים, אין בחירה נכונה בשתי חרבות. אם אתם רווקים ומוצאים את עצמכם מנסים לבחור בין שני אוהבים פוטנציאליים, נראה שאף אחד מהם לא מרגיש לכם נכון במיוחד. אם אתם כבר במערכת יחסים, אתם עלולים למצוא את עצמכם בוחרים בין המאהב\ת שלכם לבין היבטים אחרים של חייכם. אתם עלולים להרגיש חוסר החלטיות ומבולבלים מתמיד. החלטות כואבות מוצעות על ידי קלף זה, ללא קשר למקום שבו אתם נמצאים בחייכם הרומנטיים. עם זאת, ככל שאתם מחכים לבחירה, כך החרדה שלכם גוברת, ויוצרת בעיות נוספות. לפעמים אתם עלולים להיאלץ לקבל החלטה כשאתם לא מוכנים. בחירה עכשיו, והתמודדות עם התוצאה יכולה לשחרר את הנטל שאתם מרגישים. הקשיבו לאינסטינקטים שלכם.

שתי חרבות הפוך: קריירה

נראה שהקונפליקטים שחוויתם בעבודה הסלימו, והם עלולים ליצור עבורכם הרבה לחץ. אם אתם תקועים בין שני עמיתים לוחמים, נראה שלא משנה מה תבחרו לעשות, אתם תצאו קרחים מכאן ומכאן, ושאין בחירות נכונות. לחלופין, אתם עלולים למצוא את עצמכם אחראים להחלטות גדולות בעבודה; אתם יכולים להוביל פרויקטים, או לעשות בחירות בין שתי קריירות. יש הרבה חרדה מאחורי ההחלטות האלה, מכיוון שהן נראות בלתי הפיכות. כנראה שעשיתם הרבה מחקר, אבל במקום שמחקר זה יעזור, אתה מתמודדים עכשיו עם עודף מידע, ודברים יכולים להיות לא ברורים יותר מאי פעם.

שתי חרבות הפוך: פיננסים

סוף סוף אתם לומדים להסתכל לכספים שלכם בעיניים, לא משנה כמה המצב מלחיץ. ברגע שאתם מזהים את המציאות, קל יותר לקבל את ההחלטות הנכונות. לחלופין, קלף זה יכול לאותת שאינכם סופגים באופן מלא מידע פיננסי שאתם מנסים ללמוד. במקום לעזור לכם, זה מרגיש כבד מדי. במקום לתת לתחושה הזו לדחוף אותכם אחורה, לכו לאט. למדו קצת בכל פעם, והתמקדו בדבר אחד בכל שבוע. תקבלו את מה שאתם מחפשים תוך זמן קצר.

רוצים לפתוח טארוט אונליין? פריסות כן לא, פריסות עבר הווה עתיד, פריסות s.o.s ועוד עכשיו באתר שלנו. מוזמנים לקריאת טארוט ממוחשבת באתרנו עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתי חרבות

תוכן עניינים

בקרוב... קלפי טארוט בעברית!

אחרי עבודה רבה… אנחנו שמחים לשתף שבקרוב נשיק קלפי טארוט בעברית, בעיצוב יחודי ומקורי שלא נראה בארץ קודם. יש לנו עוד קצת עבודה לפני, אבל נוכל לעדכן אתכם ברגע שהקלפים יושקו! (הרשמו בטופס)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
האם חשוב לך חוברת הדרכה?
אנחנו רוצים להעריך האם יש צורך בהדפסת חוברת הדרכה עם הסט קלפים. נודה לשיתוף פעולה על השאלה!